nagla utrata biegów

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
rafi241
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: śr gru 16, 2009 02:21
Lokalizacja: PIOTRKÓW TRYBUNALSKI / GLIWICE

nagla utrata biegów

Post autor: rafi241 » ndz mar 27, 2011 16:02

witam
czym moze byc spowodowana usterka ktora charakteryzuje się sie brakiem biegów ,mimo puszczonego pedału sprzegła i wrzucaniem biegów przy lewarku nic sie nie dzieje ani nic nie slychac a auto jak stoło w miejscu tak stoi czym mogla byc spowodowana ta dziwna usterka wyjałem linke sprzegła i nadal auto stoi i nie zgrzyta a mimo to biegi wchodza podkresle ze wszystkie łączniki pod maska silnika od skrzyni dzialaja i mają sie dobrze


POZDRAWIAM

Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

nagla utrata biegów

Post autor: Haki » ndz mar 27, 2011 19:00

Auto na podnośnik i zobaczysz co mu dolega ... znajomemu poleciał wybierak ,, i miał dokładnie to samo co u Ciebie


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Awatar użytkownika
rafi241
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: śr gru 16, 2009 02:21
Lokalizacja: PIOTRKÓW TRYBUNALSKI / GLIWICE

nagla utrata biegów

Post autor: rafi241 » ndz mar 27, 2011 21:45

mam rozumiec ze skrzynia do rozbiorki całkowicie zeby ocenic stan tego wybieraka? na aucie tego nie zobacze poki nie rozbiorę?


POZDRAWIAM

Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

nagla utrata biegów

Post autor: Haki » ndz mar 27, 2011 21:52

Zacznij od tego by auto dać na podnośnik - zdemontuj osłonę z lewarka - jedna osoba niech patrzy od spodu czy nic się nie odkręciło , poluzowało itp przy skrzyni...

W MK2 - pamiętam jeden z kolegów miał kiedyś tu z forum taką samą akcję - okazało się ,że winna była śruba , która jest fabrycznie wkręcona w obudowę skrzyni , u niego się odkręciła i biegi poleciały wszystkie... Nie wiem jak było w MK3 ... a nie mogę się doszukać dokładnych schematów jakie miałem :banghead: ... więc na początek nic nie rozwalaj i nie rozbieraj ...

Zerknij - http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1046244.html" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.golf3.pl/blokada-vt10105.htm?view=next" onclick="window.open(this.href);return false; tematy o regulacjach - ale kto wie ? może akurat trafisz ... :pub:


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Awatar użytkownika
rafi241
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: śr gru 16, 2009 02:21
Lokalizacja: PIOTRKÓW TRYBUNALSKI / GLIWICE

nagla utrata biegów

Post autor: rafi241 » ndz mar 27, 2011 22:25

ok zerkne ale jak kolega bawił się biegami tzn.1,2,3,4,5,i wsteczny a ja patrzyłem pod maską to wszystko działa prawidlowo tzn.wszystko się rusza i zdaje mi sie ze dziala prawidlowo ale dzieki za nakierowanie napewno to sprawdze


POZDRAWIAM

Awatar użytkownika
rafi241
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: śr gru 16, 2009 02:21
Lokalizacja: PIOTRKÓW TRYBUNALSKI / GLIWICE

nagla utrata biegów

Post autor: rafi241 » wt mar 29, 2011 19:09

i po problemie usterka wynikającą z brakiem biegów była zużuta tarcza sprzegła a raczej jej brak mozna tak ująć, szczegóły na fotkach i pytanie jakiej firmy polecacie tarcze? myslalem nad sachs ale sam nie wiem dodam tylko ze mialem zalozona firmy valeo Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


POZDRAWIAM

Awatar użytkownika
rafi241
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: śr gru 16, 2009 02:21
Lokalizacja: PIOTRKÓW TRYBUNALSKI / GLIWICE

nagla utrata biegów

Post autor: rafi241 » sob kwie 09, 2011 23:13

i po zakupie.
kupiłem dosisk wraz z tarcza firmy luk
ciekawe ile wytrzyma?
pozdrawiam


POZDRAWIAM

ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ Napędowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości