Problem z skrzynia automat 1.8 benzyna

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

masebus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr wrz 16, 2015 21:58

Problem z skrzynia automat 1.8 benzyna

Post autor: masebus » śr wrz 16, 2015 22:17

Witam, to mój pierwszy post na tym forum, proszę o wyrozumiałość. Postaram się jak najlepiej wyjaśnić z czym problem.
Mam golfa 1.8 automat sama benzyna rocznik raczej 94 i jest taki problem że nie wchodzi 3 bieg. Poziom oleju miedzy jedna a druga dziurka, czyli dobry poziom oleju. Ale też nie wiadomo kiedy ten olej był wcześniej zmieniany, wiem że był serwisowany w Niemczech w ASO. Jestem pierwszym właścicielem w Polsce.
Ruszam, jest jedynka potem powyżej 3 tys obrotów załącza się dwójka i potem to juz ciągnie bez konca, gdzie trojka powinna byc juz załączona tez koło 4 tys.
Nawet były takie sytuacje że jedynka była do 2 tys potem dwójka do 3 tys i trzeci bieg ani nic. Nie wiem co to może być. Chce zmienić tez olej w skrzyni ale nie wiem gdzie którędy spuscic i korka wlewu nie ma. Mam Nadzieję że poradzicie cos, doradzicie co to może byc.

Mam nadzieje że dobrze wpisałem frefiks, nie wiem co to oznacza

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Michał_1977
_
_
Posty: 14135
Rejestracja: śr sty 28, 2009 23:59
Lokalizacja: Leżajsk
Auto: Golf mk2 (ARL)
Golf mk5 (BKD)
Audi A3 8L (ASZ)
Audi A3 8P (BMM)
Silnik: Zły!
Kontakt:

Problem z skrzynia automat 1.8 benzyna

Post autor: Michał_1977 » czw wrz 17, 2015 06:36

masebus pisze: to mój pierwszy post na tym forum, proszę o wyrozumiałość
O.K,ale w przyszłości zakładaj tematy w odpowiednich działach. Skrzynia biegów,należy do układu napędowego.
Przenoszę.


:arrow: Zielony GTD-ARL 315HP/615Nm :satan: + Climatronic :zimny: + grzane skóry i inne wodotryski \:D/
Obrazek

masebus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr wrz 16, 2015 21:58

Problem z skrzynia automat 1.8 benzyna

Post autor: masebus » czw wrz 17, 2015 13:56

dobrze, moja pomyłka.
Czy ktoś pomoże?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ Napędowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości