Swap na TD problem z elektryką ? MK3

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TD.Turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy

Moderatorzy: Michał_1977, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

sieniasek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: ndz gru 06, 2009 02:23
Lokalizacja: Lublin

Swap na TD problem z elektryką ? MK3

Post autor: sieniasek » wt lip 17, 2012 20:52

Słuchajcie od dwóch tygodni borykam się z prawdopodobne głupim problemem Fabrycznie w golfie siedziało 1.8 AAM postanowiłem zeswapować go na AAZ-ta. No i przy podłączeniu elektryki wynikł problem po podłączeniu wiązki zegarów stacyjki i wiązki silnika jest głucho świeci zekarek kilometry po przekręceniu stacyjki gasną oba. Na pinie 4 kostki h1 jest zworka po wyjęciu świecą po zapłonie ale mam wiązke gdzie tej zworki nie ma także w czymś innym pewnie problem. Także nie ma zadnych kontrolek przekaźniki są z diesla bezpieczniki dobre masa i plus do skrzynki prosto z aku bo wykonuje także przełożenie aku do bagażnika i clean looka pod maską . Brak mi pomysłów . Ktoś kiedys się spotkał z czymś takim i wie może co jest nie tak ??
Ostatnio zmieniony śr lip 18, 2012 02:27 przez sieniasek, łącznie zmieniany 1 raz.



arwam

Swap na TD problem z elektryką ?

Post autor: arwam » wt lip 17, 2012 21:52

z czego jest wiązka do zegarków i jakie masz zegaki, od MK2 w Dieslu?



sieniasek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: ndz gru 06, 2009 02:23
Lokalizacja: Lublin

Swap na TD problem z elektryką ?

Post autor: sieniasek » śr lip 18, 2012 02:26

Słuchaj to jest mk3 fabrycznie 1.8 mam wiązkę zegarów z zegarami od TD mam wiązke zegarów od benzyny i od VR-a kanclerz mówił że, mu chodzi na wiązce zegarów od 2.0 był u mnie też nie wie co i jak przkażniki po przekręceniu stacyjki słychać ale tak jakby przekaźnik od świec ani nic nie chciało zadziałać zane kontrolki i zaworek na pompie nic a wiązke specjalnie nową kupiłem nie przerabianą tą silnikową. Sprawdzaliśmy i napięcie do żóltej wtyczki od świec też nie dochodzi...



arwam

Swap na TD problem z elektryką ? MK3

Post autor: arwam » pt lip 20, 2012 17:30

sieniasek, jak mi się uda to w przyszłym tygodniu będe jeszcze w Poniatowej to może wskoczę i Do Ciebie...



sieniasek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: ndz gru 06, 2009 02:23
Lokalizacja: Lublin

Swap na TD problem z elektryką ? MK3

Post autor: sieniasek » pt lip 20, 2012 19:20

Dobrze by było bo ja już zgłupiałem całekiem ... nawet przyjade po Ciebie do Poniatowej jak coś. Dzisiaj zmieniłem kostkę stacyjki drugą wiązkę do wentylatorów z której idzie masa do skrzynki mase poprowadziłem bezpośrednio z aku wszystko jak powinno być dalej cicho głucho wszystko inne działa światła elektryka wszystko...



arwam

Swap na TD problem z elektryką ? MK3

Post autor: arwam » pt lip 20, 2012 22:50

auto odpala a mimo to nie chcą wskaźniki działać? jeśli dobrze zrozumiałem?



sieniasek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: ndz gru 06, 2009 02:23
Lokalizacja: Lublin

Swap na TD problem z elektryką ? MK3

Post autor: sieniasek » sob lip 21, 2012 01:10

Nie odpala nie słychać nawet zeby zaworek na pompie się otworzył po prostu cisza jest ani swiece ani zaworek ani kontrolki głucho



arwam

Swap na TD problem z elektryką ? MK3

Post autor: arwam » sob lip 21, 2012 11:05

sprawdźcie masę na silniku



sieniasek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: ndz gru 06, 2009 02:23
Lokalizacja: Lublin

Swap na TD problem z elektryką ? MK3

Post autor: sieniasek » pn lip 23, 2012 17:25

Wszystko jest nie wiem już co sprawdzać



arwam

Swap na TD problem z elektryką ? MK3

Post autor: arwam » pn lip 23, 2012 21:34

a rozrusznik kręci normalnie?



sieniasek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: ndz gru 06, 2009 02:23
Lokalizacja: Lublin

Swap na TD problem z elektryką ? MK3

Post autor: sieniasek » wt lip 24, 2012 16:22

no kręci właśnie ale ani swiece nie grzeją ani kontrolek ani zawworek na pompie się nie otwiera



arwam

Swap na TD problem z elektryką ? MK3

Post autor: arwam » wt lip 24, 2012 17:15

masa na wiązce silnika się kłania. nie masz czasem pompy pół-elektronicznej z zaworkiem na przestawiaczu?
jesli nie bardzo wiesz o czym mowa to daj foto pompy z przodu, jak stoisz przed autem.



sieniasek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: ndz gru 06, 2009 02:23
Lokalizacja: Lublin

Swap na TD problem z elektryką ? MK3

Post autor: sieniasek » wt lip 24, 2012 22:14

ok jutro wstawie ale wątpie że takową mam. Ale masa na wiązce silnikowej przecież jest nic nie było zmieniane własnie wszystko tak jak oryg tylko przedłużone .



sieniasek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: ndz gru 06, 2009 02:23
Lokalizacja: Lublin

Swap na TD problem z elektryką ? MK3

Post autor: sieniasek » śr wrz 05, 2012 00:38

Ok jest postęp słychać zaworek na pompie ale kontrolek jak nie było tak nie ma zegary także nie gasną tylko gdzie kontrolki



ODPOWIEDZ

Wróć do „TD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości