zaciski z mk3 girling do mk 2

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Matiaz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: pn sty 14, 2013 00:15

zaciski z mk3 girling do mk 2

Post autor: Matiaz » sob sty 19, 2013 18:26

witam wszystkich mam takie pytanie mam golfa 2 z standardowymi zaciskami hamulców z przodu. i chciałbym sobie wstawic z golfa 3 w książce jest napisane ze nazywają się girling (dziwna nazwa ale ok) i czy one bedą mi pasowały na zwrotnice z 2 czy muszę posiadać z 3. Wyprzedzę odp. i zadam kolejne pytanie jaka jest różnica między zwrotnicą z 3 a z 2 wiem ze jest różnica w sworzniu wąchacza ale ja mam ten większy już w 2 bo kiedyś miałem ten mniejszy. moj golf jest z 96r a zwrotnice mam chyba z 90 albo z 91. a jeszcze jedno pytanie czy jak nie bedzie mi już pasowała stara zwrotnica z 2 tylko bede musiał mieć z 3 to czy tez bede musiał wymienic amortyzator czy bede on dobry bo nie wiem czy jest tam takie samo mocowanie. pozdrawiam



Awatar użytkownika
papaj
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 374
Rejestracja: śr lis 07, 2007 20:32
Lokalizacja: Lędziny
Kontakt:

zaciski z mk3 girling do mk 2

Post autor: papaj » sob sty 19, 2013 18:38

zwrotnice mogą zostać, trzeba bedzie wymienić jarzmo zacisku, chociaż nie koniecznie, najlepiej zmierzyc rozstaw otworów montażowych i tyle


http://www.audi80.pl/coupe-moja-niunia-z-mini-pakietem-z-s-ki-vt32366.htm#343165

Awatar użytkownika
Matiaz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: pn sty 14, 2013 00:15

zaciski z mk3 girling do mk 2

Post autor: Matiaz » sob sty 19, 2013 19:05

aha bo kolega w 3 ma właśnie z 2 hamulce oryginalnie i wydawało mi sie ze jak on ma takie to ja moge założyć se z 3 ok obczaje otwory i zobacze czy bedzie pasowało



finch
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 416
Rejestracja: czw maja 21, 2009 21:24
Lokalizacja: Mieszkowice/Szczecin

zaciski z mk3 girling do mk 2

Post autor: finch » śr kwie 03, 2013 00:04

Kolego z Twojego opisu za wiele nie wynika. Skręć koła i zobacz jakie masz zainstalowane hamulce - najlepiej zrób zdjęcie wtedy będzie można Ci pomóc albo podać link do odpowiedniego tematu.


Golf "Drugi" by finch
:pop: :pop: :pop:Mój Turbo Kopciuch :satan: :pop: :pop: :pop:
Vw jest bogiem, Prędkość nałogiem, Turbo zabawą a Diesel podstawą :D
LPG? Nawet porządne zapalniczki są na benzynę :okej:
diesel4ever

ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ Hamulcowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości