jakie radio?? Polecacje

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

andrze-1988
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: śr gru 27, 2006 16:45
Lokalizacja: Trzebinia
Kontakt:

Post autor: andrze-1988 » ndz kwie 22, 2007 16:18

Chce przedstawić na czym stoję :bajer: więc tak niedawno (2miesiace temu) kupiłem golfa IV posiadał on radio (alpha- jakieś na kasety , seryjne) golf posiada 8 głośników 4 to sa wysokotonowe. Znajdują się one w drzwiach .Po wyjęciu radia zauważyłem ze do jednego wyjścia sa 4 głośniki podpięte :-s (radio 2 wyjścia na głośniki). Chciał bym to rozbudować o jakiś fajny subofer np. ALPINE SWS-1242D (to tylkosugestie) i radyjko :jezor: z czego radio stawiam na pierwszym planie. Chodzi mi o to aby radyjko się dobrze komponowało z deska. Słucham muzyki Techno. Co byście proponowali co kupić (i jak podłączyć) żeby grało fajnie?



Awatar użytkownika
WiRaGe
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 201
Rejestracja: pt mar 23, 2007 16:15
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Post autor: WiRaGe » ndz kwie 22, 2007 18:23

Proponuje Sony GT 500 oczywiscie mp3, graficzny wyswietlacz i spora moc 4x52.Swietnie sie komponuje kolorystycznie z mk4 czerwone podswietlenie przysisków i niebieski wyswietlacz.POLECAM i pozdrawiam



lesiugda
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 21:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: lesiugda » ndz kwie 22, 2007 22:13

Alpine i tylko Alpine!!!!!!!!!!!!!!!! 3tyg temu zakupiłem model 9854R i jestem wniebowziety jakoscia dzwieku jaka ten model dysponuje i przeroznymi parametrami ustawien od tonow niskich do wysokich i sterowaniem subem. Dla mnie juz inne firmy nie istnieja !!! :bajer:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 24 gości