Jaki wydech wybrać?

Forum entuzjastów Golfa R, R32

Moderatorzy: G0 Karcio, zlos, VIP

gre
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 173
Rejestracja: śr cze 01, 2011 10:28
Lokalizacja: ŁÓDŻ
Kontakt:

Jaki wydech wybrać?

Post autor: gre » pt sty 04, 2013 14:40

PODAJE CENE NA turbo-back, czyli od turbo do końca :)
Słyszałem ze wymiana końcowewgo tylko zmienia dzwiek,catback seryjny nie jest restrykcyjny
5350 pln z vat za Milltek-a kompletnego wygląda ciekawie, czy ktoś może taniej załatwic go ? :)



Awatar użytkownika
Passat944
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 461
Rejestracja: wt maja 19, 2009 17:03
Lokalizacja: Głogów

Jaki wydech wybrać?

Post autor: Passat944 » pt sty 04, 2013 18:47

Jakby ten wydech miał być do jakiegoś wolnossaka, który jest wrażliwy na zmiany w wydechu to może i bym się przejmował i szukał między firmami. A w turbo ważne, żeby wydech był luźny i tyle. Od początku do końca dać 3 cale z 2 tłumikami przelotowymi i jest w miarę cicho z dużą wydajnością. Na dniach będę robił właśnie taki wydech do 2.0 TFSI + custom FMIC (większy i wydajniejszy od popularnego z S3).



Awatar użytkownika
Formula R Racing
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 201
Rejestracja: śr gru 19, 2012 18:56

Jaki wydech wybrać?

Post autor: Formula R Racing » pt sty 04, 2013 21:58

Orietuje sie ktos czy CP ma dostep do tych wydechów (oglnie dostep do czesci ...np blow off czy szort szift ;p ) niech oni to ogarna ... wiedza jaki wydech co jak z czym zgrac moze jest ktos chetny na wizyte w bielsku mowe bedzie taniej ....



gluszcz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1565
Rejestracja: sob lis 10, 2007 18:24
Lokalizacja: EBE
Kontakt:

Jaki wydech wybrać?

Post autor: gluszcz » pt sty 04, 2013 22:23

Passat944 pisze:Jakby ten wydech miał być do jakiegoś wolnossaka, który jest wrażliwy na zmiany w wydechu to może i bym się przejmował i szukał między firmami. A w turbo ważne, żeby wydech był luźny i tyle.
+1,zostają kwestie brzmienia,estetyki,ceny,lansu



Awatar użytkownika
daniel1d
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2250
Rejestracja: pt paź 24, 2008 21:36
Lokalizacja: Siedlce

Jaki wydech wybrać?

Post autor: daniel1d » pt sty 04, 2013 23:30

Formula R Racing pisze:Orietuje sie ktos czy CP ma dostep do tych wydechów
A co to jest CP ?
Co do wydechu to ja miałem u siebie przelot 3" i tylko był ostatni seryjny tłumik tzn. sama pusta puszka i było cicho..W R20 to wiadomo że trzeba jakiś jeszcze katalizator wsadzić sportowy żeby sądy nie głupiały.


www.proturbo.com.pl

Awatar użytkownika
Formula R Racing
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 201
Rejestracja: śr gru 19, 2012 18:56

Jaki wydech wybrać?

Post autor: Formula R Racing » sob sty 05, 2013 12:28

CompSport



gre
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 173
Rejestracja: śr cze 01, 2011 10:28
Lokalizacja: ŁÓDŻ
Kontakt:

Re: Jaki wydech wybrać?

Post autor: gre » sob sty 05, 2013 12:56

Formula R Racing pisze:Orietuje sie ktos czy CP ma dostep do tych wydechów (oglnie dostep do czesci ...np blow off czy szort szift ;p ) niech oni to ogarna ... wiedza jaki wydech co jak z czym zgrac moze jest ktos chetny na wizyte w bielsku mowe bedzie taniej ....
nie musisz jechac do Bierlska, jest oddział Łodz Kraków ... gdzie Ci bliżej ?



Awatar użytkownika
daniel1d
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2250
Rejestracja: pt paź 24, 2008 21:36
Lokalizacja: Siedlce

Jaki wydech wybrać?

Post autor: daniel1d » sob sty 05, 2013 14:17

Formula R Racing pisze:CompSport
myślałem że może chodzi o Cyfrowy Polsat :P


www.proturbo.com.pl

Awatar użytkownika
Formula R Racing
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 201
Rejestracja: śr gru 19, 2012 18:56

Jaki wydech wybrać?

Post autor: Formula R Racing » sob sty 05, 2013 17:59

Do bielska mam blisko w poniedzialek mialem juz jechac sie dogadac ... ale dzis spotkalem sie z negatywnymi opiniami na ich temat ! i poznalen undergrandowa firme
DigiTune z czechowic dziedzic .. ktora robi naprawde grobe projekty .



Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

Jaki wydech wybrać?

Post autor: Rybak » sob sty 05, 2013 19:57

Formula R Racing pisze:Do bielska mam blisko w poniedzialek mialem juz jechac sie dogadac ... ale dzis spotkalem sie z negatywnymi opiniami na ich temat !
Stary,nie obraż się,ale jak to przeczytałem to mało nie spadłem z krzesła :jaja: Kto Ci nagadał takich bzdur??? Jak kompoty grubo dłubały 2.0 tfsi,to inne firmy dopiero się przymierzały do zmian oprogramowań w sterownikach tych silników.Oni jako pierwsi w PL rozpykali ten temat i mają w tym temacie taką wiedzę,że te silniki nie mają dla nich żadnych tajemnic.Także nie sugeruj się "jakimiś bzdurnymi" opiniami ludzi po prostu zawistnych i gadających Ci głupoty,a posłuchaj się starego repa (nie myl z trepem :hmm: ).Umawiaj się z Patrykiem z CS i wal bezpośrednio do Niego do Bielska,śmiem twierdzić,że nikt,Ci tego w PL lepiej nie ogarnie.Decyzja należy do Ciebie,obyś tylko nie strzelił sobie w kolano...Napisz jeszcze o tych negatywnych opiniach na temat Pata z CS,bo jestem już z deka rozbawiony i bujam się na krześle,które zaczyna skrzypieć,może jak przeczytam te opinie to jest mega duża szansa,że po prostu ze śmiechu pier..lnę z tego krzesła na glebę... :rotfl:



gre
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 173
Rejestracja: śr cze 01, 2011 10:28
Lokalizacja: ŁÓDŻ
Kontakt:

Re: Jaki wydech wybrać?

Post autor: gre » sob sty 05, 2013 20:53

daniel1d pisze:
Formula R Racing pisze:CompSport
myślałem że może chodzi o Cyfrowy Polsat :P
:okej: :okej: :okej: :bigok: :bigok: :rotfl:
:jezor:



gre
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 173
Rejestracja: śr cze 01, 2011 10:28
Lokalizacja: ŁÓDŻ
Kontakt:

Jaki wydech wybrać?

Post autor: gre » sob sty 05, 2013 20:57

TEZ SŁYSZAŁEM NEgatywne opinie o CS i co z tego ? Kazdy tuner ma( miał) lub bedzie miał jakiego fuckupa, najwazniejsze to wyjsc z tego w taki sposób aby klient była zadowolony i nie czuł sie wydymany , ot co ;].
ja zawsze powróce do CS( a robili mi juz kilka aut ) i to nie ze względu na to ze sie znamy juz troche lat a dlatego ze widze ich pełen profesjonalizm w tym co robią i żeby było jasne nie twierdze ze ktoś jest od nich gorszy.digitune, musi to być ostry andergwałnd, bo nawet google ich nie zna ;]



Awatar użytkownika
daniel1d
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2250
Rejestracja: pt paź 24, 2008 21:36
Lokalizacja: Siedlce

Jaki wydech wybrać?

Post autor: daniel1d » sob sty 05, 2013 21:14

Błędów nie popełnia tylko ten który nic nie robi..Klientem CS nigdy nie byłem ale Patryka znam osobiście i uważam go za bardzo dobrego fachowca jeśli chodzi o silniki tfsi i seryjne kompy..Ostatnio na FB widziałem że w najnowszym silniku 2.0 tfsi zrobili stage 3 na 380km.
Ostatnio zmieniony sob sty 05, 2013 22:50 przez daniel1d, łącznie zmieniany 1 raz.


www.proturbo.com.pl

Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

Jaki wydech wybrać?

Post autor: Rybak » sob sty 05, 2013 21:28

daniel1d pisze:Błędów nie popełnia tylko ten który nic nie robi..
Dokładnie i wszystko na temat...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf R”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości