zabudowa Golf III

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Górsky
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 13:13
Lokalizacja: Łaziska Górne
Kontakt:

zabudowa Golf III

Post autor: Górsky » pn kwie 02, 2007 00:32

Przymierzam się powoli do zrobienia lub zlecenia komuś zabudowy bagażnika w moim Golfie. Z góry uprzedzam, że dopiero zaczynam przygodę z Car Audio> W związku z tym na początek chciałbym kilka informacji. Jaki orientacyjny jest koszt na wykonanie samej zabudowy? Nie musi to być nick specjalnego, poprostu ma ładnie i schludnie wyglądać. Jaki sprzęt moglibyście mi polecić, tak żeby na zawodach dB drag móc powalczyć... Interesuje mnie opcja z minimalnymi kosztami oraz opcja z troche lepszym sprzętem.
Teraz troche o sprzęcie z jakim kupiłem auto:
Radio JVC KD-LH2000R
Skrzynia z 2 głośnikami Mac Audio (Iceblock) niestety nie znam mocy, ale gra dość ładnie i głośno.
Wzmacniacz 2 kanałowy nieznanej marki, niby 2x400W lub 1x800W, ale jak jest naprawde to nie wiem.
Głośniki 2x Blaupunkt i 2x Magnat (konkretnych modeli i mocy nie znam).
Co myślicie o tym sprzęcie?jest on coś warty, może się coś przydać przy budowie zabudowy?
Z góry dzięki za wszystkie rady, opienie, sugestie :pub:
Pozdro



Awatar użytkownika
Kiler
Forum Master
Forum Master
Posty: 1240
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 19:55
Lokalizacja: SMI

Post autor: Kiler » pn kwie 02, 2007 01:41

Górsky pisze:Z góry uprzedzam, że dopiero zaczynam przygodę z Car Audio>
...widać po zakupionych klockach... Radio git choć w tej kasie to co innego można być kupić. Skrzynia może i gra głośno a z tymi głośnikami na pokładzie to napewno nie za ładnie. Te 800W na wzmaku - jak dziewczynka z zapałkami - bajka :rotfl: . Nie wiem na co Ci tyle tych głośników - dobry odseparowany przód to podstawa. Marki lipne, nic specjalnego... Z bliska jesteś, jak będziesz chciał znów iść na zakupy to wpadnij w miko pogadać ;) ...


Pozdr :pub: .


:bylo: :bajer:

Awatar użytkownika
Górsky
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 13:13
Lokalizacja: Łaziska Górne
Kontakt:

Post autor: Górsky » pn kwie 02, 2007 02:58

Kiler, ten sprzęt kupiłem razem z autem, a wymieniłem jaki jest, bo albo się coś z niego wykorzysta do zabudowy, jeśli coś się nadaje, albo można to sprzedać i zacząć robić całkiem od podstaw...

A na początek poprostu chciałbym poznać orientacyjne koszty na jakie się musze nastawić i ewentualnie kwote jaką można dostać za to co mam...



Awatar użytkownika
Kiler
Forum Master
Forum Master
Posty: 1240
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 19:55
Lokalizacja: SMI

Post autor: Kiler » wt kwie 03, 2007 02:04

...a więc zależy co chcesz osiągnąć - jak chcesz żeby wszystkie okoliczne wsie Cię słyszały... to zostaw co masz. Jeśli to Ty masz się cieszyć fajnym graniem to w sumie wszystko prócz radia leci na allegro :panna: ... Za ile to sprzedasz - nie wiem bo naiwność i niewiedza allegrowiczów nie zna granic. Jak będziesz miał kasę to możemy doradzać co z nią zrobić :satan: ... Odseparowany przód, sub + skrzynia, wzmak, kable, wygłuszenie --> Twoje zakupy.


Pozdr :pub: .


:bylo: :bajer:

Jakub
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 98
Rejestracja: wt lis 16, 2004 13:56
Lokalizacja: (lubuskie)

Post autor: Jakub » wt kwie 03, 2007 13:23

Aby wystartowac na zawodach, i nie byc wysmianym

1) wywal to co masz na smietnik,
2) dozbieraj lekko liczac 5,10,15,20 tys,
3) baw sie sprzetem, poznaj go,
4) lata praktyki,
5) solidnie uszykuj samochod,
6) przy okazji poczytaj regulamin PASCA,
7) jeszcze raz to samo od nowa......,
8) kolejny raz jeszcze raz to samo......,
9) kolejne lata praktyki,
10)przyjedz na zawody jako widz, podglodaj pytaj,
11)powrot do 3 punktu,
12)zastantów sie czy nadal chcesz szykowac sie na zawody,
13)......... (dlugo moglbym tak pisac)

Aby nikt nie napisał ze jestem cham i prostak, wyedytuj swoj pierwszy post, zadaj konkretne pytania i z przyjemnoscia tobie odpowiem


[url=http://vwzone.pl/forum/viewtopic.php?t=9712][img]http://img219.imageshack.us/img219/5771/lagowmini0mf.jpg[/img][/url]


Moja laleczka: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=104785

www.carmania.pl Centrum Car Audio, Zielona Góra, ul.Kożuchowska 20a
www.caraudio-zielonagora.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości