Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Forum entuzjastów Golfa R, R32

Moderatorzy: G0 Karcio, zlos, VIP

Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Kevin_mkII » ndz sty 10, 2016 00:45

vahu pisze:
KoVal pisze:ptaku, to prawda, tylko zerknij jakie są ceny w DE, ja może i bym tyle zapłacił za ładny egzemplarz, ale jak policzyć akcyzę to ręce opadają...
I tu masz odpowiedź. Skoro w DE DOBRE auta kosztują więcej to jakim cudem DOBRE auto w PL po opłatach, marży i kosztach sprowadzenia jest tańsze? No nie da się jak dla mnie.

dokładnie.... najpierw chciałem mk5....ale cena zdrowej fajnej eRke w Niemczech + doliczyłem akcyzę itp. to wyszła mk6R.... taka niestety prawda....
za zdrowa ładna erke w Niemczech trzeba liczyć minimum 15000 Euro... patrząc oczywiście po samych zdjęciach a podejrzewam ze i tak niektóre maja swoje przejścia i trzeba się i tam trochę poszukać...


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

Awatar użytkownika
ptaku
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 530
Rejestracja: czw mar 15, 2007 21:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: ptaku » ndz sty 10, 2016 00:46

Ale marzenia sa po to by je spelniac a nie miec nawet jesli sie za nie przeplaca :)


MY 2017| MK 7.5 .:R | Variant | DSG| Indium Grey
Mój VaRia(n)t
Grupa na FB Golf R/R32 Polska
Gdyby Golf R był dla wszystkich nazywałby się GTI

Awatar użytkownika
KoVal
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 792
Rejestracja: ndz paź 26, 2008 16:02
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: KoVal » ndz sty 10, 2016 01:26

vahu pisze:I tu masz odpowiedź. Skoro w DE DOBRE auta kosztują więcej to jakim cudem DOBRE auto w PL po opłatach, marży i kosztach sprowadzenia jest tańsze? No nie da się jak dla mnie.
a czy ja napisałem, że te auta w Polsce są dobre? Pewnie w większości nie są, ale sam tego też do końca nie wiesz. Druga sprawa nie każde auto w Polsce jest sprowadzone z DE. Płacenie z akcyzami tyle eurasów za Golfa V R32, który znowu jakimś rarytasem nie jest to pomyłka.
za zdrowa ładna erke w Niemczech trzeba liczyć minimum 15000 Euro... patrząc oczywiście po samych zdjęciach a podejrzewam ze i tak niektóre maja swoje przejścia i trzeba się i tam trochę poszukać...
o to to! :pub:
Ale marzenia sa po to by je spelniac a nie miec nawet jesli sie za nie przeplaca :)
przeplacic mogę jedynie za mk4 R32 :hmm:



Awatar użytkownika
marcinnn1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 145
Rejestracja: czw lis 04, 2010 17:52

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: marcinnn1 » ndz sty 10, 2016 10:27

Ja mialem obie rki mk4 i mk5 i przeplacic bym wlolal zdecydowanie za ta druga ...



gluszcz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1565
Rejestracja: sob lis 10, 2007 18:24
Lokalizacja: EBE
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: gluszcz » ndz sty 10, 2016 12:12

KoVal pisze:przeplacic mogę jedynie za mk4 R32
... to mi się podoba :grin: zapraszam :bigok:

Z zakupem .:R 32 mk4 jest tak jak piszecie , choć czasami bywa różnie ....

MK4 R32 to pewniejsza inwestycja na przyszłość , z racji tego że produkcja była ograniczona i mało tego zostało / a w uczciwym stanie jeszcze mniej /
Dywagacje czy mk4 R32 czy mk5 R32 są nie na miejscu ..... choć oczywiście tylko mk4 .:R32 :okej: ...miałem prawie .:R , miałem .:R 32 , mam .:R32 i będę <chyba miał > następne .:R32 - oczywiście wszystkie MK 4 :grin: .



Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Kevin_mkII » ndz sty 10, 2016 12:59

mk4 super... pierwsza eRka zawsze jest pierwsza jak rallye... ale niestety mk5 prowadzi się o niebo lepiej.... ale czy to może być wyznacznik do zakupu mk4 czy mk5 jeśli mk4 jest tą pierwsza i przez wielu uznawaną jedyna eRką?? :)


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

Awatar użytkownika
vahu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: pn cze 22, 2015 18:46

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: vahu » ndz sty 10, 2016 14:18

KoVal pisze:Płacenie z akcyzami tyle eurasów za Golfa V R32, który znowu jakimś rarytasem nie jest to pomyłka.
KoVal, To są normalne ceny. A że wszyscy chcą mieć super kultowe auto za grosze bo ma 10-15 lat już (bo to jest wg nich wyznacznikiem wartości auta) to kupują te szroty w PL poskładane z trzech, a nie zapłacą 15.000eur zw DE a MK 5 na przykład. Albo mówią, że w Polsce nic nie ma, a w Niemczech drogo. To u nas ceny są zaniżone, a tam normalne. Tam z 10 aut 5-6 jest do kupienia, a u nas z 10 aut nie ma żadnego, a jak coś się trafi w Polskiej cenie dobrego to idzie w kilka godzin, a te co stoją tygodniami to wiadomo co sobą reprezentują. U nas ceny są dostosowane do klienta (co nigdy nie idzie w parze z jakością samochodu), a jaki klient takie auta.


Jeżeli po zaparkowaniu nie patrzysz na niego zanim odejdziesz to kupiłeś sobie zły samochód.

Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Kevin_mkII » ndz sty 10, 2016 15:25

taka natura polaka ze szuka okazji i jak najtaniej a potem narzeka ze się psuje.... niestety nie ma okazji... nikt tanio dobrego i zadbanego auta ci nie sprzeda....
w Polsce na prawdę ciężko znaleźć dobry samochód... ale nie twierdze ze się nie da, niestety Niemcy tez się wycwanili w tej kwestii tez oszukują... jadać do Niemiec tez nie można jechać z przeświadczeniem ze nie ma co sprawdzać bo tez można się bardzo naciąć


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

Awatar użytkownika
KoVal
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 792
Rejestracja: ndz paź 26, 2008 16:02
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: KoVal » ndz sty 10, 2016 15:55

vahu pisze:
KoVal pisze:Płacenie z akcyzami tyle eurasów za Golfa V R32, który znowu jakimś rarytasem nie jest to pomyłka.
KoVal, To są normalne ceny. A że wszyscy chcą mieć super kultowe auto za grosze bo ma 10-15 lat już (bo to jest wg nich wyznacznikiem wartości auta) to kupują te szroty w PL poskładane z trzech, a nie zapłacą 15.000eur zw DE a MK 5 na przykład. Albo mówią, że w Polsce nic nie ma, a w Niemczech drogo. To u nas ceny są zaniżone, a tam normalne. Tam z 10 aut 5-6 jest do kupienia, a u nas z 10 aut nie ma żadnego, a jak coś się trafi w Polskiej cenie dobrego to idzie w kilka godzin, a te co stoją tygodniami to wiadomo co sobą reprezentują. U nas ceny są dostosowane do klienta (co nigdy nie idzie w parze z jakością samochodu), a jaki klient takie auta.
Czytaj co pisze :) nie powiedzialem, ze ceny R sa w DE wygorowane, o ile to dobre egzemplarze. Gdyby akcyza dla takich silnikow byla na normalnym poziomie to jak najbardziej, ale niestety koszty sprowadzenia takiego samochodu juz mijaja sie z celem ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk



Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Kevin_mkII » ndz sty 10, 2016 16:21

KoVal pisze:
vahu pisze:
KoVal pisze:Płacenie z akcyzami tyle eurasów za Golfa V R32, który znowu jakimś rarytasem nie jest to pomyłka.
KoVal, To są normalne ceny. A że wszyscy chcą mieć super kultowe auto za grosze bo ma 10-15 lat już (bo to jest wg nich wyznacznikiem wartości auta) to kupują te szroty w PL poskładane z trzech, a nie zapłacą 15.000eur zw DE a MK 5 na przykład. Albo mówią, że w Polsce nic nie ma, a w Niemczech drogo. To u nas ceny są zaniżone, a tam normalne. Tam z 10 aut 5-6 jest do kupienia, a u nas z 10 aut nie ma żadnego, a jak coś się trafi w Polskiej cenie dobrego to idzie w kilka godzin, a te co stoją tygodniami to wiadomo co sobą reprezentują. U nas ceny są dostosowane do klienta (co nigdy nie idzie w parze z jakością samochodu), a jaki klient takie auta.
Czytaj co pisze :) nie powiedzialem, ze ceny R sa w DE wygorowane, o ile to dobre egzemplarze. Gdyby akcyza dla takich silnikow byla na normalnym poziomie to jak najbardziej, ale niestety koszty sprowadzenia takiego samochodu juz mijaja sie z celem ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

no właśnie ... pieprzona akcyza


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

Awatar użytkownika
KoVal
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 792
Rejestracja: ndz paź 26, 2008 16:02
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: KoVal » ndz sty 10, 2016 17:40

Tego ze spalonym wnetrzem kupili CarMasters z pomorza, napisali ze bezwypadek i zdrowa jest i leci pod turbo :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk



Awatar użytkownika
Łuki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 12, 2005 14:55
Lokalizacja: Pruszcz Gd.

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Łuki » ndz sty 10, 2016 19:33

bakonfs pisze:Niech właściciel się podzieli informacjami.
jak było o aucie to napisz Ty, wiadomo, że właściciel pewnie wszystkiego nie powie.

Ja nie ukrywam, że mam budżet taki, bo to nie jedyne moje auto będzie i tyle.
Nie napalam sie, że kupię w stanie igła za 30.
Chętnie kupiłbym do malowania całą lub do ogarnięcia mechanicznego bo mam warunki i wyjdzie mnie to finansowo OK.

Mnie również akcyza zabija, co jest mega chore - daję zarobić w paliwie to jeszcze im mało.
Rozmawiałem z handlarzem i on ściąga auto, odłącza wtyczki od DSG i silnika - powołuje rzeczoznawce (koszt 400PLN) i mówi, że opłaca się.
Tylko zawsze kogoś historie wychodzą lekko łatwo i przyjemnie, a jak przychodzi co do czego to sie coś spieprzy.
Ostatnio zmieniony ndz sty 10, 2016 19:36 przez Łuki, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
MatthewG
VW Baron
VW Baron
Posty: 3091
Rejestracja: pn cze 07, 2010 15:25
Lokalizacja: Polska

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: MatthewG » ndz sty 10, 2016 19:35

KoVal, to już wiem czemu ją malują :jezor:


2015 - ... Mocy przybywaj?
2010 - 2014 Golf .:R20

Awatar użytkownika
Łuki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 12, 2005 14:55
Lokalizacja: Pruszcz Gd.

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Łuki » ndz sty 10, 2016 19:37

oni maja 2x R32

ta kupiona
Obrazek

ta malowana
Obrazek



ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf R”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości