wamacniacz dziwny problem

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
grzechu2410nn
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 506
Rejestracja: ndz lut 26, 2006 20:41
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

wamacniacz dziwny problem

Post autor: grzechu2410nn » śr lip 11, 2007 14:31

witam stałem sie posiadaczem wzmacniacza Alpine nic wielkiego bo 2x50W .mam go podłączonego do gniazda słuchawek w monitorze monitor podpięty jest do kompa którego mam w autku :smoke: gdy włacze monitor to w głośnikach szysze buczenie i jakieś trzaski , tak samo jest gdy podłącze go do samego kompa , najdziwniejsze jest to ze z odtwarzaczem MP3 wszystko działa znakomicie . Co mogłem źle podłączyć , monitor jest podpiety pod gniazdo zapalniczki a wzmacniacz ma kable puszczone bezpośrednio do aku dzieki za pomoc :)


i zeby nie zakładać nowego tematu jak "za ekranować" przewody w samochodzie ?? na czym to polega chodzi mi o przewody idące do kompa bo mi troszkę z LCD mieszają
Ostatnio zmieniony śr lip 11, 2007 14:39 przez grzechu2410nn, łącznie zmieniany 1 raz.


z kucharskimi pozdrowieniami Grzegorz Dziedzic

Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » śr lip 11, 2007 21:18

Tak mi to wyglada na "pętlę masy" (po opisie ,bo najlepiej by było osobiscie "pomacać" ).Spróbuj pociagnąć zasilanie gniazda zapalniczki prosto do aku ,tylko nie zapomnij o bezpieczniku zaraz za aku .Oczywiście "stare zasilanie" gniazda zapalniczki(te oryginalne) musisz odłaczyć. MP3 działa super ,bo nie ma styku z masą auta (brak pętli masy).

Kabelki owiń alu folią (taką spożywczą) -sprawdź ,czasami działa .



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości