awaria skrzyni biegów

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

RZT
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: pn lut 08, 2010 02:44
Lokalizacja: Pionki

awaria skrzyni biegów

Post autor: RZT » ndz sty 09, 2011 01:32

prawpododnie zie rozlecialo lozysko oporowe


[size=85][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=4058206#4058206][color=#FF0000]Szczurek Mk3 1,9 TDi GT bys RZT[/color][/url]

[img]http://img704.imageshack.us/img704/9830/kopiazdjcie0110aa.jpg[/img][/size]

Awatar użytkownika
hard87
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: sob lis 21, 2009 21:00
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

awaria skrzyni biegów

Post autor: hard87 » ndz sty 09, 2011 13:30

RZT, gdyby rozleciało sie łozysko oporowe to kolega by je słyszal przy wciśnietym pedale sprzegla a nie na biegu jałowym, kuller, a co jak wcisniesz pedał sprzegła dziwek zanika ?



Awatar użytkownika
Gliku
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 160
Rejestracja: wt gru 14, 2010 00:20
Lokalizacja: Chorzów

awaria skrzyni biegów

Post autor: Gliku » ndz cze 26, 2011 18:05

w moim mk3 od wczoraj mam taki problem a raczej juz usterke ktora jest bardzo kłopotliwa.

Podjezdzam pod dom, chce wrzucic wsteczny i nagle auto jedzie do przodu. Miałem wrazenie ze drazek nieco sie podniosł (moze to tylko wrazenie). Dzisiaj sprawdzałem na spokojnie rano, wstecznego nie da sie wrzucic, jedynki i dwojki tez. Nie wiem jak jest z piątką ale na pewno działa trojka i czworka. Jakoś do mechanika zajade na tych biegach ale obawiam sie ze problem jest dosyc powazny. ;<

Nie wazne jak wrzucam bieg czy chce wsteczny czy jedynke czy trojke zawsze wskakuje trojka. :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(

Sprawdzałem te białe plastiki pod mieszkiem i mam wrazenie ze nie sa złamane.

Ale zadnego pisku ani nic nie było, przy jałowym tez normalnie silnik chodzi.


Panie prezydencie...


Obrazek mk3 by Gliku

ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ Napędowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości