Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Forum entuzjastów Golfa R, R32

Moderatorzy: G0 Karcio, zlos, VIP

Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Rybak » pt kwie 20, 2012 22:09

daniel1d pisze:Widać człowiek nie poważny powiedziałem mu że wezmę całego a on sprzedaje części.
A jeżeli można wiedzieć,ile krzyknął za całego?



Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Rybak » sob kwie 21, 2012 13:10

Ok.Dzięki Daniel za info na pw.



Awatar użytkownika
marcinnn1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 145
Rejestracja: czw lis 04, 2010 17:52

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: marcinnn1 » sob kwie 21, 2012 19:00

daniel1d pisze:
Ad4m3k pisze: kompletne wnętrze z tej Rki poszło dzisiaj za 2800zł :banghead:
Ładnie..Widać człowiek nie poważny powiedziałem mu że wezmę całego a on sprzedaje części.
hmm a mi powiedzial ze nie sprzeda w calosci tylko na czesci!!!



Awatar użytkownika
Ad4m3k
Forum Master
Forum Master
Posty: 1261
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 15:21
Lokalizacja: Ostrowiec / Kielce
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Ad4m3k » sob kwie 21, 2012 19:26

ogólnie jak dla mnie to jakiś wałek trochę z tą eRką i tym ogłoszeniem.
Pierwszy raz dzwoniłem gość odebrał powiedziałem o co chodzi a on mówi że ma klienta jakiegoś żebym zadzwonił za 5min, mówię ok. Mija 5,10,15minut dzwonie kilka razy nie odbiera. Stwierdziłem że są podane następne numery to zadzwonię na inny, zadzwoniłem na drugi podany w ogłoszeniu gość odebrał powiedziałem o co chodzi a ten mówi że wychodzi właśnie ze spotkania żebym zadzwonił za 20min. Zadzwoniłem oczywiście nie odbierał. No i po pewnym czasie się dodzwoniłem zacząłem pytać o ceny części i dla przykładu kierownica powiedział gościu 500zł, wnętrze z boczkami 2000zł, spytałem kiedy można by przyjechać i spytałem się o adres, powiedział że adres poda jak już będę jechał i jeszcze potem zadzwoniłem na ten pierwszy numer i mówi mi ceny inny gościu kierownica 150zł, wnętrze z boczkami 1500zł. Zadzwoniłem potem gdzieś za godzinę że chciałbym przyjechać to powiedział że ktoś był i zadatkował cały środek...
Także dziwna trochę mi ta cała akcja...



Awatar użytkownika
marcinnn1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 145
Rejestracja: czw lis 04, 2010 17:52

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: marcinnn1 » sob kwie 21, 2012 19:38

Ad4m3k pisze:ogólnie jak dla mnie to jakiś wałek trochę z tą eRką i tym ogłoszeniem.
Pierwszy raz dzwoniłem gość odebrał powiedziałem o co chodzi a on mówi że ma klienta jakiegoś żebym zadzwonił za 5min, mówię ok. Mija 5,10,15minut dzwonie kilka razy nie odbiera. Stwierdziłem że są podane następne numery to zadzwonię na inny, zadzwoniłem na drugi podany w ogłoszeniu gość odebrał powiedziałem o co chodzi a ten mówi że wychodzi właśnie ze spotkania żebym zadzwonił za 20min. Zadzwoniłem oczywiście nie odbierał. No i po pewnym czasie się dodzwoniłem zacząłem pytać o ceny części i dla przykładu kierownica powiedział gościu 500zł, wnętrze z boczkami 2000zł, spytałem kiedy można by przyjechać i spytałem się o adres, powiedział że adres poda jak już będę jechał i jeszcze potem zadzwoniłem na ten pierwszy numer i mówi mi ceny inny gościu kierownica 150zł, wnętrze z boczkami 1500zł. Zadzwoniłem potem gdzieś za godzinę że chciałbym przyjechać to powiedział że ktoś był i zadatkował cały środek...
Także dziwna trochę mi ta cała akcja...
dokladnie tez mialem takie przejscia z nimi



Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Rybak » sob kwie 21, 2012 22:44

To po prostu jakieś niepoważne pajace.



Awatar użytkownika
korzen88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 637
Rejestracja: pn sie 10, 2009 11:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: korzen88 » ndz kwie 22, 2012 00:02

Ad4m3k pisze:ogólnie jak dla mnie to jakiś wałek trochę z tą eRką i tym ogłoszeniem.
Pierwszy raz dzwoniłem gość odebrał powiedziałem o co chodzi a on mówi że ma klienta jakiegoś żebym zadzwonił za 5min, mówię ok. Mija 5,10,15minut dzwonie kilka razy nie odbiera. Stwierdziłem że są podane następne numery to zadzwonię na inny, zadzwoniłem na drugi podany w ogłoszeniu gość odebrał powiedziałem o co chodzi a ten mówi że wychodzi właśnie ze spotkania żebym zadzwonił za 20min. Zadzwoniłem oczywiście nie odbierał. No i po pewnym czasie się dodzwoniłem zacząłem pytać o ceny części i dla przykładu kierownica powiedział gościu 500zł, wnętrze z boczkami 2000zł, spytałem kiedy można by przyjechać i spytałem się o adres, powiedział że adres poda jak już będę jechał i jeszcze potem zadzwoniłem na ten pierwszy numer i mówi mi ceny inny gościu kierownica 150zł, wnętrze z boczkami 1500zł. Zadzwoniłem potem gdzieś za godzinę że chciałbym przyjechać to powiedział że ktoś był i zadatkował cały środek...
Także dziwna trochę mi ta cała akcja...
To jakieś akcje jak z scherlocka holmesa, auto pewnie kradzione i na części... :grrr:


Golf mk2>Mk4>GTI5>GTI7

Awatar użytkownika
daniel1d
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2250
Rejestracja: pt paź 24, 2008 21:36
Lokalizacja: Siedlce

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: daniel1d » ndz kwie 22, 2012 00:59

Też tak miałem dzwonię na jeden nikt nie odbiera dzwonię na drugi to każe dzwonić na tamten co nie odbiera w końcu mówię że tak nikt nie odbiera to każe zadzwonić za godzinę to on się zastanowi.


www.proturbo.com.pl

Awatar użytkownika
xander_88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 801
Rejestracja: śr wrz 17, 2008 11:54
Lokalizacja: WPI
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: xander_88 » ndz kwie 22, 2012 01:34

tak to własnie jest jak kradnie jeden a dwóch sprzedaje :goof:
PS: Adamek jak bedziesz miał tą kiere za 150 to za 200 odkupie ;) :D
Przeciez to ktos z forum se jaja robi ;)


ex: MK4 245 km/460nm

Awatar użytkownika
Ad4m3k
Forum Master
Forum Master
Posty: 1261
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 15:21
Lokalizacja: Ostrowiec / Kielce
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Ad4m3k » ndz kwie 22, 2012 03:32

xander_88, ale zobacz że ta firma ma 30 innych aukcji z autami ze szwajcarii więc to raczej nikt z forum :jezor: m.in. subaru impreze wrx, lancer, bmw alpina itd. itp.
Podsumowując szkoda zachodu :ass:



Awatar użytkownika
pavo71
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 826
Rejestracja: sob lut 14, 2009 14:44
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: pavo71 » ndz kwie 22, 2012 08:04

Albo ktoś bada rynek czy opłaca mu sie przywieść na części :) albo sobie jaja robi ze wszystkich który dla rarytasów dali by wiele :) bo widać że gościu żadnych słabych aut nie wystawił ;]


Obrazek

Awatar użytkownika
xander_88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 801
Rejestracja: śr wrz 17, 2008 11:54
Lokalizacja: WPI
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: xander_88 » ndz kwie 22, 2012 08:54

Ad4m3k pisze:xander_88, ale zobacz że ta firma ma 30 innych aukcji z autami ze szwajcarii więc to raczej nikt z forum
nie no smieje sie ;) z forum moze i niktale kumpel mial taka akcje, ze wlamali mu sie na konto i wystawili 17 aut (BMW, AUDI, MB) wszystko s... m ... i amg :) podobnie jak tu .. na policji wyszlo ze sa 100 tys do przodu z samych zaliczek :) .. a on sie tylko biedny przez tydzien na allegro nie logowal :D


ex: MK4 245 km/460nm

Awatar użytkownika
pavo71
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 826
Rejestracja: sob lut 14, 2009 14:44
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: pavo71 » ndz kwie 22, 2012 10:29

To moze ktos z kielc podjedzie i wyjaśni sprawe ? jest adres na otomoto i po sprawie


Obrazek

Awatar użytkownika
Ad4m3k
Forum Master
Forum Master
Posty: 1261
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 15:21
Lokalizacja: Ostrowiec / Kielce
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Ad4m3k » ndz kwie 22, 2012 13:12

pavo71, jest adres podany ale jak pytałem czy to tam auto się znajduje to powiedział gościu że poda mi adres jak będę jechał bo jest inny niż na aukcji.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf R”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości