VW ALPHA!!! Pomocy bo już dostaje głupa....

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

chudyuaz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: czw maja 24, 2007 17:49
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

VW ALPHA!!! Pomocy bo już dostaje głupa....

Post autor: chudyuaz » śr cze 06, 2007 19:33

Witam!!!
Kupiłem sobie radio jak w temacie. Podłaczylem do mojej instalacji (sam robilem) tzn, kostka iso, 4 glosniki i wszedzie nowe kable. Wiem ze to radio ma wyjescie tylko na dwa wiec ze tył niegra to okej ale chodzi mi o cos innego tzn: gra mi tylko lewa storna!!! I zeby było jeszcze bardziej zabawnie to na radiu jest prad, wychodzi na prawa strone, kabel sprawdzilem, tez jest na nim prad i masa, dalej glosnik sprawdzilem na lewej stronie i tez gra....a ten cały komplet na prawej niechce?? DLACZEGO??? Pomózcie!!!!
Jedna rzecz co zauwazylem ze jest lekko dziwna to taka iż wedlug schematu prad na radiu powinien być na lewa i na prawa strone w tej samej linie na kostce iso a masa na drugie a JEST INACZEJ prąd na jedną stronie jest na gorze a na drugą na dole!!! Czy to może byc przyczyna że niegra??

Pozdrawiam :kac:



machonej
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 23:38
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: machonej » śr cze 06, 2007 20:47

A napewno nie pomyliles się z podłączeniem instalacji głośnikowej?? Jeśli nie to zobacz czy balans nie jest przestawiony. No i nie wykluczone ze jak instalacja jest dobra to końcówka mocy moze być walnięta.



chudyuaz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: czw maja 24, 2007 17:49
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: chudyuaz » śr cze 06, 2007 22:22

Ale jaki sie niepomylilem?? Przeciez glosnik reaguje a na przewodach jest prad wiec niewchodzi w gre pomyłka w instalacji...co z tym zrobic!!! Juz niemam glowy:/

[ Dodano: 11 Cze 2007 14:28 ]
SERWIS STWIERDZIL!!! JEDNA STRONA NIEGRA I TYLE W TEMACIE:) :bigok:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości