VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Awatar użytkownika
lukas640
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 520
Rejestracja: wt cze 01, 2010 21:23
Lokalizacja: SkoczóVW

VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: lukas640 » ndz maja 27, 2012 23:17

Byłem pierwszy raz i powiem że za rok na pewno zawitam ponownie, tak bardzo mi się na tym zlocie podobało. Miejscówka fantastyczna, klimat nie do pobicia, ludzie bardzo przyjaźni. Czego chcieć więcej.
A teraz mam pytanie.
W pewnym momencie DJ puścił remix Avicii levels i za uj nie mogę się dowiedzieć co to za kawałek a bardzo bym chciał go sobie posłuchać. Było to w godzinach popołudniowych a nie w nocy na imprezie. Pomoże ktoś go zlokalizować??


"Lamborghini to esencja wszystkiego, co sprawia, że samochody są interesujące, ekscytujące i cudowne. A my musimy je za to kochać" Jeremy Clarkson

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=458308 Mk2 WOB Edition by lukas640

S.
Super eS.
Super eS.
Posty: 816
Rejestracja: wt gru 02, 2008 20:55
Lokalizacja: Santorini

VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: S. » ndz maja 27, 2012 23:22

nitrox89 pisze:Kumplowi dużego miśka pande zawinęli z maski... Cóż, kur*stwo nie zna granic...
Krzesełka spod domków też poznikały...

Tak czy inaczej ogromne propsy dla organizatorów, za to że całą imprezę ogarnęli i to na najwyższym poziomie ;) grupka ludzi na 1500 aut, planowanie całego zlotu zaczęło się pewnie w grudniu jak nie wcześniej, poświęciliście dużo, dużo swojego czasu dla tych 2-3 dni, szacunek, szczególnie dla jaszczura :bigok:

Miło było znów was spotkać, szczególnie ludzi, z którymi ma się przyjemność widzieć tylko raz w roku, tylko w tym miejscu :pub:
Dziękuję za dobrą zabawę, było świetnie :okej: Jak co roku po Nysie już muszę się kurować, bo przeziębienie mnie dopadło :helm:


+ pozdrowienia dla kisielkowej piersiówki :hmm:
Obrazek
zdjęcie zapożycozne od Robsona ;)



Awatar użytkownika
voytec90
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: ndz lut 21, 2010 18:46
Lokalizacja: Oborniki Śl/Wrocław

VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: voytec90 » ndz maja 27, 2012 23:49

Byłem drugi raz i nie ostatni :) krótko mówiąc GRUBA BIBA!!!!! :bigok: Wielkie gratki dla organizatorów :) pozdrówki od DTR :okej:


Mój panzerVAGen mk4 viewtopic.php?f=89&t=417717

jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: jaszczur » pn maja 28, 2012 06:38

MojzyQ pisze:Ludzi odemnie czy z OPVAG'a?
własnie ludzie z tego forum http://opolskivag.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; (nie wszyscy bo jak pisałem, z niektórymi zamieniłem parę zdań)pomińy tzw lożę szyderców(zabawa ok)ale to co miało miejsce,to zachowanie poniżej poziomu istoty rozumnej(dj wieczorem jak ludzie bawili się pod sceną podziękował organizatorom,i wtedy grupa ludzi z tego forum ich wygwizdała,pomińmy mnie ale kurna chata obrażono ludzi którzy starali się sprawę ogarnąć)i tu właśnie dano popis chamstwa i prostactwa



Awatar użytkownika
xxMAXIMxx
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 828
Rejestracja: pn cze 02, 2008 15:19
Lokalizacja: zakopane
Kontakt:

VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: xxMAXIMxx » pn maja 28, 2012 06:58

Impreza super. Pozdrawiam wszystkich, którzy dobrze się bawili. Paru idiotów zawsze się znajdzie, nic nie poradzimy

Jedyny minus to:
przez cały czas będzie można skorzystać z hamowni najazdowej koszt 50 zł
Okazało się, że Pan z AGMA krzyknął sobie 50zł "za oś". Czytaj - wszyscy z napędem na 4 buty płacili po stówie. To nie było fajne tym bardziej, że hamowanie takiego auta zajmowało w porywach minutę dłużej (jeśli w ogóle) porównując z FWD czy RWD.


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=296391 <--- Moje RALLYE G60+

Awatar użytkownika
Piotraz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 141
Rejestracja: pn sty 07, 2008 00:08
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: Piotraz » pn maja 28, 2012 07:42

jaszczur pisze:
MojzyQ pisze:Ludzi odemnie czy z OPVAG'a?
własnie ludzie z tego forum http://opolskivag.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; (nie wszyscy bo jak pisałem, z niektórymi zamieniłem parę zdań)pomińy tzw lożę szyderców(zabawa ok)ale to co miało miejsce,to zachowanie poniżej poziomu istoty rozumnej(dj wieczorem jak ludzie bawili się pod sceną podziękował organizatorom,i wtedy grupa ludzi z tego forum ich wygwizdała,pomińmy mnie ale kurna chata obrażono ludzi którzy starali się sprawę ogarnąć)i tu właśnie dano popis chamstwa i prostactwa
Niestety jestem zmuszony zdementować Twoją wypowiedź. Byłem pod sceną i taka sytuacja nie miała miejsca.
Nie róbmy kolejnego kwasu między innym forum, zwłaszcza, że tak nie było.

Pzdr



jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: jaszczur » pn maja 28, 2012 07:56

Piotraz pisze:. Byłem pod sceną i taka sytuacja nie miała miejsca.
a ja byłem na niej i widziałem przyjacielu,sa świadkowie na to,wybacz kwas nie ja zacząłem



jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: jaszczur » pn maja 28, 2012 08:48

Trochę statystyki
przeciąganie tira na czas
ekipa:zibi,kosmos,buniek,krzysiek-wynik 10,37
jazda autem na czas(konsola)
mati mk3-wynik 0.52,833
przerzucanie opony traktora na czas
marcel v 5-wynik 11,90
najniższe auto
czesiu,audi a 4- 5 mm
najstarsze auto zlotu
Adam-VW Buggy-68 rok produkcji
oraz najładniejsze auto wybrane przez was to
Audi a8 nr rej SBL 21354 Dziq z audislask.pl

ilość pojazdów na terenie imprezy- ok 1700


Teraz chciałbym poinformować,że ta edycja tej imprezy była ostatnią w której brałem czynny udział,już od dłuższego czasu nosiłem się z tym zamiarem,lecz namawiano mnie aby nie rezygnować,tym razem jest to ostateczna decyzja a min. decydującym czynnikiem o mojej rezygnacji są narodziny 2 syna i w związku z powyższym całą swoją energię chciałbym poświęcić rodzinie i wychowaniu dzieci


Dlatego też wszystkim ludziom,którzy przewinęli się przez te 6 lat i pomagali w ogarnięciu tematu,gorące podziękowania z mojej strony` :pub: `,a kto ma chęci i czas na organizację przyszłych imprez służę pomocą` :bajer:
co do nysy A.D 2012
Wszystkim dziękuję,za liczne przybycie i (poza wyjątkami) kulturalną zabawę,i wspólną zabawę,chciałem też przeprosić za pewne niedociągnięcia(zawsze wszystko w praniu wychodzi),przede wszystkim serdeczne podziękowania dla osób które czynnie pomagały w tworzeniu tejże edycji.Co do (jak ktoś pisał podziałów)powiem tak nigdy tego nie wprowadzono,i jeśli będzie impreza w przyszłym roku też tej selekcji braknie,a dlatego,że impreza ma charakter integracyjny,bez podziałów klasowych,bo nie w tym rzecz,po prostu mamy się świetnie bawić,po za tym nigdy się jeszcze nie narodził taki co by każdemu dogodził ;), jeszcze raz dziękuję wam za wszystko :okej:



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: djtom » pn maja 28, 2012 09:09

jeszcze raz dziękuję wam za wszystko :okej:
to my Tobie dziękujemy za to że Ci się chciało, kolejny rok - kolejny sukces. Nawet jeśli nie w roli organizatora - i tak spotkamy się za rok w Nysie. Dziękuję Sebuś, w imieniu swoim i mojej ekipy :prayer:


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
albert
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 133
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 21:42
Lokalizacja: Tomaszów Maz
Kontakt:

Re: VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: albert » pn maja 28, 2012 09:42

djtom pisze:Dziękuję Sebuś, w imieniu swoim i mojej ekipy :prayer:
nie wiem czy ja tez mam dziekowac jaszczurowi czy juz podciagniesz mnie pod ekipe ? :-k :helm:



Awatar użytkownika
tomek88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: ndz kwie 17, 2011 20:50
Lokalizacja: BIERUŃ
Kontakt:

VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: tomek88 » pn maja 28, 2012 09:57

jaszczur, dziękujemy tobie za dotychczasowa organizacje . Ale rodzina i dzieci najważniejszy

Ale rownież dziękuje reszcie za organizacje zlotu
Ostatnio zmieniony pn maja 28, 2012 11:11 przez tomek88, łącznie zmieniany 1 raz.



jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: jaszczur » pn maja 28, 2012 10:25

tomek88 pisze:dziękujemy tobie za organizacje.
nie mnie a kolegom i koleżankom,którzy naprawdę włożyli ogrom pracy w to spotkanie:
CzibAN
T O M A S
Przemek
Sergio 89
misiek
czarny9999
Piter
majster heniek
Basia majstrowa
Fiona
babys69
MlodyR1
dumle
grześ 226-kosmos
żanetaa
anulka1505
szawełło
Meegi
Seweryn28
adik*
a-nitka



Awatar użytkownika
kisielek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 379
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 19:35
Lokalizacja: Siedlce

VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: kisielek » pn maja 28, 2012 11:35

Byłem już 5- ty raz.
Jak za każdym razem bawiłem się zajefajnie.

Klimat w Nysie jest bardzo wyjątkowy i tam się poprostu nie da źle bawić.

Uważam że w tym roku było fajniej niż rok temu, mniej pijanych kierowców i różnych incydentów.

Co do kradzieży to i ją słyszałem o kilku przypadkach np: spod Polsporta ktoś zawinął kilka krzeseł, a kolega z radomia, powstrzymał kradzież swoich.
Niestety pretensje możemy mieć tylko do siebie. Wątpliwe żeby takiego czynu podjął się ktoś z organizacji.

I nie można mieć pretensji do organizatorów że nas nie upilnowali, bo powinniśmy się sami pilnować na wzajem.

Jedyna sprawa jaką mi się nie spodobała to brak koszulek w niedzielę. Szkoda że zwlekałem do niedzieli.

Ją w imieniu swoim i całej naszej ekipy dziękujemy organizatorom i wszystkim którzy się z nami świetnie bawili.


www.mk1cabrio.pl

Mój lansowóz:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2255656#2255656

Awatar użytkownika
Baran.
...
...
Posty: 919
Rejestracja: sob sty 10, 2009 01:19
Lokalizacja: Radom

VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: Baran. » pn maja 28, 2012 12:22

kisielek MA tu racje z Soboty na niedziele o 3 w nocy wyszedłem sobie z namiotu stanąłem obok Pawilonu a tu dwóch koleszkow podleciało do naszego pawilonu ciach krzesełka złożyli i ogień niestety jeden przechodził obok mnie i grzecznie go poprosiłem żeby to odłożył i na tyle się chyba przestraszył że zaczął kłamać ze jemu też ukradli i chciał sobie je odzyskać, na szczęście obeszło się bez większej awantury odłożył co nie swoje, a kolega odzyskał drugie.

Tak więc twierdze że buraków, chamów nigdy nie zabraknie na takiej imprezie niestety to nie jest wina organizatorów że się zdarzają takie przypadki, ale buraków którzy się opiją i myślą że mogą nie wiadomo co....

Tak więc chciałem tu podziękować Organizatorom, Jaszczurowi, wszystkim co mogłem poznać i zamienić kilka słów,także ludziom z którymi przyjechałem i na prawdę się świetnie bawiłem :pub:

Kostek na Manii mnie niema po zeszłym roku, tak więc Majóvwka i jakieś inne które są w planach.


Mój 20Jahre ABF
Obrazek
Fotoporada CA
"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości