opoznione dzialanie skrzyni dsg na R !! HELP !!!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
szandek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pt lut 04, 2011 12:16
Lokalizacja: ŁDZ

opoznione dzialanie skrzyni dsg na R !! HELP !!!

Post autor: szandek » czw maja 05, 2011 14:08

Mk5 GTI . Witam panowie. moją skrzynie chyba cos boli a mianowicie przy wrzuceniu R samochod nie jedzie od razu tak jak bylo jeszcze jakis czas temu tylko trzeba chwile odczekac a nawet dodawac gazu i po chwili szarpnie i rusza malo tego po zatrzymaniu auta wrzucam P i trzy krotnie cos szarpie (stuknie) jak by silnikiem .... dodam ze nie dzieje sie tak za kazdym razem . co moze byc tego przyczyna ??? prosze o pomoc !!! pozdrówki



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

opoznione dzialanie skrzyni dsg na R !! HELP !!!

Post autor: Paweł Marek » czw maja 05, 2011 18:51

Może ktoś coś innego poradzi ale co możesz sam zrobić? Upewnij się że olej zmieniono , i jedź na diagnostykę komputerową. Przebieg mogłeś napisac bo jak wiadomo super długowieczne te skrzynki to nie są.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
szandek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pt lut 04, 2011 12:16
Lokalizacja: ŁDZ

opoznione dzialanie skrzyni dsg na R !! HELP !!!

Post autor: szandek » czw maja 05, 2011 21:51

w sobote jade na komputer i mam nadzieje ze cos wyjdzie ... przebieg 110 tys. ktos mi powiedzial ze moze kolo dwumasowe ale tez nie napewno z kolei nastepna osoba mowi ze na 80 % to nie to he , wiec w sobote mam nadzieje ze bezie wszysko jasne ...



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

opoznione dzialanie skrzyni dsg na R !! HELP !!!

Post autor: Paweł Marek » pt maja 06, 2011 22:53

Dwusprzęgłowe , napisz co się dowiesz bo na razie na forum praktycznych informacji o DSG jak na lekarstwo przyda się na przyszłość


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
szandek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pt lut 04, 2011 12:16
Lokalizacja: ŁDZ

opoznione dzialanie skrzyni dsg na R !! HELP !!!

Post autor: szandek » sob maja 07, 2011 09:40

bylem na koputerze wyskoczylo kilka bledow ale nie jakis powaznych calkiem mozliwe ze spowodowane zawilgoceniem jakis wtyczek , zlaczek czy jak to sie zwie :) skasowal wszystko no i pojerzdze trzy dni i zobaczymy czy bedzie ok czy nie a we wtorek czeka mnie wymiana rozrządu i oleiu w silniku i skrzyni :grrr:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ Napędowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości