Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

siaralfc
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 329
Rejestracja: śr paź 01, 2008 22:33
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: siaralfc » ndz cze 05, 2011 21:13

gratulacje dla organizatorów!
Nysa jak dla mnie może być co miesiąc, bo jest zacnie :bigok:


S3 R30 Turbo by FROGRACINGxBRYNDZISM

Awatar użytkownika
Quiet
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: wt mar 03, 2009 21:34
Lokalizacja: Lubliniec
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Quiet » ndz cze 05, 2011 21:17

To teraz moje skromne dwa zdania.
Po pierwsze - powtórzę się jak poprzednicy: podziękowania za organizację tej imprezy. Z roku na rok samochodów jest coraz więcej co świadczy o tym, że VAG Nysa trzyma naprawdę wysoki poziom. W tym roku zdarzyło się znaczna grupka ludzi, którzy niepotrafią się zachowywać na takiej imprezie masowej,ale nie będę wywodził tematu, bo koledzy już go poruszyli i wiadomo o co chodzi. Mam tylko nadzieję, że na przyszły rok organizatorzy poradzą sobie z tymi problemami :bajer:
Podsumowując: miejsce + pogoda + samochody + ludzie = świetny weekend :) A teraz znów rok oczekiwania. W moim przypadku akurat powrót do domu zakończył się kontrolą przez drogówkę, ale na szczęście Pan policjant był spoko i jedynie się wypytał jak było na Nysie :bigok:


viewtopic.php?f=87&t=230638 -< Bordowy MK2 by Quiet

Awatar użytkownika
Docenty
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 309
Rejestracja: pn sty 11, 2010 21:37
Lokalizacja: Opole

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Docenty » ndz cze 05, 2011 21:20

Wsiok odnaleziony!!!

agent zamieszania ze smietnikiem
http://nk.pl/profile/323083" onclick="window.open(this.href);return false;


to nie my mamy za nisko auta... to krawężniki są za wysoko!! ^^

mój Golf Mk3 GTI


AiRRight- okucia, zestawy zawieszeń. Najlepsze ceny!!!

Awatar użytkownika
Wieczor
Individual...
Individual...
Posty: 658
Rejestracja: ndz mar 07, 2010 20:55
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Wieczor » ndz cze 05, 2011 21:27

Zlocik był na prawdę super :okej: :okej: :okej:
Nie mogę się doczekać VI VAG Nysa :bigok:
Pozdrawiam tych których poznałem i tych którzy poznali mnie tylko że ja ich nie pamiętam :P



SlawekNR
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 169
Rejestracja: ndz gru 06, 2009 18:37
Lokalizacja: Nowa Ruda / Sobótka
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: SlawekNR » ndz cze 05, 2011 21:30

Docenty pisze:Wsiok odnaleziony!!!

agent zamieszania ze smietnikiem
ogladalem jego galerie i widze ze ubi rozwalac golfika :D


Wiele serc, jedno bicie - VW Golf ponad zycie!!

Awatar użytkownika
Alutka'
16V Mafija
16V Mafija
Posty: 130
Rejestracja: wt maja 22, 2007 14:09
Lokalizacja: OKR & Woltwiesche
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Alutka' » ndz cze 05, 2011 21:36

kostek pisze:Ygd?
Oczywiście :grin: i Misiek :grin:

Dziękujemy wszystkim za przybycie :bigok: Frekwencja przeogromna, przyjechaliście do nas z całej Polski, a to znak, że tworzymy jedną, wielką rodzinę :bigok:

To ja miałam przyjemność Was powitać na bramie i jak pewnie zauważyliście, był tam z nami Pan z NOR-u, który wpuszczał na teren ośrodka inne marki samochodów, jak również motocykle, ale tylko i wyłącznie na podstawie "zielonych kart" oraz "kart pobytu" świadczących o wcześniejszych rezerwacjach domków bądź pola namiotowego oraz wjeżdżali wlaściciele lub dostawcy towaru do sklepów, wystawcy, sponsorzy. To już nie było zależne od nas.

Cieszę się, że mogłam spotkać się ze znajomymi, którzy przyjeżdżają do Nysy co roku, ale również pozdrawiam wszystkich, których miałam przyjemność poznać :bigok:

Dziękujemy Kierownikowi NOR-u za udostępnienie nam ośrodka.
Serdeczne Podziękowania dla koleżanek i kolegów za pomoc w organizacji, a szczególnie dla Grupy Śląskiej :bigok:
Dziękujemy również sponsorom, bez których nie byłoby takich fajnych nagród :bigok: ,wszystkim służbom ratunkowym za instruktaż w udzielaniu pomocy w sytuacji wypadku drogowego.
Koledzy z Czech i Słowacji również pojawili się w licznym gronie :bigok: (wyjechali o dzień wcześniej z Worthersse żeby przyjechać do nas :grin: ).

Po 3 dniach wrażeń, czas odpocząć i się wyspać :D
Ostatnio zmieniony ndz cze 05, 2011 22:14 przez Alutka', łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
piotrb79
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 692
Rejestracja: pn maja 26, 2008 15:47
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Re: Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: piotrb79 » ndz cze 05, 2011 21:42

Ja byłem w tym roku pierwszy raz. Podsumowując ogólnie SUPER. Wiadomo że taką imprezę trudno ogarnąć i zawsze się trafią jakieś ewenementy. Wielkie podziękowania dla Organizatorów, za dobrą zabawę, klimat. Poznałem kilka ciekawych osób. Za rok też się zjawię.


Zawsze można pojechać SZYBKO.
Nie zawsze można dojechać SZYBCIEJ!!

Awatar użytkownika
Dragon
Forum Master
Forum Master
Posty: 1001
Rejestracja: ndz kwie 17, 2005 21:33
Lokalizacja: Jordanów Śląski k. Wrocławia
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Dragon » ndz cze 05, 2011 21:44

Sebastian szacun!


Wyślij głupka po flaszkę, to przyniesie jedną...
Wyślij kobietę po piwo to też przyniesie jedno...
Piąty bieg wrzucony...............................................

Awatar użytkownika
mateuszz117
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 176
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 20:35
Lokalizacja: Bełchatów

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: mateuszz117 » ndz cze 05, 2011 21:45

ja tez bylem od piatku popoludnia az do dzis do godz 14//pierwsza moja impreza w Nysie i jestem mega zadowolony...brawo dla organizatorow i wszystkich ktorzy umia zorganizowac cos takiego :bajer: niedaleko mnie stali np jacys niedorobieni ludzie czerwona astra F zgnita taka i z tego co wiem to spali w aucie...zachowywali sie skandalicznie..widzialem jak pozniej ludzie im zwracali uwage a oni dalej swoje..na drugi raz to takich skuc w kajdanki,skarpetke do mordy i do namiotu ich :satan: chcialbym zeby sie odbyla za rok tez taka impreza..i tez popieram chlopakow ze mozna by bylo wprowadzic zakaz clkowity poruszania sie po godz. np tej 22 autami i tyle..poznalem duzo nowych ludzi..chlopaki ze slaska (jeden z nich blekitne mkII na felgach audikach)co obok mnie stolowali-mega ziomki..pozdro dla was i dla wszystkich co sie dobrze bawili..a buractwo tepic :panna:


[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1121/c036a407cce00bf9.png[/IMG][/URL]

Awatar użytkownika
Kamil1991
Grupa Tomaszowska
Grupa Tomaszowska
Posty: 244
Rejestracja: czw sie 19, 2010 15:26
Lokalizacja: ETM/Tomaszów Mazowiecki

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Kamil1991 » ndz cze 05, 2011 21:51

Wrażenia nie do opisania !! BAJKA ! Piątkowy wyjazd to był najlepszy prezent jaki dostałem na urodziny. Na pewno juz VAG zapisze sie u mnie na baaaardzo długo, prędko nie zrezygnuje bo takich w porządku ludzi się czesto nie spotyka. Jednym słowem SUPER!! Mam nadzieje że za rok też sie zobaczymy !! :grin: :grin:


Cichociemny: http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=446482" onclick="window.open(this.href);return false;

MułekMK3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 313
Rejestracja: pn paź 12, 2009 09:19
Lokalizacja: Witków
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: MułekMK3 » ndz cze 05, 2011 21:59

Było super dziękuje organizatorom i wszystkim co potraktowali ten zlot jak trzeba nie to co inni jak by wypościli ich z klatki dla nich nowość bo na zlocie są hahaha czyste buraki jak kolega mówi :rozpacz:
Ostatnio zmieniony ndz cze 05, 2011 22:02 przez MułekMK3, łącznie zmieniany 1 raz.


Mój MK3 w trakcie modów;)
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=337366

jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: jaszczur » ndz cze 05, 2011 22:00

wyniki konkursów
turalnie beczki na czas -kolega Bezel z czasem 10,53
przeciąganie auta na czas -koledzy Grzegorz i Borys 6,23
zmiana koła na czas- kolega Michał2,19
najgłośniejsze car audio auto-kolega Ryba 144,6 db
najniższe auto zlotu(mierzone od wahacza)-kolega Kowal wynik 1,2
najładniejsze auto zlotu wybrane przez uczestników -kolega Metan historia pojazdu
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=160&t=268199" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Rydzu » ndz cze 05, 2011 22:06

jaszczur, widzę że juz znalazłeś brakujący nick :bigok:

Co do tej Toyoty....dałem jej sporo emblematów VAGowskich na szybę więc chociaż zatarło się że to wyprodukowane gdzieś dalej niż w DE :-)



Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości