po przejechaniu odcinka biegi ciezko wchodza

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

pitekt
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: pt gru 14, 2012 21:11
Lokalizacja: koło wlkp

po przejechaniu odcinka biegi ciezko wchodza

Post autor: pitekt » pn mar 04, 2013 09:46

moze chodzi o takie metalowe kołko ktore sie znajduje pod pompa chamulcowa ciut nizej chyba pod serwem... kołko z werzykiem?



LittleBug
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: pt sty 11, 2013 11:46

po przejechaniu odcinka biegi ciezko wchodza

Post autor: LittleBug » wt mar 05, 2013 15:34

Zmień olej w skrzyni.
To jest pierwsza rzecz, którą można zrobić w celu lepszej zmiany przełożeń.
Później sprawdź pompę sprzęgła oraz wysprzęglik!



Adrianoo1991
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn lip 06, 2015 08:28
Lokalizacja: Zduńska Wola

po przejechaniu odcinka biegi ciezko wchodza

Post autor: Adrianoo1991 » pn lip 06, 2015 09:03

Witam Panowie, jestem tu nowy i szukam, szukam gdzie mogę wpisać swój problem i myśle, że to odpowiednie miejsce.

Od jakiegoś czasu jak pisał prezes0071 działo się u mnie to samo w samochodzie. Pojechałem do mechanika diagnoza: Kończy się sprzęgło, zobaczymy co da się zrobić. Mówię, ok Panie rób. Zrobił docisk bo stwierdził, że reszta jest w dobrym stanie. Pojeździłem samochodem miesiąc z haczykiem i dojeżdżając do skrzyżowania wpadło mi sprzęgło w ziemie, mówię no nie.. co jeszcze ;/ Oczywiście laweta i do mechanika.. rozebrał co się dało. Nagle telefon.. werdykt musi Pan do mnie przyjechać sprawa jest .. i właśnie tutaj również mam do Was sprawę.. Pękł jakiś pierścień który znajduje się w tylnej obudowie/pokrywie skrzyni biegów z mechanizmem wyprzęgania, nie wiem czy to się tak nazywa ale odszukać tego po autoszrotach i w Internecie jest nierealne. Proszę Was o pomoc. Dodaje zdjęcie może coś pomoże. Jeżeli nie w tej grupie to proszę o przeniesienie tematu do właściwej. Pozdrawiam

ObrazekObrazekObrazek



ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ Napędowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości