Wygluszanine drzwi - szukam fachowca z okolic Katowic

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

lelmac
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn sty 29, 2007 20:57
Lokalizacja: Mainz
Kontakt:

Wygluszanine drzwi - szukam fachowca z okolic Katowic

Post autor: lelmac » śr maja 30, 2007 10:00

Witam Kolegow!
Po krotce. Od niedawna jestem szczesliwym posiadaczem Gofra MK3:-), niestety zaopatrzonego w standardowe naglosnienie, co pomniejsza przyjemnosc jazdy:-( Kupilem ostatnio okazyjnie zestawik Helix Esprit H136, w planach mam jeszcze radyjko Sony CDX-GT 414. Mam nadzieje ze wybor nie najgorszy. Tak wiec po zalozeniu glosnikow niskotonowych odczulem roznice, ale to jeszcze daleko od idealu.. czuje ze trzeba bedzie wygluszyc drzwi i zamontowac dystanse.. i tu problem, tzn. nie chcialbym tego zrobic niewlasciwie, stad szukam pomocnej dloni (przystepnej cenowo - to tez wazne, bo zestawik budzetowy) z okolic Katowic. Dla porownania na Gliwickiej w Katowicach ''zawolali'' 250zl za 1 drzwi... troche chyba drogo?
Pozdrawiam wszystkich!!
Maciek



Awatar użytkownika
Halik82
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 262
Rejestracja: wt paź 03, 2006 10:05
Lokalizacja: Głubczyce
Kontakt:

Post autor: Halik82 » śr maja 30, 2007 11:20

lelmac, to nie jest takie trudne. Szkoda marnowac kase. Na forum jest duzo tematow o tym. Powiem Ci tak, ja na poczatku tez mialem male obawy, ale sam zrobilem i jest swietnie :) :) Troche mi to zajelo ale warto bylo :)



Awatar użytkownika
david200
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: ndz wrz 04, 2005 22:25
Lokalizacja: tczew
Kontakt:

Post autor: david200 » śr maja 30, 2007 12:06

lelmac według mnie trochę drogo zawołali za to wygłuszenie. Ja jestem w trakcie załatwiania wygłuszania i dogrywania terminu w firmie i u mnie chcą 250 zł za dwie strony:) (czyt. 2 drzwi) :P



Awatar użytkownika
Kiler
Forum Master
Forum Master
Posty: 1240
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 19:55
Lokalizacja: SMI

Post autor: Kiler » śr maja 30, 2007 14:04

lelmac - nie kupuj radia sony bo to lipa, poczytaj forum i faq, wygłuszyć dasz rade samemu, koszta niższe a jak będziesz miał mega zonka to podjedziesz do Mikołowa i Ci pomogę :bigok: ...


Pozdr. :pub:


:bylo: :bajer:

lelmac
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn sty 29, 2007 20:57
Lokalizacja: Mainz
Kontakt:

Post autor: lelmac » śr maja 30, 2007 16:01

Przyznam ze podobnych rzeczy jeszcze nie robilem, stad obawiam sie ze cos spartacze... Acha, musze jeszcze uporac sie z tweeterami i zwrotnicami, te pierwsze planuje w miejsce oryginalnych, co do zwrotnic to zachodze w glowe gdzie je upchnac?? Co do radyjka to jedni polecaja, inni nie.. Uwazalem ze jest w miare ok. cenowo, a przy tym malo ''krzykliwe''. Osobiscie zostalbym przy starym beta, gdyz fajnie pasuje do reszty, no ale ta jakosc...... Swoja droga, jesli bede w rozpaczy to chetnie wstapie do Mikolowa po porade:-) I tak sie tam wybieram zamontowac gaz u Rzepki:-)
Dzieki i pozdro Panowie!

[quote="Kiler"]lelmac - nie kupuj radia sony bo to lipa, poczytaj forum i faq, wygłuszyć dasz rade samemu, koszta niższe a jak będziesz miał mega zonka to podjedziesz do Mikołowa i Ci pomogę :bigok: ...


Pozdr. :pub:[/quote



Awatar użytkownika
JedrzeJ
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 239
Rejestracja: śr sie 30, 2006 01:09
Lokalizacja: Katowice-Centrum
Kontakt:

Post autor: JedrzeJ » czw maja 31, 2007 10:16

spróbuj u skalika:

http://www.skalik.com.pl/

kolesie jeżdząna pokazy i zawody, znają się na rzeczy i mają duuuży wybór...


[img]http://img246.imageshack.us/img246/6587/4960579dbf2f9931ah4.jpg[/img]
http://www.vwslask.pl/

Awatar użytkownika
Halik82
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 262
Rejestracja: wt paź 03, 2006 10:05
Lokalizacja: Głubczyce
Kontakt:

Post autor: Halik82 » czw maja 31, 2007 12:37

lelmac, w miejscu orginalnych glosnikow na podszybiu zmiescisz i tweetery i zwrotnice. Ja tak mam na razie i jest OK. jak zdecydujesz sie na takie rozwiazanie to daj troche gabki pod zwrotnice zeby Ci nie stukaly na dziurach. Pozdrawiam



lelmac
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn sty 29, 2007 20:57
Lokalizacja: Mainz
Kontakt:

Post autor: lelmac » czw maja 31, 2007 14:55

Dzieki raz jeszcze Panowie

Bede probowal w lipcu u Skalika. ''Zawolali'' 120zl za zrobienie drzwi(1), a to juz chyba calkiem niezle?? Mysle ze profesjonalisci zrobia to znacznie dokladniej niz ja :-), zobaczymy... Co do radia to zostalem chyba skutecznie ziechecony do Sony..(po przeczytaniu wielu postow) przymierzam sie wiec do Clariona DXZ 578 RUSB... cenowo troche straszy ale jako jedyny odpowiada mi wygladem, no i mam nadzieje ze sie nie zawiode na tym sprzecie... Dystanse juz zakupione w Powe, teraz wiec tylko czekac do Lipca na urlop ktory pozwoli zajac sie troche ulubionym goferkiem:-)
Jakby ktos mial jakies doswiadczenia z tym radyjkiem to bede wdzieczny za opinie:-)
Tymczasem pozdrawiam!
Maciek
JedrzeJ pisze:spróbuj u skalika:

http://www.skalik.com.pl/

kolesie jeżdząna pokazy i zawody, znają się na rzeczy i mają duuuży wybór...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości