wymiana skrzyni AUT > MANUAL Bora 1.9 tdi 90KM.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

voytec123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 10:07
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

wymiana skrzyni AUT > MANUAL Bora 1.9 tdi 90KM.

Post autor: voytec123 » sob kwie 16, 2011 19:05

Mam zapytanie ponieważ mam okazje kupić za granica bore w automacie.Lecz z uszkodzonym automatem lecz auto jeżdzace.Mam zapytanie jaki byłby koszt zamiany automatu na manual lub ewentualnie koszt z zalożeniem nowej automatycznej.Choc predzej byłbym skłonny załozyc manual.



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

wymiana skrzyni AUT > MANUAL Bora 1.9 tdi 90KM.

Post autor: Haki » ndz kwie 17, 2011 14:35

Na pewno taniej wyniesie cię znalezienie dobrej i sprawnej skrzyni automatycznej , jak swap na manuala ... Prócz paru różnic w mechanice , które będziesz musiał obejść ... dochodzi trochę klamotów z wnętrza auta również do wymiany...


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

voytec123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 10:07
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: wymiana skrzyni AUT > MANUAL Bora 1.9 tdi 90KM.

Post autor: voytec123 » śr kwie 20, 2011 19:12

Haki pisze:Na pewno taniej wyniesie cię znalezienie dobrej i sprawnej skrzyni automatycznej , jak swap na manuala ... Prócz paru różnic w mechanice , które będziesz musiał obejść ... dochodzi trochę klamotów z wnętrza auta również do wymiany...
Czyli taniej będzie automata drugiego szukać....A z jakimi to kosztami się wiąże??skrzynia + wymiana.



Awatar użytkownika
mishabest
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 488
Rejestracja: czw mar 26, 2009 18:29
Lokalizacja: kraków

wymiana skrzyni AUT > MANUAL Bora 1.9 tdi 90KM.

Post autor: mishabest » śr kwie 20, 2011 20:45

Haki pisze:Na pewno taniej wyniesie cię znalezienie dobrej i sprawnej skrzyni automatycznej
Szukałem do swojego - to wszystko loteria, nie wiadomo na co trafisz, nikt nie chciał mi dać gwarancji na to że skrzynia będzie ok. Dla porównania za swap na manual z częściami zaśpiewali mi 2000 zł , po wnikliwych poszukiwaniach po wielu warsztatach remont skrzyni we wrocławiu (przywiozłem samą skrzynię) z gwarancją pisemną 1500 zł. , Znajdź kogoś kto naprawia automaty, zrób go i będziesz miał spokój. Zabawa w przekładkę to tak jak kolega wyżej pisał- trochę klamotów + zabawa w przestawienie kompa z automatu na manual.


Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców - Colin McRae

ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ Napędowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości