Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Forum entuzjastów Golfa R, R32

Moderatorzy: G0 Karcio, zlos, VIP

Awatar użytkownika
MatthewG
VW Baron
VW Baron
Posty: 3091
Rejestracja: pn cze 07, 2010 15:25
Lokalizacja: Polska

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: MatthewG » pt gru 13, 2013 12:57

W Mk6 poduszka rozwala przednią szybę.


2015 - ... Mocy przybywaj?
2010 - 2014 Golf .:R20

Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: jhosef » pt gru 13, 2013 13:13

VW dzwon nie unieruchamia na stałe auta. Ale potrafi odciąć urządzenia elektrycznie mocno obciążające, przykładowo wspomaganie elektryczne lub elektromechaniczne.
W BMW montują pirotechniczny przewód zasilający aku, który odstrzeliwuje plus w przypadku dzwona.
Także po dzwonie można np wspomagania nie mieć. Ale ogólnie będzie jeździł.

Skoro mamy potwierdzone, że rozwala szybę, wiec poszła pewnie do wymiany aby nie straszyło dodatkowo...
Pas przedni też wygląda na wymieniony. Ogólnie auto wygląda na przygotowane pod srzedarz aby nie straszyło. A podłużnice pewnie harmonijka.

Poduchy nie wywalają bez powodu. A komplet decha, poduchy napinacze na alledrogo to ze 3 kółka. To co... szkoda do poskładania auta do kupy skoro tylko to do zrobienia?



Awatar użytkownika
Rapix
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2447
Rejestracja: pt paź 15, 2004 17:47
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Rapix » pt gru 13, 2013 14:22

bez powodu nie ale widocznie uderzenie było taki że czujniki zareagowały i wywaliło... niema co od razu doszukiwać się nie wiadomo jakiego spisku skoro nikt nie widział auta nawet na żywo...



Gacek904
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 874
Rejestracja: pn mar 14, 2011 16:41
Lokalizacja: Wolsztyn

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Gacek904 » pt gru 13, 2013 18:05

Starczy ze uderzył pasem przednim i lekko miską w coś najczesciej gdy np. wpadł w rów i poduszki odpalają. Widac ze nie jest nic grzebane. Wg mnie warto przyjrzeć się jej bardziej jeśli ktoś zainteresowany.


Moja strzała http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=476631" onclick="window.open(this.href);return false;
Bóg dał nam nogi po to, abyśmy doszli tam, gdzie nie dojedziemy na glebie

Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: lolo_golf » pt gru 13, 2013 21:59

Niekoniecznie pęka przednia szyba przy otwarciu poduszki. Tym bardziej tutaj gdzie na prawdę ma daleko do szyby.
Sądząc po uszkodzeniu zderzaka musiała dostać spodem. Chyba nie sądzicie że ktoś znalazł mniej uszkodzony zderzak i to jeszcze do erki i go zmienił żeby ładniej wyglądała do sprzedaży :goof:
Także bardziej zwróciłbym uwagę na spód i uszkodzenia silnika. No i ogólnie reszta auta, bo może już wcześniej całe malowane i stąd taka cena. Ale to trzeba pooglądać, a potem pisać że szmelc :chytry:

Mnie interesuje jedna rzecz bo sam szukam erki. Na za chodzie ładna erka 2006-2008r z przebiegiem "od 140tyś" po opłatach i transporcie musi wyjść w okolicach 60tyś zł! Nie mówiąc o tych jeszcze ładniejszych rodzynkach z rysami od koca z przebiegami 70-100tyś km które wychodzą na gotowo ok. 65tyś zł +. To powiedzcie mi skąd się biorą te "kozaki" u nas średnio po 45-50tyś zł??? :?



Awatar użytkownika
stolniczkow
Forum Master
Forum Master
Posty: 1717
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 11:34
Lokalizacja: SD
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: stolniczkow » pt gru 13, 2013 22:35

Odpowiedź jest prosta. Te tanie przyjeżdżają do PL jako wraki.


Czarne S3 1.8T - Dynosoft, MG Motorsport - 276km/365Nm
Grupowy chiptuning Aligator (DynoSoft) Katowice
Obrazek

Awatar użytkownika
Rapix
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2447
Rejestracja: pt paź 15, 2004 17:47
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Rapix » pt gru 13, 2013 23:42

jest jeszcze temat taki że u nas inny jest rynek i inaczej kształtują się ceny...



Gacek904
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 874
Rejestracja: pn mar 14, 2011 16:41
Lokalizacja: Wolsztyn

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Gacek904 » sob gru 14, 2013 01:22

lolo_golf, trzeba umieć szukać okazji :helm: a nie kupować ideał i przepłacać, no chyba ze ktoś nie ma co z kasa robić bo ja np. nigdy bym lalki nie kupił za 70 tys golfa 5 :hehe: Bo wlasnie najczęściej w takich jest "grzebane" i pół auta wymienione


Moja strzała http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=476631" onclick="window.open(this.href);return false;
Bóg dał nam nogi po to, abyśmy doszli tam, gdzie nie dojedziemy na glebie

Awatar użytkownika
stolniczkow
Forum Master
Forum Master
Posty: 1717
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 11:34
Lokalizacja: SD
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: stolniczkow » sob gru 14, 2013 08:30

Rapix, tak ale nikt nie sprowadza do nas aut żeby taniej sprzedać niż kupił za granicą. Na zachodzie tak tanie są tylko auta powypadkowe.


Czarne S3 1.8T - Dynosoft, MG Motorsport - 276km/365Nm
Grupowy chiptuning Aligator (DynoSoft) Katowice
Obrazek

Awatar użytkownika
Rapix
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2447
Rejestracja: pt paź 15, 2004 17:47
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Rapix » sob gru 14, 2013 10:51

Nie o to chodziło mi :) raczej o utratę wartości i o auta kupione w pl albo jeżdżące kilka lat w Polsce



Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: lolo_golf » sob gru 14, 2013 10:57

Rapix, no jeżeli chodzi o te autka z PL to tak. I w sumie dobrze bo można coś fajnego taniej kupić. A z zagranicy to tak jak mówisz, większość to po wypadki. Tym bardziej z francji bo tam po strzale to autka za groszę można kupić( choć i to już się zmienia :grin: )



Awatar użytkownika
Domin83
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wt lut 03, 2009 21:06
Lokalizacja: Silesia - STA
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Domin83 » ndz gru 15, 2013 13:52

Witam :-) , znane komuś:
http://allegro.pl/volkswagen-golf-r-32- ... 82538.html" onclick="window.open(this.href);return false;
oraz:
http://otomoto.pl/volkswagen-golf-r32-3 ... 74132.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Z góry dziękuję za każda opinię;)



Awatar użytkownika
Rapix
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2447
Rejestracja: pt paź 15, 2004 17:47
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Rapix » ndz gru 15, 2013 14:10

pierwsza była opisywana gdzieś wcześniej jak dla mnie na fotkach wygląda nieźle szkoda tylko że taki golas



arturEM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt sie 03, 2012 21:12

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: arturEM » ndz gru 15, 2013 16:49

http://otomoto.pl/volkswagen-golf-r32-o ... 75243.html" onclick="window.open(this.href);return false;


pojechałem, dostałem mandat i wróciłem. samochod nie był szykowany i picowany pod handel, uszkodzony zderzak przod, łapa silnika peknieta, 2 kratki, pas przedni, dwie chlodnice, oberwane uchwyty z jednej lampy, oslona pod silnik i wszystkie nadkola przednie oraz poduszki i napinacze pasow. szyby oryginal z 6, przednia oryginalna z 2008roku
auto wczesniej mialo malowaną prawą stronę, pomalowany w miarę, ale było widać fale po dokladnym spoglądaniu z boku. dodatkowo wgniotka na blotniku prawym przod, na zderzaku tyl zarysowanie i ogolnie duzo malych rysek

jesli chodzi o wnetrze, kierownica i gałka biegow nie wygladaly na 70 tys km chyba ze jakiś murarz z szorstkimi lapami jezdzil, fotele hmm ja wiem ze ciezko sie wsiada i wysiada z tych foteli, ale byly przyciorane, szyby tyl przyciemniane folia

opon totalny brak, z przodu jakies nexeny a tyl nawet nie pamietam. felgi powtornie malowane. ks serwisowa z jednym wpisem przy 60 tys km, watpie ze ktos do serwisu jechał na przeglad jak na łysych oponach jezdził

ogolnie silnik i podzespoly ok ale auto nie jest warte moim zdaniem tej kasy, nie wyglądalo swiezo a kupowac specjalnie dla foteli to chyba mija sie z celem.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf R”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości