Radio na mp3 ~300zł

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
jezierek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: czw sty 20, 2005 17:42
Lokalizacja: stad

Radio na mp3 ~300zł

Post autor: jezierek » pn maja 16, 2005 18:24

Chciałbym kupic jakies radio na mp3 tak do 300zł nawet mniej 250zł ...
Tylko nie wiem jakie mozecie mi pomoc ? :blush:

Chodzi mi o to aby tylko grało :hmm:


www.tuningshop24.pl
Sklep Tuning OnLine

Awatar użytkownika
kadet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 428
Rejestracja: pt mar 25, 2005 19:11
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: kadet » pn maja 16, 2005 22:12

hmm no to pewnie jakis medion... albo inna chala. Tez sie zanosilem z kupnem czegos takiego ale wole jeszcze poczekac i jakiegos pioneera zakupic



Awatar użytkownika
Ostrry
Panzerwagen fahrer
Panzerwagen fahrer
Posty: 107
Rejestracja: pn gru 27, 2004 18:14
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Ostrry » pn maja 16, 2005 22:44

http://www.allegro.pl/showcat.php?id=87 ... view=gtext

prosze cie bardzo do wybroru do koloru :D ale lepiej w to nie inwestuj kasy... pozatym jezeli chodzi ci tylko o to aby cos gralo to nie ma co za duzo sie rozczulac, kup najtansze jakie znajdziesz, moze zagra... :kac:


PANZERWAGEN FAHERE

WWW.DREAMCARAUDIO.COM <--Takie małe ale pomocne :)

http://vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=1572

Awatar użytkownika
zielu
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 5218
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 21:24
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Post autor: zielu » wt maja 17, 2005 01:14

ja maiłem red-stara :D i nie był taki najgorzy... nawet nawet to gra... jak masz głosniki jakieś w maire to bedzie OK :)


Obrazek

Awatar użytkownika
Thor
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: pt gru 17, 2004 14:57
Lokalizacja: Halemba

Post autor: Thor » wt maja 17, 2005 11:47

Mam mediona od 2lat i jestem z niego zadowolony. Zadowolony znaczy, ze trackow na CD i w mp3 nie gubi, radio odbiera dobrze i nie bylo zadnej awarii.

TEVION MD5949
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=50567744

Kupisz go za 250zl.

Problem w tym, ze jak ja je kupowalem to dostalem 3sztuki do testowania. Dwie z nich byly ok, trzecia miala roznego rodzaju wady. Wazne abys mial mozliwosc przetestowania tego radia u siebie w warunkach bojowych.

Pozdrawiam
T.



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » wt maja 17, 2005 12:55

Lepiej kup sobie zwykłego pionka dźwięk 100 razy lepszy jak inne nie wieadome firmy poza tym zawsze szybko go sprzedasz a tamtych nigdy albo bardzo cięzko za małe pieniądze.


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
jezierek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: czw sty 20, 2005 17:42
Lokalizacja: stad

Post autor: jezierek » wt maja 17, 2005 22:03

teraz mysle o jakims na CD mp3 nie potrzeba mi na razie :)
zmieniam te zdanie :P


www.tuningshop24.pl
Sklep Tuning OnLine

BadKENNY

Post autor: BadKENNY » śr maja 18, 2005 23:28

Ja też właśnie szukam czegoś na CD, bez zbędnych bajerów, używane moze być, może ktoś chce sprzedać ?

Tak sobie ostatnio pomyślałem ze po jakiego H**a mi w autku mp3 :) Przecierz i tak tego nie rpzesłucham, a jak chcę więcej muzy to wypale 10 płyt i będzie dobrze (płytka 50gr:) ) Zresztą szybciej znajde piosenke szukajac w tych 10 płytach (jak pozaznaczam) niż klikajac do usranej śmierci na miejsce 130 aby potem przesłuchać kawałek bo juz dojechałem na miejsce :P



Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: prozak » czw maja 19, 2005 00:12

BadKENNY pisze:Ja też właśnie szukam czegoś na CD, bez zbędnych bajerów, używane moze być, może ktoś chce sprzedać ?

Tak sobie ostatnio pomyślałem ze po jakiego H**a mi w autku mp3 :) Przecierz i tak tego nie rpzesłucham, a jak chcę więcej muzy to wypale 10 płyt i będzie dobrze (płytka 50gr:) ) Zresztą szybciej znajde piosenke szukajac w tych 10 płytach (jak pozaznaczam) niż klikajac do usranej śmierci na miejsce 130 aby potem przesłuchać kawałek bo juz dojechałem na miejsce :P
mam pionka 3500 mp tydzien temu wypalilem plytke z mp3'kami i juz zaczynam przeskakiwac coraz czesciej po plytce (nie robie dlugich tras tyle co na akademie i do domu wszystko glownie na miescie) a dodam ze plytke wypalilem z wybranych mp3jek z okolo 5 giga muzy same niekomercyjne czyli moda nie moze minac ja mam 4 plytki w aucie i juz mi sie syf robi z nimi w schowku nie wiem jak chcesz ujechac z 10 i chcial bym widziec te zmiany podczas jazdy na miescie jak szukasz tej jednej piosenki. tego pionka kupilem za niecale 400zl byl jak nowy po kupnie widzialem jak kilka innych zeszlo miedzy 350 a 450zl wiec warto uzbierac te pare zl i ma sie juz na wieki sprzecik ktorego nie bedzie sie zmienialo. radyjko na mosfetach 4x50 (tak tak wiem realna moc radyjka to okolo 4x27) wpip bajerkow dzwiek bardzo dobry.
a wlasnie dopowiem tylko ze radio jest bardzo dobrze zabezpieczone przed spaleniem ostatnio mialem jazdy historia dluga (nie tyczylo sie to usterki radia wina byla w innym miejscu) ale elektryk powiedzial ze ciezko to radio by bylo spalic tak jest zabezpieczone


kto hamuje ten przegrywa

Awatar użytkownika
Double D
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pt sty 21, 2005 00:08
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

Post autor: Double D » czw maja 19, 2005 00:56

BadKENNY pisze:Tak sobie ostatnio pomyślałem ze po jakiego H**a mi w autku mp3 :) Przecierz i tak tego nie rpzesłucham, a jak chcę więcej muzy to wypale 10 płyt i będzie dobrze (płytka 50gr:) ) Zresztą szybciej znajde piosenke szukajac w tych 10 płytach (jak pozaznaczam) niż klikajac do usranej śmierci na miejsce 130 aby potem przesłuchać kawałek bo juz dojechałem na miejsce :P
Ja również wolę nagrać więcej płyt, każda ma inny temat (np. house1 itp) więc nie mam kłopotu ze znalezieniem. Nie neguje mp3, ale wątpie, że kiedykolwiek się skuszę ;)


bo fantazja jest od tego...

Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: prozak » czw maja 19, 2005 01:24

Double D pisze:
BadKENNY pisze:Tak sobie ostatnio pomyślałem ze po jakiego H**a mi w autku mp3 :) Przecierz i tak tego nie rpzesłucham, a jak chcę więcej muzy to wypale 10 płyt i będzie dobrze (płytka 50gr:) ) Zresztą szybciej znajde piosenke szukajac w tych 10 płytach (jak pozaznaczam) niż klikajac do usranej śmierci na miejsce 130 aby potem przesłuchać kawałek bo juz dojechałem na miejsce :P
Ja również wolę nagrać więcej płyt, każda ma inny temat (np. house1 itp) więc nie mam kłopotu ze znalezieniem. Nie neguje mp3, ale wątpie, że kiedykolwiek się skuszę ;)
heh tez tak mowilem gdy mialem cd JVC teraz sie zastanawiam jak ja przy tym wytrzymywalem :pub:


kto hamuje ten przegrywa

Awatar użytkownika
Thor
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: pt gru 17, 2004 14:57
Lokalizacja: Halemba

Post autor: Thor » czw maja 19, 2005 08:40

BadKENNY pisze: [...] klikajac do usranej śmierci na miejsce 130 aby potem przesłuchać kawałek bo juz dojechałem na miejsce :P
Medion o ktorym mowie akceptuje plyty mp3 nagrane w formie katalogow do 3 poziomow w dol. Mozna zatem sobie ulozyc muzyke tematycznie w katalogach. Zamiast miec 10plyt ja mam 10 katalogow. Przelaczanie jest po katalogach i po utworach dwoma osobnymi klawiszami funkcyjnymi. Nie rozumiem skad tu tendencja ze CD jest lepsze. Wybacza Panstwo ale sie nie zgodze.

Pozdrawiam
T.



Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: prozak » czw maja 19, 2005 09:11

lol ca za glupota klikac 130 razy tak jak Thor mowi sa katalogi jest tez opcja szukaj (nie w kazdym modelu) mozemy zrobic zawody kto szybciej znajdzie utworek :) zanim ty wyciagniesz plyte to u mnie muza juz bedzie grala :P


kto hamuje ten przegrywa

Kaczor_VW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: śr mar 02, 2005 13:50
Lokalizacja: Człuchów
Kontakt:

Post autor: Kaczor_VW » sob maja 21, 2005 13:19

a nikt już nie ma kaseciaków ??


Grupa VAG Ist The Best

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 26 gości