szybkie pytanie o głośniki ;)

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
david200
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: ndz wrz 04, 2005 22:25
Lokalizacja: tczew
Kontakt:

szybkie pytanie o głośniki ;)

Post autor: david200 » pt cze 01, 2007 13:25

słuchajcie dostałem wypłatę no i teraz chcę zamówić z powe.pl głośniki do mojej zabudowy...
zastanawiam się tylko czy jest duża różnica pomiędzy PowerBass S-6C a PowerBass ES-6C Evolution ? warto dokładać te 80zł czy ja zwykły zjadacz chleba nie odczuję różnicy?
Moja zabudowa ma się składać tylko z dobrze zrobionego przodu czyli: wygłuszenie + dobry zestaw by nie trzeba było kupować skrzyni... Które z tych głośników po dokupieniu później wzmaka będą lepiej obfitować w duży miły bas?:)



Awatar użytkownika
harrygo1
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 719
Rejestracja: sob mar 04, 2006 01:45
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: harrygo1 » pt cze 01, 2007 22:08

david200 pisze:Moja zabudowa ma się składać tylko z dobrze zrobionego przodu czyli: wygłuszenie + dobry zestaw by nie trzeba było kupować skrzyni... Które z tych głośników po dokupieniu później wzmaka będą lepiej obfitować w duży miły bas?:)

Bez zastanawiania bierz ES-6C Evolution nie ma porównania do S6C kiedys kosztowały około
600zł teraz za 380zł



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » pt cze 01, 2007 22:10

Nie jedz,nie pij :-) i dołóż te marne 79zł (lepsza zwrotka , tweeter i woferek ).Potem tylko mały wzmacniacz oczywiście "lepszy klasowo" używany i będzie OK .



Awatar użytkownika
david200
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: ndz wrz 04, 2005 22:25
Lokalizacja: tczew
Kontakt:

Post autor: david200 » pt cze 01, 2007 23:56

powalla pisze:Nie jedz,nie pij :-)
to mnie urzekło no i stało się...właśnie zamówiłem PowerBass ES-6C Evolution...
teraz tylko wygłuszenie za 250zł i powinno być dobrze... a do szczęścia potrzebny mi jeszcze jakiś tani, dobry używany wzmak i będzie pięknie.....tylko na niego to chyba nie wiem puszki pozbieram bo z kasą cienko :P ale co się nie robi dla swojego mkIII jak i swoich uszu...:)

jest tylko jeden problem...dlaczego ucierpi na tym mój przełyk:( na piwko zostanie mało kasy ;)



Awatar użytkownika
Daros_P
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 403
Rejestracja: śr lis 29, 2006 17:12
Lokalizacja: Rabka
Kontakt:

Post autor: Daros_P » sob cze 02, 2007 00:44

wygłuszenie to podstawa sam dzis skonczyłem i byłem zaskoczony powiem że głośniczki to stare Blaupunkty ic 118 , a mimo to basik całkiem całkiem ale i tak przymierzam się do zmiany . Pozdroo


[img]http://img501.imageshack.us/img501/5331/vwban2jq9.jpg[/img]

zapraszam do oceny mojego gofika(Aktualizacja str1):
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=94798
Sprzedam oświetlenie do MK III :
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=124936

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości