Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Forum entuzjastów Golfa R, R32

Moderatorzy: G0 Karcio, zlos, VIP

bakonfs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 351
Rejestracja: śr gru 16, 2009 21:00
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: bakonfs » wt maja 05, 2015 20:40

http://olx.pl/oferta/golf-v-3-2-v6-r32- ... 8;promoted" onclick="window.open(this.href);return false;

Ktos coś?



uncensored
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: czw wrz 13, 2007 00:54
Lokalizacja: ZKA
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: uncensored » sob maja 09, 2015 00:48

http://olx.pl/oferta/volkswagen-golf-r3 ... 7969de9cd4" onclick="window.open(this.href);return false;

z uwagi na wiele pytan odnosnie tego egzemplarza, po długich oględzinach mogę odpowiedziec:

samochód pedantycznie utrzymany, zadbany, wychuchany stan wnetrza gabinet, choc wiele minusów:

- historia serwisowa znana do bodaj 2009r - przebieg 20k kilka km od 2009 w góre brak historii
- auto całe malowane UWAGA łącznie z progami i słupkami-właściciel twierdzi ze "mogła być odswieżana powłoka lakiernicza" ok na całym aucie zrozumiem bo auto sprowadzane z włoch, ale zeby odswieżać słupki i progi w aucie o znikomym przebiegu??
- szyba przednia wymieniana - wg zdania właściciela od odprysku na szybie-defacto na oryginalna ale plastik podszybia pekniety, sruby maski ruszane, odkrecane poszycia drzwi, w prawych drzwiach brak śrub od poszycia, zawiasy ruszane
- z lewej strony po otwarciu drzwi tylnych nie dotarty szpachel na karoserii w miejscu łączenia uszczelki drzwi z karoserią- zagłębienie widoczne gołym okiem
- nowe elementy zawieszenia, wahacze???? uwaga auto ma 50 kilka kilo km z czego aktualny wlasciciel zrobil przez 3 lata 12 kkm????
- mimo iz auto technicznie wydaje sie byc petarda.... po przejechaniu ok 1,5km zapalil sie check engine słowa kierowcy brzmią następująco: "może zbyt dynamicznie pojechałem, trzeba podpiąć sprawdzić o co chodzi"
- lakier płynie na progu prawym, karoseria jest dobrze spolerowana-aż za dobrze
- błotniki przednie były odkręcane/ściągane, podobnie jak drzwi
- boczki posiadają nie oryginalne śruby mocujące
- głośniki focal wklejone na biały klej na gorąco w boczach w miejscu oryginalnych głośników (syki)
- grill pęknięty - nie widoczne na foto

REASUMUJĄC:

Auto robi robotę stanem utrzymania, oraz stanem technicznym (pomijając chceck engine). Właściciel mimo rozmów ze auto jest cale malowane, łącznie z słupkami, oklejana była tabliczka znamionowa, na słupku lewym, fotel posiada ślady zużycia wskazujące na przebieg x2 minmum, auto po dziwnych przygodach nadal uważa że ma egzemplarz kolekcjonerski, rarytas i jak on to określił klasyka, podczas negocjacji z prawie 60k zł jego cena to 57...!!!
Wg mnie auto warte max 40.000 i mimo iz był bym w stanie tyle za nie zaplacic, za każdym razem idac spac zastanawialbym sie czemu elementy konstrukcyjne, tj slupki, progi itp były malowane??
Zaznaczajac ze cale auto jest po lakierce, naprawde konkretnej pada pytanie dlaczego zrobiono taką lipę z lakierowaniem wnęk?? piasek na progach, szpachel w prawej tylnej wnęce?

ps. W momencie kiedy mowilem wlascicielowi ze auto jest cale malowane lacznie z wnekami zaprasza z czujnikiem lakieru-jakie ma znaczenie czy mam czujnik czy nie jak juz golym okiem widac ze auto to pisanka z wymalowanymi słupkami ????
Ostatnio zmieniony sob maja 09, 2015 10:37 przez uncensored, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Kevin_mkII » sob maja 09, 2015 09:23

swietna inspekcja.... i kup tu w Polsce eRke


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

henake
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 283
Rejestracja: śr sty 04, 2012 20:33
Auto: Rs3

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: henake » sob maja 09, 2015 12:42

A moze w fabryce malowanie podwojnie karoserie. Np moja mk7r tak ma


Rs3 650+

Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: jhosef » sob maja 09, 2015 13:01

henake pisze:A moze w fabryce malowanie podwojnie karoserie. Np moja mk7r tak ma
To się zdarza gdy auto nie przejdzie kontroli jakości przy maszynowym lakierowaniu. Ale nie robi się tego po to aby falbankę pociągnąć na progu.



Awatar użytkownika
syncmaster955df
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 242
Rejestracja: sob sie 06, 2011 16:08
Lokalizacja: Opolskie (PL), Bayern (D)

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: syncmaster955df » ndz maja 10, 2015 13:08

Jak ja byłem w Niemczech w bardzo dużym salonie VW w Monachium i gdy oglądałem te auta to normalnie porażka. W jednym R7 na przodzie maski lakier bezbarwny lekko odszedł a i zacieki były.
Jak kupuję samochód to książka serwisowa to nie wszystko. Powinny być faktury i wtedy jest git. Samochodu używanego w Polsce nie kupię bo często w drodze do ojczyzny widzę na lawetach te bezwypadkowe sztuki.
Co prawda np. R32 po sprowadzeniu do Polski jest drogi w rejestracji, mam na myśli tą akcyzę powyżej 2000 cm³ dlatego wielu decyduje się na kupno już opłaconego i zarejestrowanego w Polsce bolida, oczywiście można kupić np.w DE sprowadzić i pokombinować: a to do malowania, opony łyse, rozrząd do roboty, brak foteli i kierownicy, pęknięty zderzak itp itd.
Ja chciałem w moim MK4 .:R32 polskie blachy. Rejestracja auta wyszłaby mnie wtedy (12.2010r) około 8900 zł bez OC i postanowiłem jak tacy pazerni są w Polsce to nie dostaną ani zeta. Moje e.:Rki z tego powodu mają niemieckie tablice rejestracyjne i tak to wychodzi: rejestracja ok. 60 euro(2h roboty), podatek co rok 216 euro, OC 400 euro, przegląd w ASO 150 euro co dwa lata i bez kombinowania.
Ja kupuję w ASO części ale sam sobie robię robotę i zbieram wszystkie faktury. Jak kupiłem e.:Rkę to wymieniłem np. filtr paliwa w 2011 roku a na filtrze data rok 2003 a w ASO niby wymieniony wg. książki serwisowej w 2006. Chcesz coś zrobić dobrze- zrób to sam.


Stiffler

Awatar użytkownika
korzen88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 637
Rejestracja: pn sie 10, 2009 11:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: korzen88 » ndz maja 10, 2015 20:52

syncmaster955df pisze: Ja chciałem w moim MK4 .:R32 polskie blachy. Rejestracja auta wyszłaby mnie wtedy (12.2010r) około 8900 zł bez OC i postanowiłem jak tacy pazerni są w Polsce to nie dostaną ani zeta. Moje e.:Rki z tego powodu mają niemieckie tablice rejestracyjne i tak to wychodzi: rejestracja ok. 60 euro(2h roboty), podatek co rok 216 euro, OC 400 euro, przegląd w ASO 150 euro co dwa lata i bez kombinowania.
Niestety trzeba mieć stałe zameldowanie w niemcowni żeby jeździć na niemieckich blachach.


Golf mk2>Mk4>GTI5>GTI7

Awatar użytkownika
manios
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: śr lis 20, 2013 11:27
Lokalizacja: 3-miasto
Auto: Jetta A5
Silnik: BKD
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: manios » pn maja 11, 2015 07:55

Czytając powyższe jeśli kiedyś zdecyduje się na sprzedaż swojego auta to już widzę problem :-(
bo auto z Włoch i malowane (bez wnęk, dachu, tylnej klapy, maski) :?
Słabo



Awatar użytkownika
sliwa404
Forum Master
Forum Master
Posty: 1885
Rejestracja: śr kwie 09, 2014 21:39
Lokalizacja: Nowa Sól

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: sliwa404 » pn maja 11, 2015 09:33

Manios, jeśli masz zdjęcia auta jak wyglądał przed malowaniem to nie powinno być problemu. Z resztą, większość R jest malowanych gdzieniegdzie.



Awatar użytkownika
Rapix
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2447
Rejestracja: pt paź 15, 2004 17:47
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Rapix » pn maja 11, 2015 11:33

siwy chyba większość samochodów :D nie tylko R ;) inny temat że każdemu to tak przeszkadza.... najlepiej "10letni" samochód w idealnym stanie za bezcen jeszcze :D (nie mówię tu do was panowie! tylko ogólnie o większości kupujących auta) kolejna sprawa malowanie to nic złego ! pod warunkiem że pod spodem niema tony szpachli :grin:



Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Kevin_mkII » pn maja 11, 2015 13:05

mi to ze malowane było nie przeszkadza... byle było zrobione to dobrze i auto jest proste i nie składane z 3 innych.
jednakże atutem jest gdy sa zdjęcia z przed malowania dla mojej własnej swiadomosci


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

mich_19
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 20:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: mich_19 » pn maja 18, 2015 21:31

manios pisze:Czytając powyższe jeśli kiedyś zdecyduje się na sprzedaż swojego auta to już widzę problem :-(
bo auto z Włoch i malowane (bez wnęk, dachu, tylnej klapy, maski) :?
Słabo


Manios nie będziesz miał problemu tylko powiedz kiedy będziesz sprzedawał ja przyjadę :bigok: :bigok: :bigok: jak coś to priv Pozdrawiam



Awatar użytkownika
manios
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: śr lis 20, 2013 11:27
Lokalizacja: 3-miasto
Auto: Jetta A5
Silnik: BKD
Kontakt:

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: manios » śr maja 20, 2015 09:32

mich_19 pisze: Manios nie będziesz miał problemu tylko powiedz kiedy będziesz sprzedawał ja przyjadę :bigok: :bigok: :bigok: jak coś to priv Pozdrawiam
:grin: hehe, w sumie nie miałem na myśli tego że chce już sprzedawać, jeszcze się nie nacieszyłem autem he he
Ale czego nie robi się dla pieniędzy :hehe: , jak byłaby dobra propozycja to nie mówię nie :hmm:



Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Kevin_mkII » śr maja 20, 2015 14:46

manios, tez nie omieszkałem zajrzeć do twojego projektu i również chętnie ustawie się do kolejki po Twoją eRkę :bigok:


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf R”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości