MKII 1.3 NZ Hałas w skrzyni biegów .

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
grandi
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3831
Rejestracja: śr lut 07, 2007 02:04
Lokalizacja: Boat city
Auto: Octavia
Silnik: AQY

MKII 1.3 NZ Hałas w skrzyni biegów .

Post autor: grandi » czw maja 10, 2012 16:16

Olej zalecany to 75w90 polecam magnati marelli koszt 20 zl około . jeśli słychać buczenie po puszczeniu sprzegla to łożyska na głownym walku maja wzery i juz dostaja raka , jeśli zakupisz skrzynie wymien zimering wybieraka bo leci z niego i to jest standard


...wiesz co jest szykiem , jeździć klasykiem a nie plastikiem...

Temat o moim golfie viewtopic.php?f=87&t=519932" onclick="window.open(this.href);return false;

chemik338
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 02:35
Lokalizacja: białystok

MKII 1.3 NZ Hałas w skrzyni biegów .

Post autor: chemik338 » pt maja 11, 2012 09:11

Ja powrócę do tematy linki, ja po wymianie sprzęgła też założyłem nową i była straszna lipa... w ogóle jechać się nie dało, ślizgało się sprzęgło ( też z automatycznym naciągiem ) żeby sprawdzić co to jest przerobiliśmy z kumplem linkę od ręcznego na linką do sprzęgła i okazało się że wszystko jest ok więc wymieniłem linkę z automatycznym naciągiem na zwykłą z regulacją na starą poczciwą śrubkę i śmigam już 20 tys. Żeby na razie jeździć kup sobie zwykłą to koszt 40 złotych a te dziwne zgrzyty z czasem zlokalizujesz i wymienisz. Bo napewno coś tam też się dzieje w środku skrzyni.



adam91
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 12:11

MKII 1.3 NZ Hałas w skrzyni biegów .

Post autor: adam91 » pt maja 11, 2012 11:19

dzisiaj założyłem nową z ręczną regulacją , niestety już nie wali , a świszczy o.O jak by turbo ...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ Napędowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości