MK3 montaż głośników w drzwiach

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
kamilt500
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 206
Rejestracja: pt lut 11, 2005 02:46
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: kamilt500 » śr kwie 20, 2005 23:04

bor0wy pisze:Ja poszukuje jakis glosnikow 3 droznych najlepiej. Co byscie polecili, najlepiej od razu z linkiem na allegro :) albo gdzies indziej :bajer:
poczytaj FAQ



Awatar użytkownika
baldman
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 09:37
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Post autor: baldman » pt kwie 22, 2005 20:59

Powiedzcie mi jak sciagnac tapicerke drzwi w golfie 5 drzwiowym. Sciagnalem korbkę, rączkę, uchwyt od lusterka i trzymaja dziwne zatrzaskia nie chce ich pourywać


Golf III Movie, 96, 1,9 TDI, gwintowane zawieszenie H&R, chiptuning

Awatar użytkownika
KAJOJ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 14:36
Lokalizacja: WAWA-TARGÓWEK
Kontakt:

Post autor: KAJOJ » pt kwie 22, 2005 23:53

musisz od dolu zaczac "odrywac" boczek i sukcesywnie isc do gory,-jest on na zatrzaski-dasz rade.

Miomo ze mamy sobie pomagac na tym forum to jednak mogles skorzystac wczesniej z wyszukiwarki. Sam jestem nowy na tym forum ale zdazylem sie zorientowac ze korzystajac z wyszukiwarki mozna naprawde duzo zeczy sie dowiedziec i napewno bys duzo info znalazl bo ten temat byl walkowany tu sporo razy Pozdro :helm:


[url=http://www.imageshack.us/][img]http://img96.imageshack.us/img96/7133/sig4iv1250x1064hs.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
baldman
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 09:37
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Post autor: baldman » sob kwie 23, 2005 09:07

KAJOJ pisze:musisz od dolu zaczac "odrywac" boczek i sukcesywnie isc do gory,-jest on na zatrzaski-dasz rade.

Miomo ze mamy sobie pomagac na tym forum to jednak mogles skorzystac wczesniej z wyszukiwarki. Sam jestem nowy na tym forum ale zdazylem sie zorientowac ze korzystajac z wyszukiwarki mozna naprawde duzo zeczy sie dowiedziec i napewno bys duzo info znalazl bo ten temat byl walkowany tu sporo razy Pozdro :helm:
Tak wpisałem np. tapicerka drzwi, i pojawiaja się tematy jak wyciszyć drzwi, czy jakie głosniki, ale nie znalazlem jak konkretnie ściagnać tapicerke. Znalazlem tematów dużo i fotek ale wszystkie jak już tapicerka jest ściagnieta, lub instrukcja - sciagnac tapicerke.
Próbowalem szarpac ale te zatrzaski mocno trzymaja strasznie, a nie chce nic urwać, góra drzwi juz ładnie schodzi tylku boki i dół. Mama ciągnac do siebie na boki, bo nie wiem.


Golf III Movie, 96, 1,9 TDI, gwintowane zawieszenie H&R, chiptuning

Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » sob kwie 23, 2005 10:33

Trzymają bo tak ma być zaczynasz od dołu mocno nawet urzyć siły tylko czy wykręciłeś 2 śróbki w rączce jeśli tak do uzyj siły niebyły jeszcze zdejmowane dlatego tak trzymają.


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
baldman
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 09:37
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Post autor: baldman » pn kwie 25, 2005 07:12

Dzięki za rady tapicerke udało się ściągnąć trzeba było użyć troszke siły i poszło. Myślalem że tam trzeba cosik kombinować.
Dzięki


Golf III Movie, 96, 1,9 TDI, gwintowane zawieszenie H&R, chiptuning

Awatar użytkownika
majcool
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: wt gru 07, 2004 11:32
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Post autor: majcool » pn kwie 25, 2005 11:55

Podepne sie pod temat bo to podobny 'problem'.
Jak sciagnac sama kieszen w drzwiach mk3 3D? Na rysunkach widze, ze jest sciaglna ale nie mam pewnosci czy to tylko zatrzaski czy trzeba najpierw zdemontowac caly boczek...
TIA, Michal



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » pn kwie 25, 2005 17:23

Zdemonować boczek od środka są wkety jesli dobrz pamietam to 3.


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
premko
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 112
Rejestracja: czw paź 21, 2004 09:25
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: premko » pt maja 27, 2005 23:03

proponuje wymienic kabelki od razu bo te oryginalne śa za cieniutkie, każdy montaz nagłośnienia powinien sie zaczynac od wymiany kabli głosnikowych :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości