Gdzie naprawić radio VW ALPHA w LUBLINIE!!!

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

chudyuaz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: czw maja 24, 2007 17:49
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Gdzie naprawić radio VW ALPHA w LUBLINIE!!!

Post autor: chudyuaz » ndz cze 03, 2007 15:18

Witam!!!
Mam problem: w moim radio orginalnym VW ALPHA mam uszkodzony wyświetlacz, pęknięty. Czy wie ktoś gdzie w Lublinie mogłbym naprawić je? Wiem że tych wyświetlaczy nieda się kupić nowych więc w gre wchodzi tylko ewentualnie przelutowanie ze starego, używanego? Z gory dziekuje za wszelką pomoc :pub: Jeszcze jedno interesowało by mnie rozkodowanie radia? Kto i gdzie się tym zajmuje? Czy macie może jakieś namiary? To radio do rozkodowania nie jest tym samym co ma uszkodzony wyswietlacz chodz tez pochodzi z grupy radii VW, tak ku jasności :grin:
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Gobo90
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2197
Rejestracja: sob mar 25, 2006 18:56
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: Gobo90 » ndz cze 03, 2007 15:38

chudyuaz, raczej nie opłaca sie naprawiać wyświetlacza w vw alpha ;) Jak chcesz to mam do sprzedania fajne radio z CD/mp3 :D jestem ze Świdnika zapraszam na grupę lubelską :P



Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: kiss » ndz cze 03, 2007 15:44

chudyuaz pisze:Czy wie ktoś gdzie w Lublinie mogłbym naprawić je?
naprawdę nie ma sensu. to radio w idealnym stanie taniej wyrwiesz na allegro niż zapłacisz za naprawę.



chudyuaz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: czw maja 24, 2007 17:49
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: chudyuaz » ndz cze 03, 2007 19:19

Moze i tak zrobie...ale jakby jednak znal ktos na kogos namiary...niechodzi mi o specjalistyczny zaklad gdzie placi sie nietylko za naprawe ale tez za to ze sekretarka siedzi i przyjmuje zgloszenia....a wiecie moze gdzie mozna rozkodowac radia z grupy vw?? Oczywiscie w Lublinie lub okolicy?



zuczek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 19:21
Lokalizacja: Poznań/Horodyszcze
Kontakt:

Post autor: zuczek » śr cze 06, 2007 12:09

chudyuaz, podaj dane z naklejki postaram sie przeliczyc ci kod po numerze seryjnym.


Tylko BMW!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości