Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Forum entuzjastów Golfa R, R32

Moderatorzy: G0 Karcio, zlos, VIP

UcHO
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 514
Rejestracja: wt wrz 27, 2005 19:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: UcHO » sob wrz 28, 2013 19:41

Gaz do R32 niestety się NIE NADAJE!! Problem leży w głowicy, a dokładniej mówiąc w gniazdach zaworowych.
Jak szukałem głowicy do swojego auta to niestety 95% głowic jest z aut z gazem. Wszystkie audi, touaregi i inne w których występuje ten silnik i mają założoną instalację gazową nie trzymają fabrycznych parametrów. Gniazda wybijają się już po ok 20 000 km!!
Gry robiłem swoją głowicę na Supertechu to ogarniał mi to spec z Wawy który głowice od VRów robi od lat. Mówił że przynajmniej raz dziennie ma telefon w sprawie głowicy - BYLE NIE Z GAZEM - stąd takie ceny tych głowic na rynku wtórnym.

LPG jest ok, ale niestety nie przy tej głowicy - wypalone, wystukane i wyszczerbione gniazda...

p.s.
Chyba że chcesz wydawać po 3.5 tys zł na głowicę, którą i tak będziesz musiał oddać do zabielenia przed montażem (a niestety aby móc ją chociaż zabielić musisz rozpinać zawory, co generuje kolejne koszta...). ODPUŚĆ sobie LPG ;)

Pozdrawiam
Jacek



Awatar użytkownika
TACYK
Vw master
Vw master
Posty: 178
Rejestracja: pt gru 31, 2004 15:15
Lokalizacja: Tarnogród
Kontakt:

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: TACYK » sob wrz 28, 2013 20:23

Panowie bylem dzisiaj na ogledzinach autka,powiem szczerze wizualnie egzemplarz naprawde miodzio,moc moim zdaniem ok na cozien jezdze 200konnym vr6 w mk3 i powiem szczerze ze nie mial bym czym pierdnac do tej erki,najgorsze jest to co napisal mi Ucho bo na wolnych wlasnie delikatnie zaworki mozna uslyszec,swieci sie check,blad jaki pokazuje to o jakis tam gazach wtornych i druga kontrolka swiecaca to niskie cisnienie w oponach,to akurat to bajka,panowie wiem ze gaz w takim aucie to profanacja ale mam wybor albo r z gazem albo po prostu brak erki na podworku.Nie wiem co mam robic umowilem sie na wizyte w serwisie na dokladniejsze posprawdzanie a naprawde ostatnio mam tak h..ujowo w zyciu ze nie potrzeba mi do tego auta za 50tys ktore chce sie zjebac.Doradzcie wypowiedzcie sie


!!!ADRENALINA UZALEŻNIA!!!

GTI2007
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 915
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 23:30

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: GTI2007 » sob wrz 28, 2013 20:54

To ta niebieska tak??
Pytales sie ile koszt wymiany w aso tych zaworkow??


Sprzedam fotele Motorsport z Audi RS5. PRIV stan idelany 18000tys przebiegu

GTI2007
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 915
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 23:30

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: GTI2007 » sob wrz 28, 2013 20:57

50 kola jak na usa to mega drogo!!!! Pamietaj ze usa maja tez gorsze wykonczenia;)


Sprzedam fotele Motorsport z Audi RS5. PRIV stan idelany 18000tys przebiegu

Awatar użytkownika
marcinnn1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 145
Rejestracja: czw lis 04, 2010 17:52

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: marcinnn1 » sob wrz 28, 2013 21:23

TACYK pisze:Panowie bylem dzisiaj na ogledzinach autka,powiem szczerze wizualnie egzemplarz naprawde miodzio,moc moim zdaniem ok na cozien jezdze 200konnym vr6 w mk3 i powiem szczerze ze nie mial bym czym pierdnac do tej erki,najgorsze jest to co napisal mi Ucho bo na wolnych wlasnie delikatnie zaworki mozna uslyszec,swieci sie check,blad jaki pokazuje to o jakis tam gazach wtornych i druga kontrolka swiecaca to niskie cisnienie w oponach,to akurat to bajka,panowie wiem ze gaz w takim aucie to profanacja ale mam wybor albo r z gazem albo po prostu brak erki na podworku.Nie wiem co mam robic umowilem sie na wizyte w serwisie na dokladniejsze posprawdzanie a naprawde ostatnio mam tak h..ujowo w zyciu ze nie potrzeba mi do tego auta za 50tys ktore chce sie zjebac.Doradzcie wypowiedzcie sie
Moj r32 ma juz 100tys na lpg zrobione i nic mu nie jest,ja lubie auta z lpg tylko warunek instalacja musi byc wydajna i nic z glowica sie nie stanie,jezdze od paru lat vr6 na lpg tymi starymi i nowymi i bylo ok,na benzynie mnie stac ale nie jestem taki rozrzutny zeby poic zarloka ktory i tak nie jedzie haha,ale rekompensuje to kultura pracy i dzwiekiem,a patrzec na auto i w niedziele sie przejechac tylko nie lubie,moja r32 w de codziennie robi 100km i trasy do pl takze ja polecam lpg do tych silnikow,w de jezdzie tez pare zagazowanych erek.jedyna lipa z tym z usa to jak jak zalozyl frajera instalacje i auto na lpg z taka instalka dostawalo po gaciach to glowka poleci wtedy



Awatar użytkownika
TACYK
Vw master
Vw master
Posty: 178
Rejestracja: pt gru 31, 2004 15:15
Lokalizacja: Tarnogród
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: TACYK » sob wrz 28, 2013 21:41

Niebieska z Usa,drogo?no zakup w takiej cenie jestem w stanie wziac na bary nie chce po prostu po zakupie miec problemow potrzebuje auto do jazdy ceny jeszcze nie pytalem mysle z rozwine temat po weekendzie a byc moze ktos jeszcze sie wypowie cos podpowie?


!!!ADRENALINA UZALEŻNIA!!!

GTI2007
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 915
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 23:30

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: GTI2007 » sob wrz 28, 2013 22:11

No na pewno musi zejsc koszty napeawy dac Ci taki zestaw startowy ja bym dawal max 45 zl za To auto spytwj sie czy bezwypadkowe a potem pokaz fotki;) ;)


Sprzedam fotele Motorsport z Audi RS5. PRIV stan idelany 18000tys przebiegu

Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: zlos » sob wrz 28, 2013 22:46

TACYK, kupujesz ślicznotkę, pieścisz manualnie, pucujesz, kupujesz prezenty... Jeśli podstawowym problemem jest głowica po LPG to... nie kupuj :) Szkoda auta :)


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
TACYK
Vw master
Vw master
Posty: 178
Rejestracja: pt gru 31, 2004 15:15
Lokalizacja: Tarnogród
Kontakt:

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: TACYK » sob wrz 28, 2013 23:12

Zlos liczylem na rady innego typu ale luz widze ze dla Ciebie problemem nie jest hajs,wracajac do tematu pojade na warsztat ocenimy pomyslimy,nikt nie jest w stanie przyblizyc koszt np regeneracji glowicy(zawory gniazda full opcja).wstawiaja ponoc mocniejsze i trwalsze gniazda? Tak czy inaczej z auta nierezygnuje ma w sobie cos co lubie,posprawdzam i bede myslal


!!!ADRENALINA UZALEŻNIA!!!

Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: jhosef » sob wrz 28, 2013 23:37

TACYK, napaliłeś się jak szczerbaty na suchary i na zdrowie Ci to nie wyjdzie.
Koleś nie bez powodu się pozbywa.
Sprawdziłeś podstawowe koszty serwisu tego bolidu?

Tu nie kupisz hamulców za 150 zł za tarczę.
Ja w tej chwili remontuje Country. Niby dwójka ale niektóre ceny części wyciskają łzy... np amorki dostępne tylko w ASO za jedyne 1000 ojro...



Awatar użytkownika
TACYK
Vw master
Vw master
Posty: 178
Rejestracja: pt gru 31, 2004 15:15
Lokalizacja: Tarnogród
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: TACYK » sob wrz 28, 2013 23:47

Mistrzu ok rok temu odbudowalem vr6 mk3 takze nic mi nie mow i nie mow ze napalilem sie bo gdyby tak bylo to era stala by juz u mnie,chce uniknac wtopy rozrozniam podstawowe koszta utrzymania a remont(inaczej nazwac nie mozna roboty glowy),sa rzeczy zbedne i niezbedne,kazdy kto auto sprzedaje to dlatego ze jest *#cenzura#* i padaka?dziwne ale ok


!!!ADRENALINA UZALEŻNIA!!!

Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: jhosef » sob wrz 28, 2013 23:56

Ja nie wiem czego oczekujesz tu usłyszeć? Że palący się check to nie problem?
Chcesz to bierz. Widziałeś, że auto po dzwonie - nie przeszkadza Ci. Ma problem z silnikiem - luz blues majonez. Mam wrażenie, że czekasz aż ktoś potwierdzi Twój wybór.
Niestety ale rynek samochodów używanych bez bezwzględny. Nikt dobrego auta nie sprzedaje w okazyjnej cenie jak nie ma jakiegoś haczyka.
Tu masz najtańszą r32 z patrząc pod kątem cena/rocznik. Na pewno najlepsza.

Jak nie chcesz wtopić to po co pchasz się w auto, które od razu ma wady i jest po dzwonie?



GTI2007
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 915
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 23:30

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: GTI2007 » ndz wrz 29, 2013 00:22

Daj sobie spokoj z tym autem Kup serie bez GAZU a potem mysl a Gazie itp... samemu sprawdzona jakas firma a Ty widze najarany i liczysz ze kazdy Ci napisze bierz bierz bierz...


Jhosef to ze gosc sprzedaje to nie znaczy ze bubel.. ile aut jest sprzedawanych i kazde to bubel?? ja wiem na forum vw sa same rodzynki buhahahah


Sprzedam fotele Motorsport z Audi RS5. PRIV stan idelany 18000tys przebiegu

Awatar użytkownika
marcinnn1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 145
Rejestracja: czw lis 04, 2010 17:52

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: marcinnn1 » ndz wrz 29, 2013 10:41

http://allegro.pl/vw-golf-v-r32-v6-250p ... 56971.html" onclick="window.open(this.href);return false;



ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf R”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości