Obieg zamknięty pompy wspomagania ?

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

MaciU_
...
...
Posty: 87
Rejestracja: pt sie 27, 2010 22:00

Obieg zamknięty pompy wspomagania ?

Post autor: MaciU_ » czw kwie 10, 2014 15:48

Witam, cieknie mi z maglownicy :-( - praktycznie co wleje to zaraz wycieka, wiem że muszę ją wymienić. Jednak chciałbym kilka dni pojeździć. Czy mogę połączyć przewody z pompy wspomagania aby jej nie zatrzeć i powstał obieg zamknięty? Czy mogę wtedy normalnie jeździć bez wspomagania do czasu naprawy? Czy maglownica nie będzie miała sucho? Pozdrawiam i dzięki za pomoc


MaciU

MaciU_
...
...
Posty: 87
Rejestracja: pt sie 27, 2010 22:00

Obieg zamknięty pompy wspomagania ?

Post autor: MaciU_ » czw kwie 10, 2014 19:27

A może jest jakiś pasek wielorowkowy krótszy, który mógłbym założyć z pominięciem pompy wspomagania??


MaciU

maxior21
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: pt mar 28, 2014 14:52

Obieg zamknięty pompy wspomagania ?

Post autor: maxior21 » ndz kwie 13, 2014 20:22

Raczej nie obejdzie się bez wymiany magla bądź jego regeneracji. A skąd wycieka ten płyn ?



MaciU_
...
...
Posty: 87
Rejestracja: pt sie 27, 2010 22:00

Obieg zamknięty pompy wspomagania ?

Post autor: MaciU_ » czw kwie 17, 2014 23:57

No i nie obeszło się..

Regeneracja magla 1100zł, gdyż lista była skorodowana i musiała być wymieniona na nową.. w takim aucie już skorodowana? przecież osłony były w całości nienaruszone.. nie wierze że mogła się dostać woda..

do tego robocizna niecałe 400zł z zielonym olejem febi,

razem 1500zł, jednym słowem masakra! a do tej pory golf mnie jeszcze nie zawiódł.. :-(


MaciU

maxior21
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: pt mar 28, 2014 14:52

Obieg zamknięty pompy wspomagania ?

Post autor: maxior21 » pt kwie 18, 2014 09:05

A ja trochę myślę że to tez może korodować poprzez ten płyn aczkolwiek nie jestem do końca pewien. Osobiście sam miałem mega wyciek z magla i zrobiłem ją sam ponieważ listwa tylko przy nakrętkach końcowych była skorodowana a tak to nic. Koszt to około 280zł za części.



MaciU_
...
...
Posty: 87
Rejestracja: pt sie 27, 2010 22:00

Obieg zamknięty pompy wspomagania ?

Post autor: MaciU_ » pt kwie 18, 2014 13:02

To miałeś chłopie szczęście, bo ciekło Ci pewnie z uszczelnień. A u mnie prawa strona listwy skorodowana na jakieś 15cm jak wysunąłem.. też miałeś plastikowe osłony?


MaciU

maxior21
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: pt mar 28, 2014 14:52

Re: Obieg zamknięty pompy wspomagania ?

Post autor: maxior21 » pt kwie 18, 2014 13:41

MaciU_ pisze:To miałeś chłopie szczęście, bo ciekło Ci pewnie z uszczelnień. A u mnie prawa strona listwy skorodowana na jakieś 15cm jak wysunąłem.. też miałeś plastikowe osłony?

Nom miałem szczęście :). Dokładnie tak, uszczelnienie poszło po prawej stronie na wyjściu. Nom cały czas mam plastikowe osłony. Nie są dziurawe więc nie wymieniałem tylko dałem nowe opaski by mocno zacisnęły i na razie jak patrzyłem to suchutko w koło. No to rzeczywiście. Mogłeś poszukać jakieś wałka ale ciężko by było znaleźć ale tak to masz profesjonalny remont zrobiony.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ Napędowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości