Słabe hamulce Golf 3 twardy pedał

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

skrzeku
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pn cze 21, 2010 22:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Słabe hamulce Golf 3 twardy pedał

Post autor: skrzeku » wt cze 02, 2015 12:06

Witam, podzielę się moim problemem z hamulcami, Vw Golf 3 1.4 ABD 60KM rok1994 Pb+Lpg bez abs z tyłu bembny z korektorem siły hamowania na belce, pedał na postoju był twardy u samej góry nie schodził w dół po dłuższym przytrzymaniu, klocki przód ,tył szczęki i cylinderki nowe, mała różnica hamowania między stroną lewą i prawą (przód tył) stacja diagnostyczna wyszło przy przeglądzie, podczas jazdy trzeba było się natrudzić mega mocno wciskając pedał hamulca by koła się zablokowały w miejscu, wymieniony płyn na nowy w całym układzie - nie pomogło :ass: , wymieniłem pompę hamulcową na nową i tu było dużo dużo lepiej :helm: pedał podczas jazdy jest delikatny płynie chodzi i hamulce hamowały dobrze, ale mało mi było wymieniłem stare stalowe przewody które były pordzewiałe :goof: , a także przewody elastyczne które były chyba od nowości :bigok: , odpowietrzenie układu i hamulce są takie ze trochę przycisnę i opony piszczą, ciężko się przyzwyczaić :) :bylo: Stara pompa hamulcowa nie miała wytartej powierzchni której czuć pod palcem ale po zaświeceniu latarką do środka sekcje bliżej serwa nosiły ślady mocnego tarcia tłoczyska o obudowę efekt luźne tłoczysko w obudowie, raczej nie pomogły by nowe gumki :chytry: a nowa pompa koszt 145zł więc nie ma tragedii a hamulce teraz są super :) :okej: pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ Hamulcowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości