ABS a bicie na kierownicy podczas hamowania

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
tasior87
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 196
Rejestracja: sob wrz 25, 2010 14:58
Lokalizacja: Jarosław

Re: ABS a bicie na kierownicy podczas hamowania

Post autor: tasior87 » sob sty 31, 2015 14:20

waski1 pisze:
bioly05011 pisze:jeszcze nie miałem problemu z piastą,dodatkowo co tam z piastą może być nie tak?
Przeważnie problem pojawia się po wymianie łożyska wtedy gdy warsztat nie posiada ściągacza szalki łożyska z piasty.
Można jakoś sprawdzić czy łożyska są prawidłowo założone?? Jeśli faktycznie zostały niepoprawnie zamontowane idzie coś z tym zrobić czy lepiej szukać nowych piast?? Pytam się bo miałem zakładane parę miesięcy temu nowe łożyska FAG-a. Aktualnie przy około 120km/h mam lekkie bicie na kierownicy + bicie przy hamowaniu (tarcza wymieniana z 1,5 miesiąca temu i raz już ją przetaczałem - tarcza Boscha).


Obrazek
CZYSTA FURA JEŹDZI SZYBCIEJ !!!!!!!
TRAKTUJ LEWY JAK KIBEL. MUSISZ? WCHODZISZ, ROBISZ, WRACASZ!

bioly05011
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2828
Rejestracja: ndz lut 13, 2011 21:36
Lokalizacja: Rzepin

ABS a bicie na kierownicy podczas hamowania

Post autor: bioly05011 » ndz lut 01, 2015 09:17

trochę to dziwne,Ze przy wymianie łożyska coś się dzieje z piastą,choć widziałem już kiedyś jak jeden koleś plazmą rozcinał pierścień być może po takiej operacji tak się dzieje, sam wiele razy wymieniałem, po prostu wystarczy dobry ściągacz i po problemie...


Sprzedam części do pomp wtryskowych,całe pompy 110afn,90 1z, 90 Z górnym przelewem,pompa renault 1.9dti tłok 11

ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ Hamulcowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości