KENWOOD KDC-W3037G CD MP3 4x50W duza moc 30DIN prawda to...

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
MediaX
Forum Master
Forum Master
Posty: 1199
Rejestracja: wt sty 09, 2007 19:06
Lokalizacja: Mońki

KENWOOD KDC-W3037G CD MP3 4x50W duza moc 30DIN prawda to...

Post autor: MediaX » pt lip 13, 2007 19:30

Witam szukam nowego radia,wiem jakie sa opinie o takich radiach na tym forum :crazy: rozumiem was lecz nie kazdego stac na dobre i pozadne radio :jezor: ale nie o to mi chodzi.

Mam do was pytanie dotyczace radia KENWOOD KDC-W3037G jest tam napisane,ze ma ono moc 4x50W a Moc DIN 4 x 30 W czy to prawda czy te radio ma taka moc??? troche w to watpie bo takie radio z taka moca to chyba sciema :rotfl: ale moze sie myle jesli tak to mnie poprawcie.

powiedzcie mi czy to prawda czy nie i mozecie zamknac temat :foch: hehe :jezor:



Kuman

Re: KENWOOD KDC-W3037G CD MP3 4x50W duza moc 30DIN prawda t

Post autor: Kuman » pt lip 13, 2007 23:38

Nie prawda.
Jeśli nie wieżysz to kup i rozkręć, potem odczytaj symbol końcówki mocy (pewno jakiś TDA) i zobacz w nocie katalogowej.
Radio nie ma przetwornicy, więc cudów się nie spodziewaj.
Zreszta na fizyke chodziłeś to policz sobie ze wzorów.

To co zamykamy?



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » sob lip 14, 2007 14:36

Ten model ma 4x19,5 w rms (1% THD ) i 4x31 w rms (9%THD) i jest jednym z najmniejszymi wartościam THD (Pioneer ma przy 30w rms ....30% THD>nie da się tego nazwać muzyką,po prostu charczy ).

Uwaga te radio nie ma wyjścia RCA.



panmarchi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob lip 14, 2007 14:39
Lokalizacja: Września
Kontakt:

Pioneer DEH-3900MP

Post autor: panmarchi » sob lip 14, 2007 14:45

Ciekawi mnie to radio. Bo mam okazję kupic. Ma niby 4x50Wat. Mam pytanie jakie największe glosniki by do niego pasowaly i czy jest wart tych 300pln. Z gory dziekuje za porady


Jaba daba

Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » sob lip 14, 2007 15:14

Okazja za 300zł ? To normalna cena (są modele 410 tez za 299zł ale te już mają wyjscie RCA).
Głośniki pod radio (było setki razy ) Helix 62 ,PBs6c,DLS B6



Awatar użytkownika
MediaX
Forum Master
Forum Master
Posty: 1199
Rejestracja: wt sty 09, 2007 19:06
Lokalizacja: Mońki

Post autor: MediaX » sob lip 14, 2007 18:23

powalla pisze: (Pioneer ma przy 30w rms ....30% THD>nie da się tego nazwać muzyką,po prostu charczy ).

Uwaga te radio nie ma wyjścia RCA.
czyli co jest lepsze kenwood z 1-9% czy pionieer z 30%????? :bajer: :-k



Awatar użytkownika
dzikgtc
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 419
Rejestracja: ndz cze 04, 2006 17:15
Lokalizacja: Gryfice
Kontakt:

Post autor: dzikgtc » sob lip 14, 2007 20:15

MediaX pisze:czyli co jest lepsze kenwood z 1-9% czy pionieer z 30%?
THD to poziom zniekształceń dźwięku, więc odpowiedź nasuwa się sama. Okorz że Kenwood w tym przypadku (biorąc pod uwagę poziom zniekształceń) deklasuje Pioneera.

A biorąc pod uwagę to że Kenwood nie ma RCA to ja bym go nie brał, potem będziesz drugi raz radyjko kupował, tym razem z RCA. Więc myśl przyszłościowo...


Pozdrawiam
dzikgtc

Awatar użytkownika
MediaX
Forum Master
Forum Master
Posty: 1199
Rejestracja: wt sty 09, 2007 19:06
Lokalizacja: Mońki

Post autor: MediaX » sob lip 14, 2007 21:05

rozumiem rozumiem pionierka i tak bede bral bo mi bardziej sie podoba niz ten rdugi rca potrzebne bo mam suba i wzmaka tandetne ale jak dla mnie i nawet moich rodzicow to sie podoba


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=9787][size=167]KSIEGA PRZYKAZAN CAR AUDIO[/size][/url]


[url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d30de6adc141c0d4.html][img]http://images24.fotosik.pl/263/d30de6adc141c0d4med.jpg[/img][/url]

panmarchi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob lip 14, 2007 14:39
Lokalizacja: Września
Kontakt:

Post autor: panmarchi » ndz lip 15, 2007 19:50

Czyli i ja tego pionierka kupie :)


Jaba daba

GT III
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 147
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 22:15
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: GT III » pn lip 16, 2007 19:02

Zastanówcie się dwa razy z tymi pionkami. Własnie zakończyłem przerabiać problem zakupu radia. Wprawdzie nie słuchałem modelu o którym piszecie ale słuchałem kilka modeli z przedziału 700-1300zł i wszystkie grały tak samo kiepsko. Może lepiej dołożyć parę groszy do najtańszego modelu kenwooda z rca, lub czego kolwiek innego. Podczas swoich zakupów brałem pod uwagę clariona, alpine, jvc, kenwoda i pioneera w przedziale 600-1000 zł i stwierdzam że pioneery grały zdecydowanie najgorzej. Potworne zniekształcenia w średnicy słychać było nawet na tanich dwudrożnych głośniczkach za 100zł.

Pzdr


GT III

bartiboro
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 115
Rejestracja: pn sie 07, 2006 09:06
Lokalizacja: Płock

Post autor: bartiboro » pn lip 16, 2007 22:12

GT III pisze:Zastanówcie się dwa razy z tymi pionkami. Własnie zakończyłem przerabiać problem zakupu radia. Wprawdzie nie słuchałem modelu o którym piszecie ale słuchałem kilka modeli z przedziału 700-1300zł i wszystkie grały tak samo kiepsko. Może lepiej dołożyć parę groszy do najtańszego modelu kenwooda z rca, lub czego kolwiek innego. Podczas swoich zakupów brałem pod uwagę clariona, alpine, jvc, kenwoda i pioneera w przedziale 600-1000 zł i stwierdzam że pioneery grały zdecydowanie najgorzej. Potworne zniekształcenia w średnicy słychać było nawet na tanich dwudrożnych głośniczkach za 100zł.

Pzdr
Dziś zamontowałem w VW Bora Kenwooda KDC-W4537UA za 519zł + USB 1gb i powiem wam, że radyjko na seryjnych głośnikach gra rewelacyjnie!!! Można śmiało rozgłaszać bez zniekształceń, nawet nie myślałem, że tak głośno i czysto mogą grać oryginalne głośniki :grin: Uprzedzam, że basik jest trochę twardszy niż np. w JVC więc dobrze by było zapodać suba, ale poza tym jest wszystko lux. W sumie to głośniki w drzwiach nie dadzą pomruku basowego. Radyjko ma 1xRCA 2,5V z możliwością przełączenia na Subwoofer i wbudowane filtry HP i LP. Z czystym sumieniem polecam to radyjko i uważam, że jak na taką kwotę jest to rewelacyjny wybór. Obsługa intuicyjna JEDNYM pokretłem-joystickiem, USB, i ta moc!!!.

Zapomnijcie o Pioneer'ach i o Alpinach w tej cenie.

Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
MediaX
Forum Master
Forum Master
Posty: 1199
Rejestracja: wt sty 09, 2007 19:06
Lokalizacja: Mońki

Post autor: MediaX » pn lip 16, 2007 22:27

a mnie je**a znieksztalcenia czlowieku;/co ja jestem jakis audiofil;/ kurde ale ludzie sa naprawde;/ czlowieku ja tez moge ci napisac slyszalem ALPINE DVA-9965R za 1300 euro a dzwiek byl wyj*****y ;/ ale to nie o to chodzi przecie nie kazdy ma tyle kasy zeby to kupic;/ my tu rozmawiamy o takich modelach i nie mow mi takich zeczy bo a tez moge ci powiedziec,zreszta i tak nie uslysze tych znieksztalcen bo az tak muzyki nie lsucham mi wystarczy cicho aby tylko plytki czytalo;/ i bylo nowe i firmowe a nie jakies buszman czy dalco ||||| sory za slownictwo i za ten post ale ludzie potrafia dobic ;/ dajcie mi z 4tys to zrobie dobre audio sobie

sorki GTIII wiem,ze chciales pomuc i doradzic :bigok: ale ponioslo mnie troche :blush:


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=9787][size=167]KSIEGA PRZYKAZAN CAR AUDIO[/size][/url]


[url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d30de6adc141c0d4.html][img]http://images24.fotosik.pl/263/d30de6adc141c0d4med.jpg[/img][/url]

bartiboro
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 115
Rejestracja: pn sie 07, 2006 09:06
Lokalizacja: Płock

Post autor: bartiboro » pn lip 16, 2007 22:37

MediaX pisze:a mnie je**a znieksztalcenia czlowieku;/co ja jestem jakis audiofil;/ kurde ale ludzie sa naprawde;/ czlowieku ja tez moge ci napisac slyszalem ALPINE DVA-9965R za 1300 euro a dzwiek byl wyj*****y ;/ ale to nie o to chodzi przecie nie kazdy ma tyle kasy zeby to kupic;/ my tu rozmawiamy o takich modelach i nie mow mi takich zeczy bo a tez moge ci powiedziec,zreszta i tak nie uslysze tych znieksztalcen bo az tak muzyki nie lsucham mi wystarczy cicho aby tylko plytki czytalo;/ i bylo nowe i firmowe a nie jakies buszman czy dalco ||||| sory za slownictwo i za ten post ale ludzie potrafia dobic ;/ dajcie mi z 4tys to zrobie dobre audio sobie

sorki GTIII wiem,ze chciales pomuc i doradzic :bigok: ale ponioslo mnie troche :blush:
No troche cie ponioslo :chytry: nie ma co sie wkurzac, zniekształcenia sa wazne, bo jak kupisz chu**** radio to stwierdzisz ze glosniki sa za cienkie bo charcza - wymienisz glosniki i i pupa - jeszcze gorzej zagraja. A kasy to az tyle nie potrzeba ;) Ja tez za glosno nie slucham - skonczyly sie czasy basowania hehe (chociaz milo by bylo poczuc masowanie na plecach)

Pozdro.



Awatar użytkownika
MediaX
Forum Master
Forum Master
Posty: 1199
Rejestracja: wt sty 09, 2007 19:06
Lokalizacja: Mońki

Post autor: MediaX » wt lip 17, 2007 23:05

witam to znow ja :bigok: kozystajac z etgo iz temat jest juz otwarty prosze was tez o pomoc chce teraz zakupic glosniki jak wiece na allegro jest wiele niewiadomo czego sa tez i dobre ale dobre za 100-130 zl glsoniski t nie sa dla niektorych znawco lecz dla nas przecietnych sluchacz mysle,ze wystarcza i otuz znalazlem cos takiego
czy jest to warte swych pieniedzy czy tez nie??

a moze te
???

a moze cos takiego...
a ,pze takie bez zwrotnic
albo ze zwrotnicami???
albo
pomocy gdyz kasa jest mala no cuz nie stac mnie przyznam sie i chce za taka kase cos wybrac w miare z dobrym basem a lekko slabszym tweeterem slucham techno i lubie basik.....
spokojnie skrzynia sie robi wiec bez obaw wbedzie lepszy bas ale chcem narazie bez pojezdzic i wiec sie radze znawcow

[ Dodano: 17 Lip 2007 23:07 ]
o kurde cytaty :o :oops: nie to co chialem/ ale szczegol jesli mozecie to zkopjujcie adresy,przepraszam jeszcze raz nie tak mialo to byc :blush:


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=9787][size=167]KSIEGA PRZYKAZAN CAR AUDIO[/size][/url]


[url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d30de6adc141c0d4.html][img]http://images24.fotosik.pl/263/d30de6adc141c0d4med.jpg[/img][/url]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości