jak podłączyć nie orginalne radio do NOKIA DSP mk III

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

skrent2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: czw sty 26, 2006 13:07
Lokalizacja: Kalisz

jak podłączyć nie orginalne radio do NOKIA DSP mk III

Post autor: skrent2 » sob lip 07, 2007 00:38

Witam mam w swoim golfiku orginalny system NOKIA DSP i mam problem z podłączeniem radyjak JVC KD SH 9101... niby gra ale nie tak jak na orginalnym sa jakies zakłocenia głosniki jak by sie wyłaczaly i wogole jest nie ciekawie... widzialem na formu cos o tym ale po niemiecku i nie bardzao rozujmie ;p prosze o pomoc bo radyjko jest naprwde super a orginalnego nie mam... poniewaz sprzedalem je w niewiedzy ;/



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » sob lip 07, 2007 07:49

nie wiem czy to w ogole będzie współpracować z innym radiem... a ni chcesz sprzedac dsp iw to miejsce zakupic sobie jakies porządne , współczesne car-audio? jak cos to do mnie na PW.


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

skrent2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: czw sty 26, 2006 13:07
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: skrent2 » sob lip 07, 2007 10:02

nie racezej nie myśle o sprzedaży jak juz jest wszystko zainstalowane to cos pomysle nad radiem jak to podłaczyć albo kupie orginlne tylko zmienarke podłącze... nie wiecie moze jak powinna byc podłączona zmieniarka do tego systemu i jaki to model powinein byc?czy kazda bedzie pasowala??



Awatar użytkownika
AFN140KM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 574
Rejestracja: sob cze 30, 2007 19:30
Lokalizacja: KrakóVW

Post autor: AFN140KM » czw lip 26, 2007 18:58

Witam.
No to i ja się przyłączę do pytania kolegi skrent2. Mam ten sam problem. W autku jest Nokia DSP, radyjko Gamma kasetowe, ale nie mam zmieniarki. Zależy mi, by ten system obsługiwał CD i mp3. Mam radio Clarion z mp3, ale po podłączeniu zamiast Gammy występuje przydźwięk od alternatora, zakłucenia przy przełączaniu ustawień procesora i wogóle dźwięk jest do d.... .

Czy ktoś wie jak podłączyć inne radio do Nokia DSP?



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » czw lip 26, 2007 19:04

http://www.golf.frenke.de/Adapter/adapter.htm

po polsku nie ma, niech ktoś ci przetłumaczy


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości