Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Forum entuzjastów Golfa R, R32

Moderatorzy: G0 Karcio, zlos, VIP

Awatar użytkownika
rc-men
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 134
Rejestracja: czw mar 22, 2012 22:07
Lokalizacja: Łomża/WWA

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: rc-men » śr mar 26, 2014 23:40

Co do odcinka zakupu kontrolowanego: http://player.pl/programy-online/zakup- ... 27677.html" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
Matt_DST
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 169
Rejestracja: ndz sty 20, 2013 22:55

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Matt_DST » czw mar 27, 2014 16:58

Oglądałem i co mogę powiedzieć. Gratuluję koledze wyboru (było widać od początku, że nastawiony na r32 :bajer: ). Ten suzuki na końcu wg mnie nie wypał stylistyczny, nie dziwię się, że właściciel chce się go pozbyć (mimo tego, że wygląda jak nowy), w sumie to może przez ta wyjącą skrzynie.



Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: lolo_golf » czw mar 27, 2014 21:09

No Suzuki na prawdę jak nowe. Dobrze jechało tylko ten automat :crazy: Dla fana suzuki z manualem na prawdę fajna opcja.

Tak na prawdę wszystkie auta były starannie wybrane i każde było do kupienia. Adam(nie Kornacki) który wybiera auta na prawdę przykłada się do tego i jak ktoś nie ma o tym pojęcia to warto się zgłosić do programu.

Ja wysłałem zgłoszenie z nudów(dla jaj) bo chciałem zobaczyć jak to wygląda(fajna przygoda) oraz chciałem poznać Adama Kornackiego. Występ w TV był niestety nieodzowny :jezor:

Podsumowując - fajna przygoda, dobre auta, super ludzie - Polecam każdemu.



mirek_miro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czw mar 25, 2010 08:17
Lokalizacja: podkarpackie

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: mirek_miro » pt mar 28, 2014 11:18

A co ze skrzynią DSG bo była krótka informacja o problemach z mechatroniką. Czy to coś poważnego?



Awatar użytkownika
Mr Coffee
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 344
Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 17:31
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Mr Coffee » pt mar 28, 2014 14:06

Wysłałeś zgłoszenie dla jaj a oni taką fure Ci znaleźli, dobrze rozumiem? :jezor:
Kupno samochodu w takim towarzystwie to sama przyjemność i spokój wewnętrzny, że autko będzie na 100% ok :)



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: jhosef » pt mar 28, 2014 15:01

Mr Coffee pisze:Kupno samochodu w takim towarzystwie to sama przyjemność i spokój wewnętrzny, że autko będzie na 100% ok :)
Szczerze to nie byłbym taki pewny. Nie oglądam tego na co dzień ale co oglądałem to auta bywały różne.
Może to moje blędne przeświadczenie ale mam wrażenie, że nie przykładają sie zbytnio do zweryfikowania auta przed pokazaniem.



Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: lolo_golf » pt mar 28, 2014 17:46

mirek_miro pisze:A co ze skrzynią DSG bo była krótka informacja o problemach z mechatroniką. Czy to coś poważnego?
Adaptacja i wymiana oleju pomogła.

jhosef, łatwo się mówi. Sam dobrze wiesz i każdy to wie że szukając nowego auta że głowa boli od allegro i szlak człowieka trafia. Więc co ma powiedzieć gościu który robi to na codzień :chytry: Nie zawsze w tak krótkim czasie i co ważne lokalizacji da się znaleźć same dobre auta.



Awatar użytkownika
Mr Coffee
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 344
Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 17:31
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Mr Coffee » pt mar 28, 2014 20:48

No może z tym 100% to przesadziłem ale na pewno jakiegoś bubla nie pokażą. Wiadomo auta nigdy nie prześwietli dokładnie. Po za tym ktoś kto zajmuje się tym na co dzień w miarę szybko potrafi ocenić czy dane auto nadaje się do TV ;)



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: jhosef » pt mar 28, 2014 21:33

lolo_golf, ok, poszukiwanie aut w Pl to niełatwe zajęcie. Nie oglądam tego programu regularnie. Ogólnie średnio mi sie podoba ten program. Sami podbudowują polskie podejście do przebiegów - no tutaj przebieg już 130 tysiecy - tragedia narodowa.
Same auta - mówisz że Twoją pasja są auta niemieckie to Ci przyprowadzili AF - ok, auta ciekawe, Octavia kombi..., golfa rrr i suzuki. Ja myślę, że można było ciekawsze 200+konne auta bardziej pod Twoje zainteresowania znaleźć.
Octavia kombi to w ogóle pudło moim zdaniem bo to nie auto do weekendowego użytkowania. Do tego jeszcze pofirmówka.

Kiedyś mam wrażenie, że to sie odbywało inaczej, nie w miejscu zamieszkania danej osoby a w warszawce. Tam pewnie mieli większe pole do manewru.



Pietiapk1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: wt maja 29, 2012 22:32

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Pietiapk1 » sob mar 29, 2014 12:24

Jeżeli chodzi o bezstopniową skrzynię to tylko sobie mogę wyobrazić jak to wyglądało w suzuki, gdyż miałem okazję pojeździć nowym aurisem hybrydą. O ile w ruchu miejskim ostre przyspieszanie na krótkich odcinkach jest do zniesienia (wogóle samochód stworzony do ruchu miejskiego), o tyle w trasie na dłuższej prostej przy wciśniętym pedale ma się wrażenie, że zaraz silnik wyleci spod maski i dochodzi to myślenie i narastające wk++++nie "no zmień w końcu ten p++++olny bieg", a on nic, tylko wyje jak gwałcona dziewica. Może dałoby się do tego przyzwyczaić w takiej spokojnej hybrydzie toyoty, ale wstawić coś takiego do usportowionego kazashi? Moim zdaniem nieporozumienie...

Mogli do golfa zestawić inne hatchbaki jak renault rskę, opla opc, może jakąś subarkę,

A ten co pokazał to kazashi śmiał się, że połowę straciło na wartości, ale zapomniał dodać, że po 3 latach straci drugą połowę i będzie kosztował 25.
Co tu gadać dobre zakupy zrobiłeś.


Kiedy znajdziemy się na ''zakręcie'',
Redukcja, but i odcięcie!

Awatar użytkownika
Paclawek
Kapitan Palniczek
Kapitan Palniczek
Posty: 141
Rejestracja: czw sty 15, 2009 13:07
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: UWAGA MINA!!!

Post autor: Paclawek » ndz mar 30, 2014 19:37

szyszek7 pisze:http://otomoto.pl/volkswagen-golf-r32-C32493225.html#

Byłem, nie jechać, nie dzwonić, nie sprawdzać!!!

Całe auto pomalowane w stodole, cały tył dospawany (przynajmniej dół), zacieki, rysy po papierze ściernym pod klarem, tylna klapa źle spasowana, karoseria z tyłu ogólnie przesunięta cała w lewo (po prewej opona z felgą wystawała jakies 4cm poza nadkole a po lewej cała opona z felgą schowana)

koleś mówił że auto ma org lakier a całość około 160-180 na mierniku natomiast na tylnym prawym słupku do 980 doszło!
Wisi też na mobile.de za 8000 E :bajer:


Obrazek
TURBODIESEL INTERCOOLER POLSKA NIEMCY STEFAN MOLLER!

Awatar użytkownika
szyszek7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: śr lut 29, 2012 21:37
Lokalizacja: Libiąż

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: szyszek7 » pn mar 31, 2014 06:31

http://allegro.pl/volkswagen-golf-iv-r3 ... 74271.html

a temu coś dolega? Sprawdzał ktoś?


If time is money, then i'm out of time!!! :D

Awatar użytkownika
marcinnn1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 145
Rejestracja: czw lis 04, 2010 17:52

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: marcinnn1 » pn mar 31, 2014 11:55

http://otomoto.pl/volkswagen-golf-r32-C32686448.html" onclick="window.open(this.href);return false; dla potomnych to ten Golf z Torunia poszedl za 36tys teraz jest za 47500 przebieg lekko pow 200tys, http://otomoto.pl/volkswagen-golf-r32-m ... 89813.html" onclick="window.open(this.href);return false; ten byl w zeszlym roku na allegro za ~38tys do sprow z Danii uszkodzony prawy tyl blotnik felga i zawias ale bez tragedii nie byl to nic strasznego.. przebieg byl cos 9x000



melik4
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pn mar 31, 2014 23:06

Re: UWAGA MINA!!!

Post autor: melik4 » wt kwie 01, 2014 00:27

szyszek7 pisze:http://otomoto.pl/volkswagen-golf-r32-C32493225.html#

Byłem, nie jechać, nie dzwonić, nie sprawdzać!!!

Całe auto pomalowane w stodole, cały tył dospawany (przynajmniej dół), zacieki, rysy po papierze ściernym pod klarem, tylna klapa źle spasowana, karoseria z tyłu ogólnie przesunięta cała w lewo (po prewej opona z felgą wystawała jakies 4cm poza nadkole a po lewej cała opona z felgą schowana)

koleś mówił że auto ma org lakier a całość około 160-180 na mierniku natomiast na tylnym prawym słupku do 980 doszło!

szyszek7 żal to komentować, ale niestety jestem zmuszony. Nie twierdze że auto jest w idealnym stanie, dlatego wystawiłem go za dużo niższą cenę, ale to co ty powypisywałeś to lekka przesada. Co do tego że miał stłuczkę to faktycznie nie wiedziałem, ale chyba widzisz że rama nie została naruszona, a to chyba najważniejsze, to kosmetyczne uszkodzenia. Pierwszy raz zobaczyłem na forum zdjęcia uszkodzonego auta i zdecydowanie wole takie niż twoją złamaną altea, chyba będziesz musiał po szpachlować ja jeszcze trochę, bo to że drzwi szpachlowane, każdy element porysowany i pognieciony, to nic co do konstrukcji ramy twojego auta. Przyjechałeś się zamieniać za auta, alteą wartą dużo mniej i w gorszym stanie nie mówiąc mi nic o tym że jest pognieciona, porysowana (również kluczem po całym boku- pewnie masz dużo wrogów, skoro tak bezpodstawnie oczerniasz), lakier schodzi, ogniska korozji w nie jednym miejscu, mógłbym więcej pisać niż na temat mojego golfa, ale szkoda słów i ty chciałeś 33tyś za swoje auto he Chcę dodać że podczas rozmowy poinformowałem Cię o błędzie sondy lambdy i o tym że lakier nie jest fabryczny bo auto ma coś porobione i grubość waha się od 120 do 170 mikronów, sam przy mnie sprawdzałeś i widzieliśmy że tylko w jednym małym punkcie było 980 a co do tego 1000 to dodałeś sobie.
Jak chcesz przeznaczyć na auto 30tys i dostać igłe to poszukaj w troche innej klasie, bo na takie najwyraźniej cie nie stać!
Twoja opinia jest sporo przesadzona, nie jeden entuzjasta VW ogladal to auto i mial zupenie inne zdanie.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf R”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości