Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Forum entuzjastów Golfa R, R32

Moderatorzy: G0 Karcio, zlos, VIP

Awatar użytkownika
daniel1d
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2250
Rejestracja: pt paź 24, 2008 21:36
Lokalizacja: Siedlce

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: daniel1d » czw cze 07, 2012 23:41

Dolicz do tych 137 tyś dsg i kilka innych rzeczy i wyjdzie coś ok 160tyś to chyba za dobra promocja by była jak by 50tyś obniżali w salonie.Chyba że mają jednego w saloie i się pozbyć go nie mogą a rocznik leci.


www.proturbo.com.pl

GTI2007
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 915
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 23:30

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: GTI2007 » czw cze 07, 2012 23:43

Ale mimo wsyztsko mozesz wyjechac za te pienaidze R:) DSG nie jest mi potrzebne jesli chodzi o mnie preferuje manuale:)


Sprzedam fotele Motorsport z Audi RS5. PRIV stan idelany 18000tys przebiegu

Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Rybak » czw cze 07, 2012 23:45

GTI2007 pisze: w Vw KIM gorzów wielkopolski Nowa Erka Niebieska Kosztuje 113000 Tysięcy beż żadnych* i h** mui:)
Może to auto demo,które ma dwa lata,bo nie było chętnego? Bo mi też nie chce się wierzyć w tę cenę :hmm:



GTI2007
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 915
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 23:30

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: GTI2007 » czw cze 07, 2012 23:48

Powiem Tak BYlem Dzisiaj Robić przegląd stała Erka Samochod raczej wjechał tam jakoś z miesiac temu bo czesto jestem serwisowac samochody czy służbowe czy własne gdy oczywiscie trzeba:) Stoi Ten samochod przebieg Pisze 24 Km stan NOWY wszędzie folie na ekraniku kierownicy nawet na klamkach w środku plus folie niebieskie na progach więc chyba nowe:) no chyba że vw cos kręci:P


Sprzedam fotele Motorsport z Audi RS5. PRIV stan idelany 18000tys przebiegu

Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Rybak » czw cze 07, 2012 23:53

GTI2007 pisze:Ten samochod przebieg Pisze 24 Km stan NOWY wszędzie folie
To nie pozostało nic innego jak tylko brać :-)



GTI2007
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 915
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 23:30

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: GTI2007 » czw cze 07, 2012 23:58

Tylko ze u Zlosia wchodzi w cene 100 fajny Tuning:) który jest na prawdę kosą:) TYlko kurcze pytanie oby wszytsko bylo dobrze zrobione bo kiedys byla mowa taka ze auto nie do zrobienia i ze będzie krzywe także nie wiem


Słuchajcie, jak ktoś ma dość motywacji, to z klocka drewna wystruga samochód

Blachy są jakie są - do naprawy trzeba mieść tylną lewą ćwiartkę, bo zagięcie poszło na dach.

Jednak mechanicznie szerszeń dostał potężnie:
- przedni zawias jest zdemolowany, włącznie z wbiciem leża amortyzatora w komorze silnika (od strony pękniętej felgi) oraz przesunięciami o kilka centów prawej strony, która zebrała pierwsze strzały od znaków
- tylny lewy zawias dostał też swoje
- skrzynia biegów: śmierć (DSG nie kosztuje 2 zeta w naprawie)

Jestem dziwnie spokojny, że na geometrii nadwozia wyszłoby przekoszenie.

Oczywiście można to naprawić, ale wtedy z 4Motion zrobiłby się czteroślad. Przy tych mocach brak możliwości ustawienia geo zawiasu to szybka śmierć. Nie od parady sportowe auta po takich strzałach się złomuje, bo ich naprawa jest megadroga.

Inna sprawa, że w aucie jest sporo zdrowych części...




Jeśli ubezpieczyciel nie łyknie całego auta, to będzie stypa i podział trupka. Na razie cisza, czekam na rzeczoznawcę z Warty.


Sprzedam fotele Motorsport z Audi RS5. PRIV stan idelany 18000tys przebiegu

GTI2007
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 915
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 23:30

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: GTI2007 » czw cze 07, 2012 23:58

Tylko ze u Zlosia wchodzi w cene 100 fajny Tuning:) który jest na prawdę kosą:) TYlko kurcze pytanie oby wszytsko bylo dobrze zrobione bo kiedys byla mowa taka ze auto nie do zrobienia i ze będzie krzywe także nie wiem


Słuchajcie, jak ktoś ma dość motywacji, to z klocka drewna wystruga samochód

Blachy są jakie są - do naprawy trzeba mieść tylną lewą ćwiartkę, bo zagięcie poszło na dach.

Jednak mechanicznie szerszeń dostał potężnie:
- przedni zawias jest zdemolowany, włącznie z wbiciem leża amortyzatora w komorze silnika (od strony pękniętej felgi) oraz przesunięciami o kilka centów prawej strony, która zebrała pierwsze strzały od znaków
- tylny lewy zawias dostał też swoje
- skrzynia biegów: śmierć (DSG nie kosztuje 2 zeta w naprawie)

Jestem dziwnie spokojny, że na geometrii nadwozia wyszłoby przekoszenie.

Oczywiście można to naprawić, ale wtedy z 4Motion zrobiłby się czteroślad. Przy tych mocach brak możliwości ustawienia geo zawiasu to szybka śmierć. Nie od parady sportowe auta po takich strzałach się złomuje, bo ich naprawa jest megadroga.

Inna sprawa, że w aucie jest sporo zdrowych części...




Jeśli ubezpieczyciel nie łyknie całego auta, to będzie stypa i podział trupka. Na razie cisza, czekam na rzeczoznawcę z Warty.


Sprzedam fotele Motorsport z Audi RS5. PRIV stan idelany 18000tys przebiegu

Awatar użytkownika
Alchemik_2006
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: pn sie 31, 2009 00:59
Lokalizacja: GDA

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Alchemik_2006 » pt cze 08, 2012 00:08

nolnejm pisze:... oglądał ktoś w końcu te R z Augustowa ?? bo z poprzednich postów to chole*** wie komu wierzyć :)

Ja oglądając mk1 w Augustowie podjechałem na parking gdzie stoi R i sprawdzałem ją czujnikiem lakieru to wszędzie po za tyłem wychodziło średnio 260 a tył z tylnimi słupkami średnio 380

może ktoś wie jak podłużnice i w bagażniku ??
Byłem wczoraj na oględzinach... . Postaram się omówić szczegółowo:
- lakier zadbany (mierzyłem miernikiem i wyszło, że autko było malowane po całości - nie znalazłem pęcherzy ani innych w miejscach najbardziej narażonych także wg mnie jest zdrowe)
- plastiki dobrze spasowane(spryski siedzą na swoich miejscachh)
- szczególnych nierówności w szparach karoserii nie zauważyłem
- środek jasny (skóra + alcantara) jak nowy, czysto i pachnąco ( nie wiem czy do sprzedaży, ale raczej nie wygląda, bo po rozmowie i wyglądzie z właścicielem stwierdzam, że jest pedantem, a to dobry znak :food: )
- na SKP Rka przeszła bez większych problemów (jedyny problem to ręczny - prawe tylne koło troszkę słabiej hamuje)
- drzwi ze strony kierowcy i pasażera otwierają się bez problemów (siedzenia również)
- silnik jest w dobrej kondycji, odpala bez zająknięcia zarówno na zmino jak i po rozgrzaniu (dymu z rurek nie widziałem)
- podczas jazdy nie ma straty mocy w każdym zakresie obrotów
- cicha praca silnika na jałowym
- podłużnice ok
- auto prowadzi się pewnie, dynamicznie, nie ściąga podczas hamowania
- spalanie podczas jazdy testowej ok. 12l/100km
- bagażnik czysty z kompletem pod podłogą
- po podłączeniu pod komputer zero błędów
- nie pytałem, ale oprócz alarmu zabezpieczeń pewnie troszkę jest

Ogólnie autko prezentuje się dobrze. Jednym minusem jest tylny prawy hamulec, który wyszedł na SKP.
Gdyby nie cena 37.000 PLN to dla mnie (mimo iż jestem mechanikiem) za dużo (może uda się cos wynegocjwać :food: ). Poczekamy zobaczymy.
O srebrnej Rce z Pomorza nie myślę, chociaż czarna perła metalik też ładny :pub: .

Wg mnie auto godne polecenia. Mam nadzieję, że zaspokoiłem głód :food: .
Ostatnio zmieniony pt cze 08, 2012 00:32 przez Alchemik_2006, łącznie zmieniany 4 razy.


VWManiak

Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Rybak » pt cze 08, 2012 00:15

GTI2007 pisze:Tylko ze u Zlosia wchodzi w cene 100 fajny Tuning:) który jest na prawdę kosą:) TYlko kurcze pytanie oby wszytsko bylo dobrze zrobione
Przeczytaj sobie mojego posta w OFF topicu,tam jest wszystko na temat,a cena dla forumowicza jak napisał Złoś będzie niższa.



Awatar użytkownika
MatthewG
VW Baron
VW Baron
Posty: 3091
Rejestracja: pn cze 07, 2010 15:25
Lokalizacja: Polska

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: MatthewG » pt cze 08, 2012 07:00

Ja tam w tą mega promocję nie wierzę. Aż tak dobrze nie ma, Golfy schodzą VW jak na pniu więc nie ma mowy o takich promocjach.


2015 - ... Mocy przybywaj?
2010 - 2014 Golf .:R20

Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: jhosef » pt cze 08, 2012 08:28

MatthewG, i masz rację, ze nie wierzysz.
W VW nie ma promocji, chyba, że auto stoi na stocku i trzeba się go pozbyć z takiego lub innego powodu. Ogólnie każdy salon ma ograniczenia odnośnie ilości aut danego modelu jakie mogą wrzucić na produkcję tak aby pojawiło się w salonie w sensownym czasie. Dlatego wolą sprzedać klientowi nie targującemu sie za bardzo niż takiemu co chce zjechać do zera. Z resztą salony nie zarabiają kokosów na autach. Widziałem fakturę zakupową ASO na Polo, które zamówił mój szwagier i szału nie ma. Było na stanie. Wartość katalogowa 62, kupił je za 57 z lekką rysą na masce (stało na salonie i ktoś je skrzywdził lekko około 1 cm). Faktura zakupowa brutto była właśnie na mniej więcej taką kwotę jak on je kupił.

PS. GTI2007 naucz się korzystać z cytowania na forum.



Awatar użytkownika
korzen88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 637
Rejestracja: pn sie 10, 2009 11:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: korzen88 » pt cze 08, 2012 09:25

GTI2007 pisze:Google KIM gorzów Wielkopolski tam jest numerek kontaktowy:) Wez dryngnij;)


Na lato teraz będzie coraz więcej promocji:D:)
Jest ta erka za 113tys gdzieś wystawiona? bo nie moge znaleźć.


Golf mk2>Mk4>GTI5>GTI7

Awatar użytkownika
vr6syncro
PREZES 4x4
PREZES 4x4
Posty: 1249
Rejestracja: czw sty 01, 2009 23:30
Lokalizacja: ZachPom

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: vr6syncro » pt cze 08, 2012 09:27

kupowałem jakiś czas temu nowego t5 i bez problemu wynegocjowałam 17tyś od ceny w konfiguratorze + radio i alarm w gratisie także na droższym aucie można urwać pare złotych


2,9vr6syncro viewtopic.php?f=88&t=301280" onclick="window.open(this.href);return false;
Rallye viewtopic.php?f=87&t=396054" onclick="window.open(this.href);return false;
Szanuj-się.pl http://www.szanuj-sie.pl/forum/index.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
korzen88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 637
Rejestracja: pn sie 10, 2009 11:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: korzen88 » pt cze 08, 2012 09:38

owies pisze:ktoś się zainteresował i odrobił lekcje:
http://bez-wypadkowe.net/showthread.php ... #post42902" onclick="window.open(this.href);return false;
Ręce mi opadły co za zryte berety piszą tam na forum...


Golf mk2>Mk4>GTI5>GTI7

ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf R”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości