Hamulce Tył

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
imbusik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pt paź 02, 2009 13:14
Lokalizacja: xxx
Kontakt:

Hamulce Tył

Post autor: imbusik » ndz lut 26, 2012 10:06

Witam na dniach chce się zabrać za hamulce w moim golfie 3 1,4 benzyna oczywiście z tyłu gdzie są bębny. Teraz mam takie pytanie czy jak kupie taki zestaw to czy on spokojnie wystarczy do takiej zwykłej miejskiej jazdy ?? http://moto.allegro.pl/ShowItem2.php?it ... tabsAnchor" onclick="window.open(this.href);return false; Aha i sprawa druga mój golf ma ABS i czy jest w nim coś takiego jak KOREKTOR SIŁY HAMOWANIA bo ja nic takiego z tyłu na belce nie takiego nie widzę :/



Awatar użytkownika
arek żet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 327
Rejestracja: pt gru 17, 2010 18:01

Hamulce Tył

Post autor: arek żet » ndz lut 26, 2012 10:47

zestaw fajny ale nie widze nigdzie pierscienia na bebnach od abs.wiec albo sciagniesz swoje i ponabijasz albo trzeba bedzie dokupic nowe a korektor ma raczej kazdy i ten z abs
p.s. ciekawe czy tylko ten znaczek ate tak dla sciemy jest na tej aukcji czy faktycznie ate



Awatar użytkownika
imbusik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pt paź 02, 2009 13:14
Lokalizacja: xxx
Kontakt:

Hamulce Tył

Post autor: imbusik » ndz lut 26, 2012 10:53

No własnie mnie też zastanawia ten pierścień jak by się dało wybić ten stary bo nie było by problemu :) A tego korektora kurcze nie widziałem nie mam pojęcia wtedy gdzie on jest :/ już mnie dobijają te hamulce z tylu są bardzo słabe w już wogole prawy prawie go nie ma i do tego bardzo głośno coś trze a okładziny są dobre grube . Dlatego wymienię chyba wszystko



Awatar użytkownika
imbusik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pt paź 02, 2009 13:14
Lokalizacja: xxx
Kontakt:

Hamulce Tył

Post autor: imbusik » ndz lut 26, 2012 11:07

Czy wie ktoś co z tym pierścieniem od ABS ?? I z Korektorem >??



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Hamulce Tył

Post autor: Paweł Marek » ndz lut 26, 2012 22:44

pierścień można zdjąć i przełożyć. Z tym korektorem to nie jestem pewien, ponoć przy ABS nie zawsze był, ale jaj mam w domu GTI w którym jest, napewno jego rola nie jest duża przy sprawnym ABS więc tym bym się już nie zajmował. Natomiast co do tego zestawu ja wolałbym sobie sam skompletować to co potrzebuję z dobrych firm, lich wie co w tym zestawie jest, może najgorsze części


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ Hamulcowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość