Gamma 4

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

fenol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sob maja 05, 2007 14:27
Lokalizacja: Lublin

Gamma 4

Post autor: fenol » sob maja 05, 2007 14:59

Witam, wlasnie sie strasznie ciesze ze swojego swiezo zakupionego Golfa III Pink Floyd! :)
Mam pytanie: czym zapamiętuje się wyszukane stacje radiowe w radiu Gamma IV? Wyszukuje mi po nacisnieciu przycisku glosnosci, ale nie wiem czym zapamietac znaleziona stacje. I jeszcze jedno pytanie: czy to prawda, ze po odlaczeniu akumulatora radio sie zablokuje i bez 4-cyfrowego kodu nie ruszy?
Z gory dzieki za odpowiedzi!



Awatar użytkownika
DropyDrop
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 198
Rejestracja: wt lut 06, 2007 10:48
Lokalizacja: Łomianki Czytaj wstecz aw-W
Kontakt:

Re: Gamma 4

Post autor: DropyDrop » sob maja 05, 2007 16:32

fenol pisze:Witam, wlasnie sie strasznie ciesze ze swojego swiezo zakupionego Golfa III Pink Floyd! :)
Gratuluje :hehe:
fenol pisze:czym zapamiętuje się wyszukane stacje radiowe w radiu Gamma IV? Wyszukuje mi po nacisnieciu przycisku glosnosci, ale nie wiem czym zapamietac znaleziona stacje.Z gory dzieki za odpowiedzi!
Jezeli juz znajdziesz sobie konkretna czestotliwosc np 105.6hz to masz tam przyciski prawdopodobnie od 1-6. Wciskasz np 1 i trzymasz az na erkanie przestanie mrugac lub uslyszysz w glosnikach pik. i tak z kazda inna stacja.

fenol pisze:I jeszcze jedno pytanie: czy to prawda, ze po odlaczeniu akumulatora radio sie zablokuje i bez 4-cyfrowego kodu nie ruszy?
Z gory dzieki za odpowiedzi!
Tak dokladnie. To takie zabezpieczenie przed napadem , jezeli jest to orginalne radio z tego samochodu to w papierach ktore powinienes dostac razem z samochode powinien byc ten wlasnie kod. Poszukaj w ktorejs z tych ksiazeczek jest ten kod.

Pomoglem ? Wcisnij Pomogl :mlotek:


. . . zero kierunkowy , jestem Kajtek . . .
Pozdrawiam Wszystkich Dobrych Ludzi !
[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images23.fotosik.pl/197/a6cf292d9b030d23.jpg[/img][/url]

fenol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sob maja 05, 2007 14:27
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fenol » sob maja 05, 2007 17:38

Oczywiscie ze tak, punkty juz do Ciebie polecialy, dzieki za odpowiedz!
Z papierow oryginalnych to mam jedynie faktury i ksiazke serwisowa, ale tam nie znalazlem tego kodu, trudno, cos bede kombinowal.



Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: kiss » sob maja 05, 2007 20:03

fenol pisze:nie znalazlem tego kodu
Czasami ten kod można znaleźć nalepiony na obudowie radia, choć nie jest to zbyt mądre



fenol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sob maja 05, 2007 14:27
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fenol » ndz maja 06, 2007 09:02

zadzwonilem do osoby od ktorej kupilem autko i okazalo sie ze zna ten kod, tak wiec wszystko juz w porzadku, jeszcze raz dzieki za odpowiedzi!



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości