Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Forum entuzjastów Golfa R, R32

Moderatorzy: G0 Karcio, zlos, VIP

Awatar użytkownika
szyszek7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: śr lut 29, 2012 21:37
Lokalizacja: Libiąż

Re: UWAGA MINA!!!

Post autor: szyszek7 » wt kwie 01, 2014 07:00

melik4 pisze:
szyszek7 pisze:http://otomoto.pl/volkswagen-golf-r32-C32493225.html#

Byłem, nie jechać, nie dzwonić, nie sprawdzać!!!

Całe auto pomalowane w stodole, cały tył dospawany (przynajmniej dół), zacieki, rysy po papierze ściernym pod klarem, tylna klapa źle spasowana, karoseria z tyłu ogólnie przesunięta cała w lewo (po prewej opona z felgą wystawała jakies 4cm poza nadkole a po lewej cała opona z felgą schowana)

koleś mówił że auto ma org lakier a całość około 160-180 na mierniku natomiast na tylnym prawym słupku do 980 doszło!

szyszek7 żal to komentować, ale niestety jestem zmuszony. Nie twierdze że auto jest w idealnym stanie, dlatego wystawiłem go za dużo niższą cenę, ale to co ty powypisywałeś to lekka przesada. Co do tego że miał stłuczkę to faktycznie nie wiedziałem, ale chyba widzisz że rama nie została naruszona, a to chyba najważniejsze, to kosmetyczne uszkodzenia. Pierwszy raz zobaczyłem na forum zdjęcia uszkodzonego auta i zdecydowanie wole takie niż twoją złamaną altea, chyba będziesz musiał po szpachlować ja jeszcze trochę, bo to że drzwi szpachlowane, każdy element porysowany i pognieciony, to nic co do konstrukcji ramy twojego auta. Przyjechałeś się zamieniać za auta, alteą wartą dużo mniej i w gorszym stanie nie mówiąc mi nic o tym że jest pognieciona, porysowana (również kluczem po całym boku- pewnie masz dużo wrogów, skoro tak bezpodstawnie oczerniasz), lakier schodzi, ogniska korozji w nie jednym miejscu, mógłbym więcej pisać niż na temat mojego golfa, ale szkoda słów i ty chciałeś 33tyś za swoje auto he Chcę dodać że podczas rozmowy poinformowałem Cię o błędzie sondy lambdy i o tym że lakier nie jest fabryczny bo auto ma coś porobione i grubość waha się od 120 do 170 mikronów, sam przy mnie sprawdzałeś i widzieliśmy że tylko w jednym małym punkcie było 980 a co do tego 1000 to dodałeś sobie.
Jak chcesz przeznaczyć na auto 30tys i dostać igłe to poszukaj w troche innej klasie, bo na takie najwyraźniej cie nie stać!
Twoja opinia jest sporo przesadzona, nie jeden entuzjasta VW ogladal to auto i mial zupenie inne zdanie.
Ja nie skomentuje ale mam rozmowe ze skype w której pieknie napisane przez Ciebie ze ori lakier prócz dachu... z wszystkich moich znajomych, notabene entuzjastów każdy jest zdania kupic w ori lakierze niż pomalowany cały w dodatku źle dobranym odcieniem. Natomiast co do konstrukcji pojazdu to po konsultacji z lakiernikiem i opowiedzeniu o tym jak te koła z tyłu leżą to powiedział że cała karoseria z tyłu musiała być dospawana albo nie umiejętnie naprawiona, tak samo zacieki w kazdym kąciku i rysy na kolorze pod klarem... co do moich rys to wysłałem Ci zdjecia nawet z rysami i napisałem ze prawe drzwi są malowane oraz 0 szpachli u mnie :)


If time is money, then i'm out of time!!! :D

Boba
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 134
Rejestracja: czw maja 16, 2013 21:59

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Boba » wt kwie 01, 2014 10:21

:rotfl: dobraa trzeba trzymac fason, chociaz to trudne :rotfl: melik4, jednym słowem twojemu koledze udalo sie sprzedac igłe dla Ciebie, no ale Tobie już nie idzie jej przepchnac dalej :grin: może zjedz bardziej z ceny to ktoś się skusi... na czesci... czy cos.... :okej:
Ostatnio zmieniony wt kwie 01, 2014 10:32 przez Boba, łącznie zmieniany 1 raz.



Boba
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 134
Rejestracja: czw maja 16, 2013 21:59

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Boba » wt kwie 01, 2014 10:29

melik4 tak w ogole to witamy Ciebie jako nowego uzytkownika forum posiadającego erunie, troche pozno boo juz sprzedajesz (nie od dziś tylko już chyba spoooooooooro czasu) ale to sie nie liczy, wazne ze w koncu bedziesz mogl podzielic sie z nami swoimi doswiadczeniami tutaj... jesli zdazysz... :bajer: :bigok:



JJacek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 367
Rejestracja: sob paź 17, 2009 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: JJacek » wt kwie 01, 2014 10:42

Pietiapk1 pisze:Jeżeli chodzi o bezstopniową skrzynię to tylko sobie mogę wyobrazić jak to wyglądało w suzuki, gdyż miałem okazję pojeździć nowym aurisem hybrydą. O ile w ruchu miejskim ostre przyspieszanie na krótkich odcinkach jest do zniesienia (wogóle samochód stworzony do ruchu miejskiego), o tyle w trasie na dłuższej prostej przy wciśniętym pedale ma się wrażenie, że zaraz silnik wyleci spod maski i dochodzi to myślenie i narastające wk++++nie "no zmień w końcu ten p++++olny bieg", a on nic, tylko wyje jak gwałcona dziewica. Może dałoby się do tego przyzwyczaić w takiej spokojnej hybrydzie toyoty, ale wstawić coś takiego do usportowionego kazashi? Moim zdaniem nieporozumienie...

Mogli do golfa zestawić inne hatchbaki jak renault rskę, opla opc, może jakąś subarkę,

A ten co pokazał to kazashi śmiał się, że połowę straciło na wartości, ale zapomniał dodać, że po 3 latach straci drugą połowę i będzie kosztował 25.
Co tu gadać dobre zakupy zrobiłeś.
Kizashi nie nazwałbym w żadnym stopniu usportowionym autem. To po prostu limuzyna z ciut mocniejszą benzyną, a akcyza zabija sens kupna tego auta.
Generalnie CVT tak działa, nie rozumiem co Ci nie odpowiada? Silnik generuje maksymalny moment w trakcie przyspieszania (cały czas!), są stałe obroty, długie przełożenie, tak to ma właśnie wyglądać, dzięki temu jest też względnie ekonomicznie. W najnowszych Subarakach z 2.5 litrowym silnikiem wolnossącym i CVT, przyspieszenie jest identyczne jak w manualu. Spalanie też ma bardzo małe. Nie wiem jak w Kizashi ale w Legacy/Outback z CVT jest opcja zmiany biegów łopatkami w 'tradycyjny sposób'. Skrzynia całościowo nie jest tak szybka jak DSG, ale płynnością pracy bije ją na głowę.
Ostatnio zmieniony wt kwie 01, 2014 10:51 przez JJacek, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Rapix
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2447
Rejestracja: pt paź 15, 2004 17:47
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Rapix » wt kwie 01, 2014 10:51

każdy ma swoje zdanie i nie każdemu musi to samo odpowiadać... są gusta i guściki :pub:



Awatar użytkownika
matt0312
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 390
Rejestracja: czw paź 20, 2011 22:35
Lokalizacja: Gostynin

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: matt0312 » wt kwie 01, 2014 11:05

Boba pisze:melik4, jednym słowem twojemu koledze udalo sie sprzedac igłe dla Ciebie, no ale Tobie już nie idzie jej przepchnac dalej

Na forum są zdjęcia jego auta przed kolizją za granicą i nie uważam by ten samochód był mocno uderzony. Jeśli tak uważasz to znaczy że nie znasz się nic na samochodach. Mentalność polaka jest taka że czy auto ma 3 lata, czy 5, czy 10 lub 15 to musi mieć oryginalny lakier z oryginalnym przebieg poniżej 130 tysięcy z oryginalną książką serwisową inaczej jest złomem :D Bardzo dużo ludzi w naszym kraju chciało by kupić nową Erkę ale ich na to nie stać więc oglądają UŻYWANE powtarzam UŻYWANE i patrzą na nie jak na nówki :)

Błędne koło, wszystko na świecie się zużywa łącznie z R32 trzymanym pod kocem u niemca w garażu. :bigok:



Awatar użytkownika
szyszek7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: śr lut 29, 2012 21:37
Lokalizacja: Libiąż

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: szyszek7 » wt kwie 01, 2014 11:37

matt0312 pisze:
Boba pisze:melik4, jednym słowem twojemu koledze udalo sie sprzedac igłe dla Ciebie, no ale Tobie już nie idzie jej przepchnac dalej

Na forum są zdjęcia jego auta przed kolizją za granicą i nie uważam by ten samochód był mocno uderzony. Jeśli tak uważasz to znaczy że nie znasz się nic na samochodach. Mentalność polaka jest taka że czy auto ma 3 lata, czy 5, czy 10 lub 15 to musi mieć oryginalny lakier z oryginalnym przebieg poniżej 130 tysięcy z oryginalną książką serwisową inaczej jest złomem :D Bardzo dużo ludzi w naszym kraju chciało by kupić nową Erkę ale ich na to nie stać więc oglądają UŻYWANE powtarzam UŻYWANE i patrzą na nie jak na nówki :)

Błędne koło, wszystko na świecie się zużywa łącznie z R32 trzymanym pod kocem u niemca w garażu. :bigok:
Zdjęcia z kolizji za granicą sugerują iż auto było głównie z lewej strony z tyłu całe pamięte natomiast u mnie na czujniku wyszlo prawie 1k micro na "PRAWYM" tylnym słupku tak więc auto zaliczyło kolejną przygodę już w PL :)


If time is money, then i'm out of time!!! :D

Awatar użytkownika
matt0312
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 390
Rejestracja: czw paź 20, 2011 22:35
Lokalizacja: Gostynin

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: matt0312 » wt kwie 01, 2014 11:46

szyszek7 pisze:1k micro na "PRAWYM" tylnym słupku tak więc auto zaliczyło kolejną przygodę już w PL
Miało prawo przez 12 lat coś się stać :) Podam Ci teraz pewien przykład. Dbasz o swój samochód jak nikt inny, woskujesz, trzymasz w garażu i nie wyjeżdżasz z niego jak pada deszcz, aż tu nagle w piękną pogodę podczas przejażdżki jakiś pan w np. Nissanie, Oplu, czy innym VW przerysowuje ci cały bok( wgniotka na słupku, błotnikach, i drzwiach).Auto jeździ tak samo idealnie jak wcześniej tylko jest oszpecone przez tą szkodę

Teraz co w takim przypadku robisz? Oddajesz swoje 10-12 letnie w stanie idealnym na złomowanie, bo jest wgniotka na słupku? Czy druga opcja, oddasz do blacharza/lakiernika który wyciągnie ten błotnik, podszpachluje i umaluje?



Awatar użytkownika
xxxPALUCHxxx
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 967
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 19:24
Lokalizacja: POLSKA

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: xxxPALUCHxxx » wt kwie 01, 2014 11:57

matt0312 pisze:Teraz co w takim przypadku robisz? Oddajesz swoje 10-12 letnie w stanie idealnym na złomowanie, bo jest wgniotka na słupku? Czy druga opcja, oddasz do blacharza/lakiernika który wyciągnie ten błotnik, podszpachluje i umaluje?
robie zdjecia i informuje uczciwie potnecjalnego nabywce co bylo w tym miejscu zrobione a nie pisze w ogloszeniu ze auto jest bezwypadkowe.


______LET's GOLF______
Obrazek

MIGAJACA KONTROLKA AKUMULATORA / ALTERNATORA -> potrzebuje pomocy :
viewtopic.php?f=140&t=398583

Awatar użytkownika
matt0312
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 390
Rejestracja: czw paź 20, 2011 22:35
Lokalizacja: Gostynin

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: matt0312 » wt kwie 01, 2014 12:02

xxxPALUCHxxx pisze:robie zdjecia i informuje uczciwie potnecjalnego nabywce co bylo w tym miejscu zrobione a nie pisze w ogloszeniu ze auto jest bezwypadkowe.
Jasne :) Pokaż mi chociaż jedno takie ogłoszenie na allegro czy otomoto :D



melik4
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pn mar 31, 2014 23:06

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: melik4 » wt kwie 01, 2014 12:46

Dobrze powiedziane, foty trafiły 5dni temu na neta wcześniej szukałem i nic nie było, nie wiedziałem o tym że auto było uszkodzone, dlatego taki napisałem a ze jest pomalowane to nie jeden za granicą malowany całościowo. Mój już z porobioną klapą i dachem, tylnim zderzakiem jestna zdjęciach firmy Tuning Garage które jest na fb firmy. Ja zakupiłem auto po 3mieś od pierwszej rejestracji w Polsce, jestem jego drugim właścicielem, lakier na mojej erce to lalka w porównaniu do twojej altei ;) kapeć wart może 20tyś, skoro poszycie uszkodzone to auto waszym zdanie nadaje się na złom co powiedzieć o twoim aucie z pogiętą ramą bo pogięte słupki same się nie zrobiły.



Awatar użytkownika
KoVal
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 792
Rejestracja: ndz paź 26, 2008 16:02
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: KoVal » wt kwie 01, 2014 12:48

matt0312 pisze:Jasne Pokaż mi chociaż jedno takie ogłoszenie na allegro czy otomoto
no właśnie może na allegro i otomoto tak nie jest, ale zadałeś pytanie to Ci kolega odpisał, że zrobiłby tak i tak. Nie musisz w ogłoszeniu wklejać rozbitego auta, ale pisanie, że jest bezwypadkowe to trochę przegięcie.



Boba
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 134
Rejestracja: czw maja 16, 2013 21:59

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Boba » wt kwie 01, 2014 12:50

każdy jak chce to jedzie i sobie ogląda... szyszek7 był, obejrzał i wypowiedział się na temat tego auta po jego ogledzinach... auta do tej pory nikt nie kupił a już spooooooro czasu jest na sprzedaż, wiec coś musi jednak być na rzeczy, że nawet za taką sumę nikt nie chce kupic tej erki :grin: kazdy chyba potrafi wyciagnac wnioski... :hmm:



Awatar użytkownika
karpi78
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 847
Rejestracja: czw paź 11, 2007 12:06
Lokalizacja: CCH
Kontakt:

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: karpi78 » wt kwie 01, 2014 12:51

Po cenie można sie domyślić czy auto moze byc w bdb stanie. U zachodnich sąsiadów ceny wachaja sie od 10 do 20 tys euro wiec sorry ale czemu ciagle ktoś szuka igły za 30 tys zł??? Igłe można znaleźć ale trzeba dołożyć kolejne 20-30 tys


Sent from my iPhone using Tapatalk



ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf R”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości