Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Forum entuzjastów Golfa R, R32

Moderatorzy: G0 Karcio, zlos, VIP

Awatar użytkownika
MatthewG
VW Baron
VW Baron
Posty: 3091
Rejestracja: pn cze 07, 2010 15:25
Lokalizacja: Polska

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: MatthewG » wt maja 08, 2012 19:40

Ja byłbym zadowolony z obu ;) Posiadania w tym samym czasie :rotfl:


2015 - ... Mocy przybywaj?
2010 - 2014 Golf .:R20

Pogromca
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz maja 06, 2012 13:36

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Pogromca » wt maja 08, 2012 22:24

xxxPALUCHxxx Jak tak bardzo chcesz niedowiarku to odszukam zdjęcia z numerem Vin i sobie zadzwonisz do gościa i porównasz jak Cie tak to boli!! Bronisz tego auta tak jakby było co najmniej twoje!! Ja wiem ze to są te same eRki Koniec Spamu Kur..



Awatar użytkownika
xxxPALUCHxxx
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 967
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 19:24
Lokalizacja: POLSKA

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: xxxPALUCHxxx » wt maja 08, 2012 22:55

Pogromca pisze:xxxPALUCHxxx Jak tak bardzo chcesz niedowiarku to odszukam zdjęcia z numerem Vin i sobie zadzwonisz do gościa i porównasz jak Cie tak to boli!! Bronisz tego auta tak jakby było co najmniej twoje!! Ja wiem ze to są te same eRki Koniec Spamu Kur..
nie bronie bo to nie moje auto..ale widze ze Ciebie strasznie to zabolalo ze ktos podwazyl Twoja wypowiedz..
moja intencja bylo tylko to zeby podawac jakies cechy charakterystyczne tak jak to bylo robione do tej pory po ktorych mozna poznac samochod albo porownac go z tym co bylo kiedys a jest teraz..
takie cechy jak VIN czy tablice etc..a nie tylko zdjecie ktore niewiele wnosi..fakt..auto jest czarne, 3d i ma podobny tlumik..ale nic wiecej..tak wiec i ja koncze swoja wypowiedz :D


______LET's GOLF______
Obrazek

MIGAJACA KONTROLKA AKUMULATORA / ALTERNATORA -> potrzebuje pomocy :
viewtopic.php?f=140&t=398583

GolficzekR32
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: ndz lip 31, 2011 12:01

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: GolficzekR32 » śr maja 09, 2012 01:00

Moim zdaniem to jakiś sporo opłacany SPAM :chytry: , konto założył chyba specjalnie dla tej eRki 6 maja 2012r. hehe. Otóż poprzedni właściciel STIGA z Leszna to sąsiad i zarazem kolega mojego brata, a że zainteresowany kupnem (szukającym mk4 R32) był mój znajomy to właśne poleciłem mu STIGA z informacji o nim. Auto sprowadzone w bardzo dobrym stanie z jakiegoś "Autohaus" z Niemiec na kołach, miała tam zrobione ostrzejsze wałki jak rowniez kompletny nowy wydech, było widziane na własne oczy jeszcze tego samego dnia jak zostało sprowadzone na tymczasowych tablicach i nie miało nawet ryski :P więc nie mam pojęcia skąd ktoś może opowiadać takie cuda że to ten rozbity :rotfl: Była juz mowa o tej eRce, sam tez o niego tutaj pytalem. Znam obecnego właściciela STIGA i nie raz widziałem z bliska to auto , także moge podzielic sie swoimi spostrzezeniami jakby ktos chcial. pozdro



Pogromca
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz maja 06, 2012 13:36

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Pogromca » śr maja 09, 2012 01:51

Golfiaczek dzieciaczek słodziaczek :rotfl: :rotfl: :rotfl: powinieneś pisać do jakiejś gazety bo talent się marnuje kolega mojego brata który ma siostrę a siostra ma chłopaka który zna Dj w Lesznie a ten Dj zna właściciela Dyskoteki i jego znajoma ma brata który jeździł 4 sdi z Pakietem R32. Wybrał się na zlot i tam poznał gościa który ma kuzyna w Warszawie a kuzyn ma znajomego co kiedyś widział na oczy r32:D


"konto założył chyba specjalnie dla tej eRki 6 maja 2012r. hehe"

Konto założyłem infantylny człowieku po to aby dowiedzieć się czegoś sensownego ciekawego na temat Erki i zobaczyć czy ktoś ma do sprzedania coś godnego uwagi gdyż szukam takowego auta!!

Wyraziłem opinie na temat tamtego auta każdy może zinterpretować sobie to jak chce ja wiem swoje Dziękuje Dobranoc



ksyniu22
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 150
Rejestracja: ndz gru 30, 2007 13:15
Lokalizacja: Brzeźno/Poznań

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: ksyniu22 » śr maja 09, 2012 12:22

PiSi, a może jakieś audi RS5 lub R8 i uturbic? :)



Awatar użytkownika
marcinnn1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 145
Rejestracja: czw lis 04, 2010 17:52

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: marcinnn1 » śr maja 09, 2012 13:26

Pogromca pisze:Golfiaczek dzieciaczek słodziaczek :rotfl: :rotfl: :rotfl: powinieneś pisać do jakiejś gazety bo talent się marnuje kolega mojego brata który ma siostrę a siostra ma chłopaka który zna Dj w Lesznie a ten Dj zna właściciela Dyskoteki i jego znajoma ma brata który jeździł 4 sdi z Pakietem R32. Wybrał się na zlot i tam poznał gościa który ma kuzyna w Warszawie a kuzyn ma znajomego co kiedyś widział na oczy r32:D


"konto założył chyba specjalnie dla tej eRki 6 maja 2012r. hehe"

Konto założyłem infantylny człowieku po to aby dowiedzieć się czegoś sensownego ciekawego na temat Erki i zobaczyć czy ktoś ma do sprzedania coś godnego uwagi gdyż szukam takowego auta!!

Wyraziłem opinie na temat tamtego auta każdy może zinterpretować sobie to jak chce ja wiem swoje Dziękuje Dobranoc
no to masz od Rafita pewniaka i w Gnieznie czarnucha,znam kogos kto przy okazji bedac w tym komisie ogladal i jest godny wycieczki tam,jeden dzien i masz erke chyba ze szukasz igly za niska cene jak prawie kazdy w PL to moze rzeczywiscie byc ciezko



PiSi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: sob kwie 14, 2007 22:55
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: PiSi » śr maja 09, 2012 17:19

ksyniu22 pisze:PiSi, a może jakieś audi RS5 lub R8 i uturbic? :)
Podobno termika i jeszcze raz termika ale jak z tym jest to tak naprawde nie wiem. Nie wiem takze czy ktos w PL by sie tego podjął (ktos czyli CS :grin: ). Z drugiej strony ostatnio Sportmile zapodal do RS4 B7 kompresor i wyplulo zacne 610 KM i 580 NM. Wprawdzie auto jeszcze za krotko jezdzi na tym setupie aby cos wiecej powiedziec o wytrzymalosci takiego rozwiazania ale widac ze sie da (pytanie tylko jak dlugo). Z drugiej strony jUnderground uturbil R8V10 na 1000 KM i auto podaje 3,8 sek od 100 do 200 km/h. Chyba nawet oferuja kity w tym temacie. Na YT mozna znalezc film z przyspieszania. JAk pierwszy raz zobaczylem to R8 to mi narty z nóg spadły :kac:



Awatar użytkownika
MatthewG
VW Baron
VW Baron
Posty: 3091
Rejestracja: pn cze 07, 2010 15:25
Lokalizacja: Polska

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: MatthewG » śr maja 09, 2012 22:55

Underground Racing mają same pojechane kity do samochodów z tej najwyższej półki :P Ale ja bym się takiego auta już bał :jezor: Osobiście jestem zdania, że więcej frajdy sprawia mi jazda 80 konnym samochodem na 110% jego możliwości niż 500 konnym na 20%. Ten kompresor do RS4 jest spoko z tego co kiedyś wyczytałem, ale cena tego zestawu mocno przesadzona jak dla mnie.. Z tym, że ta RS4 to gruby projekt jest :grin:


2015 - ... Mocy przybywaj?
2010 - 2014 Golf .:R20

Rafit
Forum Master
Forum Master
Posty: 1133
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 15:29
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Rafit » czw maja 10, 2012 21:53

Moje cudo, zobaczymy czy będzie odzew.
http://otomoto.pl/show?id=C24236149" onclick="window.open(this.href);return false;
ps. koła chciałbym zostawić sobie, do przyszłego auta :)
ps2. mogę sprzedać bez audio i innych tuningów trochę taniej.

I kolejna na graty:
http://otomoto.pl/volkswagen-golf-r32-C24176353.html" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
MatthewG
VW Baron
VW Baron
Posty: 3091
Rejestracja: pn cze 07, 2010 15:25
Lokalizacja: Polska

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: MatthewG » czw maja 10, 2012 22:03

To jakie ma być przyszłe skoro koła zostają? :chytry:


2015 - ... Mocy przybywaj?
2010 - 2014 Golf .:R20

GTI2007
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 915
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 23:30

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: GTI2007 » czw maja 10, 2012 22:23

PANOWIE SPRAWDZCIE MI Proszę ten samochodzik w jakis sposob bo jestem zainteresowany....


http://allegro.pl/golf-r32-dsg-4motion- ... 46235.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Sprzedam fotele Motorsport z Audi RS5. PRIV stan idelany 18000tys przebiegu

Rafit
Forum Master
Forum Master
Posty: 1133
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 15:29
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Rafit » czw maja 10, 2012 22:32

MatthewG, VW troche nowszy :jezor:



Awatar użytkownika
MatthewG
VW Baron
VW Baron
Posty: 3091
Rejestracja: pn cze 07, 2010 15:25
Lokalizacja: Polska

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: MatthewG » czw maja 10, 2012 23:26

Rafit pisze:MatthewG, VW troche nowszy :jezor:
To się pochwaliłeś :grin: Ja takiego modelu nie znam :jezor:


2015 - ... Mocy przybywaj?
2010 - 2014 Golf .:R20

ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf R”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości