Wymiana sprzęgla i problem??

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Wymiana sprzęgla i problem??

Post autor: evolution » ndz gru 19, 2010 15:38

macie nie to sprzeglo stary typ (tansze) a potrzebujecie nowego typu ( drozszego) ale skoro juz rozwierciliscie te rowki to juz jestescie w duu musicie kupic nowe sprzeglo drozsze...
roznica jest zasadnicza Obrazek i widoczna na pierwszy rzut oka.. po lewej stary typ po prawej nowy
ogolnie podsumowujac temat.. zaoszczedziles przehuuuu na wlasnej robocie.. taniej wyszedlby cie mechanik :rotfl:


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

patrykml
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 242
Rejestracja: pn cze 08, 2009 23:39
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Wymiana sprzęgla i problem??

Post autor: patrykml » ndz gru 19, 2010 17:44

evolution pisze:ogolnie podsumowujac temat.. zaoszczedziles przehuuuu na wlasnej robocie.. taniej wyszedlby cie mechanik :rotfl:
Mam jeszcze 2 vw z podobnym silnikiem i w obydwóch zbliża się wymiana sprzęgła, także nie powiedziałbym że jestem po plecach bo na pewno wcześniej czy później gdzieś upchnę to sprzęgło i przy okazji już będę wiedział co gdzie i jak, jak to kolega napisał na innym forum "Nauka nie idzie w las".
Wracając do tego sklepu - to wszystko było załatwiane przez wujka i stwierdzili że niczym się nie różnią te sprzęgła, że nie ma różnicy czy jest 1 czy 2 rowki i powiedzieli że nie potrzebnie odkręcałem koło zamachowe :jezor:
Także już wiem na czym stoję, wiem już co i jak. Jeszcze raz dzięki panowie za pomoc :pub: pozdro



igorasadas322
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pt paź 29, 2010 21:32

Re: Wymiana sprzęgla i problem??

Post autor: igorasadas322 » czw lis 17, 2011 19:05

Witam wszystkich :bajer:
Podepnę się do tego tematu bo wydaje mi się odpowiedni :hmm:
Dwa dni temu wymienił mi mechanik (nie sprawdzony) kompletnie sprzęgło w moim golfie 1.8... Sprzęgło działa ale przy odpalaniu silnika jak przekręcam kluczyk słychać dziwny odgłos takie szybkie bzzzzzzzz i po chwili przestaje... Co to może być???
proszę o pomoc Adam



mabu79
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 230
Rejestracja: sob sty 01, 2011 15:16
Lokalizacja: Olsztyn

Wymiana sprzęgla i problem??

Post autor: mabu79 » czw lis 17, 2011 22:32

Oj kochaneczku :).Nie obraź się,ale myślę,że nie jednego twój post rozbawił.To bzzzz to pompa paliwa.Tak ma właśnie działać.Wszystko jest jak najbardziej prawidłowe i na pewno nie jest to wina mechanika,który wymieniał sprzęgło.Pozdrawiam.Dzięki za poprawe humoru :)


...it has so much torque,that could tear a whole in time :)
...this is not acceleration. It's TELEPORT

igorasadas322
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pt paź 29, 2010 21:32

Wymiana sprzęgla i problem??

Post autor: igorasadas322 » pt lis 18, 2011 19:32

cieszę się że humor dopisuje hehe :pub:
jednak nie rozumiem dlaczego pompa paliwowa skoro wcześniej tego dźwięku nie było słychać i auto pale na gazie a jak zmienię na benzynę to tak samo słychać...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ Napędowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości