[zlot] WOLFSGRUPPE VAG EVENT 2010 & 2011

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

bartol_variant
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: sob lis 05, 2005 14:37
Lokalizacja: Świdnica
Kontakt:

Post autor: bartol_variant » pt cze 18, 2010 17:12

KonradzikIV pisze:konkrety ? czy tylko opowieści wyssane z palca babci Krysi ?
Naturalnie, konkrety są, albo kazałeś pisać koledze albo kolega nie dorósł do takich akcji, zlotów i reaguje tak emocjonalnie, jak wyżej widać, a nie bierze chyba pod uwagę tego faktu że komuś ten Twój Golf może się podobać. Chyba że faworyzowanie swoich kolegów i uważanie jego auta że jest najlepsze to normalka, jeżeli tak to gratuluje kolesiostwa ;) jak to któryś z was tam napisał.
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
emilson
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 928
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 17:25
Lokalizacja: lubliniec
Kontakt:

Post autor: emilson » pt cze 18, 2010 18:48

oddam wam swoje miejsce jak chcecie :bigok: :pub:
to tylko zabawa panowie po cholere taka spina....niektorzy zbyt powaznie do tego podchodza i lepiej ostudzic emocje bo nic na tym i tak czlowiek nie zyska....
Ostatnio zmieniony pt cze 18, 2010 18:48 przez emilson, łącznie zmieniany 1 raz.


never ending story

Awatar użytkownika
pezet
JVC KLIKA
JVC KLIKA
Posty: 834
Rejestracja: pn paź 13, 2008 10:58
Lokalizacja: Jelcz-laskowice
Kontakt:

Post autor: pezet » pt cze 18, 2010 20:03

Za bardzo emocjonalne podejście do tej sprawy widzę :bigok:
Nie masz zaproszenia, przyjmij to na klatę i tylę bez zbędnego spamu, no chyba że pakowaliście siano w auto z nadzieją by się dostać na event:>

Życie się nie kończy, pasja pozostaje i to jest najpiękniejsze :bigok:


MURZYN_GT : viewtopic.php?t=193334
SPRZEDAM TROCHĘ MANELI DO MK3 + PRIV

_bartex_
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 649
Rejestracja: czw mar 01, 2007 21:24
Lokalizacja: D O A
Kontakt:

Post autor: _bartex_ » pt cze 18, 2010 20:23

Z tego co widac z każdym rokiem jest wiecej takkich sformułowań. I wydaje mi isę ze z każdym rokiem bedzie ich więcej. Jestem ciekaw jak bedzie wyglądała sprawa z kolejnym powstającym zlotem na zaproszenie.

I teraz nasuwa sie pytanie czy auto robisz dla siebie czy na zloty dla ludzi i tym samym powieksza sie tzw. EGO :bajer:

W sumie to ja też żałuje ze sie nie dostałem, a chciałem, a ze sie nie udało to pupa i tyle.
Znając życie w następnym roku znów spróbuje :helm:

A zaraz przyjdzie MOD i posprzata :helm:


Mój czarnuch: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=183613
[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images41.fotosik.pl/283/f380d1085bd90767.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
kyfy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 308
Rejestracja: wt sty 25, 2005 15:47
Lokalizacja: Myślenice
Kontakt:

Post autor: kyfy » pt cze 18, 2010 20:51

Jak dzieci..........


Golf GTI Mk4 1.8T powered by TD05 12T GSR turbo

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1875464#1875464

367/458

Awatar użytkownika
rolek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 191
Rejestracja: śr cze 28, 2006 01:47
Lokalizacja: FMI
Kontakt:

Post autor: rolek » pt cze 18, 2010 21:45

gluszcz pisze:BRAK ZAPROSZENIA DLA KONRADA I JEGO AUTA ŚWIADCZY O ZUPEŁNYM BEZGUŚCIU EWENTUALNIE NIEZNAJOMOŚCI TEMATU MK4.!!!!!!!!!!!/choć na temat gustu sie nie dyskutuje.....
Dla niego powinniście wysłać zaproszenie dużo wcześniej bez jakiegoś castingu tak jak dla gości nie z PL.
post roku :helm:



Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » pt cze 18, 2010 21:54

Nie wiem czy zauważyliście, ale każdy kto dostał zgrywa kozaka, że pasja że może oddać swoje i takie tam bzdety :helm:

Fajna dyskusja tak w ogóle, ciekawi mnie czy ktoś odpisze konkretnie dlaczego auto Konrada nie spełnia regulaminu :bigok:


Obrazek

Awatar użytkownika
tuner
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: pn lip 03, 2006 22:43
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: tuner » pt cze 18, 2010 21:57

Cieluś pisze:Nie wziąłeś pod uwagę tego , ze nie raz samochodowi wystarczy gleba , dobre koło i to coś żeby kłaść na kolana. Nie potrzebuje nie wiadomo jak dużego nakładu pracy i kasy, żeby być uważanym za auto na wysokim poziomie ...
Święte słowa Cieluś.. :bigok:

Nie no normalnie leże na podłodze po przeczytaniu tego wszystkiego!!! I stwierdzam ze żyjemy w tej zacofanej Polsce jednak.. Zazdrość zżera tu co nie których i to strasznie.. Żenada Panowie.. Ale ktoś tu dobrze napisał nic nie stoi na przeszkodzie zęby zrobić własną imprezę na zaproszenia i itd.. Tylko prawda jest taka ze niema póki co lepszej imprezy jak Vag Event i dłuuuugo nie będzie.. Daje głowę.. I miłego oglądania zdjęć po zlocie już życzę.. :green_fuck:


Wulkanizacja "OPONER" Białystok ul.Daleka14

WWW.VWZONE.PL

http://vagsociety.pl/

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » pt cze 18, 2010 21:57

_bartex_ pisze:powstającym zlotem na zaproszenie.
Jeszcze nie ma czy jakiś ma się zmienić?


Obrazek

Awatar użytkownika
szczep
Forum Master
Forum Master
Posty: 1332
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 09:35
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: szczep » pt cze 18, 2010 22:41

Szkoda gadać Panowie co wyprawiacie, nie dostaliście zaproszenia, mówi się trudno, trzeba działać dalej ! Każdy do każdego ma jakieś ale że ten się dostał ten nie, widocznie organizatorzy mieli do wyboru lepsze projekty, a chyba taka impreza do czegoś zobowiązuje :chytry:



Awatar użytkownika
emilson
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 928
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 17:25
Lokalizacja: lubliniec
Kontakt:

Post autor: emilson » sob cze 19, 2010 00:36

truckman pisze:Nie wiem czy zauważyliście, ale każdy kto dostał zgrywa kozaka, że pasja że może oddać swoje i takie tam bzdety
robisz auto po to aby jechac co roku na EVENT?....wielu moich znajomych tez nie dostalo zaproszenia a uwazam ze maja samochody porobione konkretnie, przyjeli godnie "co nie zabije to wzmocni" odmowe i zyja dalej....
Samochod Konrada jest jest dobrze zrobiony profi podejscie bo mialem okazje zobaczyc na zywo....

Pozatym ocene stanu i poziomu w tym przypadku mk4 pokaze sama impreza i pozniej bedzie mozna konstruktywne wypowiedzi wypisywac czy dane auto zaslugiwalo czy tez nie....


never ending story

gluszcz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1565
Rejestracja: sob lis 10, 2007 18:24
Lokalizacja: EBE
Kontakt:

Post autor: gluszcz » sob cze 19, 2010 01:00

emilson pisze:Pozatym ocene stanu i poziomu w tym przypadku mk4 pokaze sama impreza i pozniej bedzie mozna konstruktywne wypowiedzi wypisywac czy dane auto zaslugiwalo czy tez nie....
o to to :pub:
przypominam że cały czas dyskuja dotyczy tego jednego konretnego auta ...../przynajmniej z mojej strony/



darek-pclassic

Post autor: darek-pclassic » sob cze 19, 2010 02:15

jak ja lubię czytać tematy o Evencie :rotfl:
auto nie zostało przyjęte to nie, wybór organizatorów, użalanie się nic nie da NIE zmienią zdania :smoke:
chcesz zniechęcić innych do imprezy, organizatorów - NIE masz szans :helm:
zgłoszeń chłopaki mają z roku na rok coraz więcej... i starają się wybierać najlepsze
robią to DLA NAS a że mają ograniczone miejsce... no cóż każdy powinien to zrozumieć... a jak nie to :cry: :butthead:

PS
srebrne mk4 ma dużo rarytasów, modyfikacji, wkładu pracy, serca i za to WIELKI szacunek, ale jednak... jak DLA MNIE nie ma tego czegoś...
Ostatnio zmieniony sob cze 19, 2010 02:19 przez darek-pclassic, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » sob cze 19, 2010 09:13

darek-pclassic pisze:srebrne mk4 ma dużo rarytasów, modyfikacji, wkładu pracy, serca i za to WIELKI szacunek, ale jednak... jak DLA MNIE nie ma tego czegoś...
Dobra nie chciałbym robić dymu, ale są podobne mniej pomodzone które też nie maja tego czegos, a są :grin:


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości