kick panele

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
felga83
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: pt lut 16, 2007 09:51
Lokalizacja: kielce/okolice
Kontakt:

kick panele

Post autor: felga83 » pn kwie 09, 2007 17:08

witam
chcialbym sie poradzic was jak moge zamontowac kick panel na drzwiach do golfa 4.
drzwi posiadaja podnoszone szyby na korbke i tu jest problem ?
czy ktos mialby jakas propozycje gdzie umiescic kick panel na boczkach drzwi. nie chcialbym zbytnio ingerowac w poszycie boczkow, ale dowiadywalem sie tu i tam i wiem ze moznaby zrobic forme z zywicy i maty szklanej w miejsce bocznych schowkow modelujac obudowe tak zeby nie przeszkadzalo w podnoszeniu szyby (foto1) czy waszym zdaniem mozna tak zrobic czy lepiej se odpuscic taka zabawe, i czy taka wlasnie obudowa z maty i zywicy bedzie dosc stabilna i nie wpadala w drgania.,

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t= ... 1b4371e00a nie mialem osobnego zdjecia boczkow wiec wklejam posta tam wszystkie foty
pomozcie biednemu : :bigok:


ZAPRASZAM DO OCENY MOJEGO GROSZKA :)

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=86906

POTRZEBUJESZ SPRZĘTU AUDIO DO SAMOCHODU, PRZERÓBKA BOCZKÓW POD GŁOŚNIKI, PROFILOWANIE SŁUPKÓW PISZ NA PRIV :)

Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » pn kwie 09, 2007 18:25

felga83, wiem ze to inne auto ale cos podobnego mozna...i miejsce na korbke jest

[ Dodano: Pon Kwi 09, 2007 18:25 ]



Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » pn kwie 09, 2007 21:55

W MK4 niestety korbka jest dużo niżej i jest z tym mały problem...

Zastanawim się dlazego chcesz Kickpanel robić u siebie.
Czwórka ma świetne drzwi do audio, a z tego co wiem to masz drzwi wygłuszone i głośnik zamontowany na dystansie.

Jedyne co możesz zrobić to wywalić fabryczną maskownicę.
Nie wiem jak jest w MK4, ale w MK3 cholernie zjeb... znaczy spartaczyli maskownicę i jest ona taka, że praktycznie nie przepuszcza dźwięku :panna:



Awatar użytkownika
felga83
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: pt lut 16, 2007 09:51
Lokalizacja: kielce/okolice
Kontakt:

Post autor: felga83 » ndz kwie 15, 2007 20:23

piotr2 wlasnie tak kminie ale chyba jednak dam se spokoj przeszukalem calego neta i nie ma nic jedynie pod nogami tzn kolo nog moznaby zabudowac jednego kicka tylko ciekaw jestem czy wogole bedzie slyszalny ?



kubus20 w golfie sa zajebiscie wytlumione drzwi ale lubie grzebac w tym autku i korci mnie cos upiekszyc lub spieprzyc :), a prawde mowiac to w zakladzie CA krzykneli 800zl poprostu .........ehh szkoda mowic wole sam sie pomeczyc nad tym...


ZAPRASZAM DO OCENY MOJEGO GROSZKA :)

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=86906

POTRZEBUJESZ SPRZĘTU AUDIO DO SAMOCHODU, PRZERÓBKA BOCZKÓW POD GŁOŚNIKI, PROFILOWANIE SŁUPKÓW PISZ NA PRIV :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 50 gości