OFF topic, czyli wątek o wszystkim i niczym

Forum entuzjastów Golfa R, R32

Moderatorzy: G0 Karcio, zlos, VIP

Awatar użytkownika
Paviarotti
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3931
Rejestracja: wt paź 18, 2011 22:39
Lokalizacja: Jędrzejów

OFF topic, czyli wątek o wszystkim i niczym

Post autor: Paviarotti » czw cze 07, 2012 17:06

Nie wiem czy było, ale warto obejrzeć http://bez-wypadkowe.net/showthread.php ... #post42902" onclick="window.open(this.href);return false;


Obrazek

Awatar użytkownika
ygd
Prezes vwgolf.pl
Prezes vwgolf.pl
Posty: 1832
Rejestracja: pn sie 16, 2004 23:47
Lokalizacja: Siedlce
Auto: Audi S3
Silnik: AFN
Kontakt:

OFF topic, czyli wątek o wszystkim i niczym

Post autor: ygd » czw cze 07, 2012 17:33

Nawet na wykop trafiło, niezły lans ;) http://www.wykop.pl/link/1164009/dyrekt ... po-wizazu/" onclick="window.open(this.href);return false;


VW Klub Polska #106
Golf MK4 `99 1.6
Audi S3 8L '01

gluszcz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1565
Rejestracja: sob lis 10, 2007 18:24
Lokalizacja: EBE
Kontakt:

OFF topic, czyli wątek o wszystkim i niczym

Post autor: gluszcz » czw cze 07, 2012 18:37

Paviarotti pisze:Nie wiem czy było, ale warto obejrzeć http://bez-wypadkowe.net/showthread.php" onclick="window.open(this.href);return false; ... #post42902
ygd pisze:Nawet na wykop trafiło, niezły lans ;) http://www.wykop.pl/link/1164009/dyrekt" onclick="window.open(this.href);return false; ... po-wizazu/
Coś widzę że chodzi o słowo stłuczka :bajer: i o czytanie ze zrozumieniem :chytry:

Auto ma poprawki blacharskie, brało udział w stłuczce. Naprawa dokonana w ASO Audi w Wolicy k. Janek, dokumenty do wglądu - tylko oryginalne części, 2 lata gwarancji na naprawę w tym ASO. Jeździ prosto, jest prosty, hamuje cudnie, w zakręcie idzie jak na szynach. Dlatego warto naprawiać w ASO!

Przecież nie jest napisane bezwypadek ,a studiując historię naprawy w aso mamy jasność co z autem się działo :bajer:
Fotki też podejrzewam Tomek da do wglądu zainteresowanemu .
WTF? :bajer:



Awatar użytkownika
ygd
Prezes vwgolf.pl
Prezes vwgolf.pl
Posty: 1832
Rejestracja: pn sie 16, 2004 23:47
Lokalizacja: Siedlce
Auto: Audi S3
Silnik: AFN
Kontakt:

OFF topic, czyli wątek o wszystkim i niczym

Post autor: ygd » czw cze 07, 2012 18:46

Jak dla mnie to ktoś myślał, że odkrył co najmniej kto zamordował JFK ;) Chciałbym by wszyscy sprzedawcy byli tak uczciwi.


VW Klub Polska #106
Golf MK4 `99 1.6
Audi S3 8L '01

Awatar użytkownika
LEWART
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 937
Rejestracja: czw sty 27, 2011 10:10
Lokalizacja: warszawa

OFF topic, czyli wątek o wszystkim i niczym

Post autor: LEWART » czw cze 07, 2012 20:45

:jaja: odkryli Amerykę!!! przecież to nie jest tajemnica, poprzyklejali z tematu Szerszenia opis z zdjęcia.


Jest R32
BYŁ: GOLF MKVII R 2.0 DSG 2015 STG 2
BYŁ: Audi S3 8V1 S-Tronic 2014
był: Golf R 2.0 DSG STG 3 by CS :(

Awatar użytkownika
KoVal
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 792
Rejestracja: ndz paź 26, 2008 16:02
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

OFF topic, czyli wątek o wszystkim i niczym

Post autor: KoVal » czw cze 07, 2012 21:05

a ja nie bardzo rozumiem co ma na celu wklejanie na końcu tego linka na temat właściciela ?
Obrazek



Awatar użytkownika
LEWART
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 937
Rejestracja: czw sty 27, 2011 10:10
Lokalizacja: warszawa

OFF topic, czyli wątek o wszystkim i niczym

Post autor: LEWART » czw cze 07, 2012 21:07

ale musi być duże zainteresowanie szerszeniem, bo aż 6 osób zaznaczył "Pomógł"


Jest R32
BYŁ: GOLF MKVII R 2.0 DSG 2015 STG 2
BYŁ: Audi S3 8V1 S-Tronic 2014
był: Golf R 2.0 DSG STG 3 by CS :(

Awatar użytkownika
Kulon
Forum Master
Forum Master
Posty: 1994
Rejestracja: pt cze 15, 2007 15:38
Kontakt:

OFF topic, czyli wątek o wszystkim i niczym

Post autor: Kulon » czw cze 07, 2012 21:20

przecież ewidentnie jakaś "cio..t.a" która śmiga po tym forum chciał zabłysnąć że odkrył wałek - gratulacje ! ! ! bo na pewno to przeczyta :grin: gdyby nie miał innych wydatków to chętnie bym przygarnął szerszenia :hmm:


Jeżeli miewasz problemy z kobietami, to miej na uwadze to, że z problemami trzeba się czasem przespać.
PL
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

OFF topic, czyli wątek o wszystkim i niczym

Post autor: Rybak » czw cze 07, 2012 22:51

ygd pisze: Chciałbym by wszyscy sprzedawcy byli tak uczciwi.
Dokładnie.Wszystko odnośnie wypadku uczciwie opisał na forum,a przecież robić tego nie musiał,to po pierwsze.Po drugie primo,znam gościa na tyle,że nie sprzedawałby auta,które nie byłoby w stu procentach sprawne,aby nie narażać przede wszystkim życia potencjalnego kupca.Sam o tym mi wspominał zaraz po dzwonie,dlatego dążył,aby ubezpieczalnia uznała szkodę całkowitą,ale po bardzo szczegółowych oględzinach w ASO okazało się,że auto można poskładać i będzie w stu procentach sprawne,a co za tym idzie,bezpieczne.Dali dwuletnią gwarancję i uważam (znając przeznaczenie auta),że jakby coś spieprzyli to w przeciągu tego czasu na pewno to wyjdzie,co też chroni potencjalnego nabywcę,aby nie wpadł w nie przewidziane koszta na czym również zależy właścicielowi.Więc ja się pytam:CZY MOŻNA K...WA UCZCIWIEJ ??? Według mojego toku rozumowania nie można.A po trzecie(odnośnie tego co napisano na tamtym forum) kończąc już te moje wypociny,chcę nadmienić,że niektóre zawistne ludziska bardzo nie lubią majętnych dyrektorów,a w szczególności generalnych...



Awatar użytkownika
MatthewG
VW Baron
VW Baron
Posty: 3091
Rejestracja: pn cze 07, 2010 15:25
Lokalizacja: Polska

OFF topic, czyli wątek o wszystkim i niczym

Post autor: MatthewG » czw cze 07, 2012 22:56

Dużo mocniej uszkodzone samochody się naprawia. Pewnie większość z Was albo wasi rodzice gorszymi ulepami jeżdżą tylko nie macie o tym pojęcia :)
Oświecił ich :grin:
Za blisko 100tys. można kupić wiele lepszych aut a nie golfika, który większości kojarzy się z dyskotekami pod remizą :]
Ja bywam przynajmniej raz w tygodniu :rotfl:
W ogóle trzeba mieć nasrane żeby kupować Golfa (jakiegokolwiek) za 100k. Te auta są klaustrofobicze.
Jakie są..?

Ale muszę przyznać, że koleś z tych bezwypadkowych ma tupet. Szkoda, że na mapce Google nie wskazał Twojego adresu. Jesteś bogatym mistrzem prostej prezesie :jezor: Zarejestrujesz się tam? A może ja mam porozmawiać z tą polską inteligencją? :chytry:


2015 - ... Mocy przybywaj?
2010 - 2014 Golf .:R20

Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

OFF topic, czyli wątek o wszystkim i niczym

Post autor: Rybak » pt cze 08, 2012 21:03

No i wykrakałem te 1:1,pomimo,że było tak pięknie to czułem w kościach,że grecy grając w dziesiątkę się zmobilizują i nas ukłują... :-(



Awatar użytkownika
MatthewG
VW Baron
VW Baron
Posty: 3091
Rejestracja: pn cze 07, 2010 15:25
Lokalizacja: Polska

OFF topic, czyli wątek o wszystkim i niczym

Post autor: MatthewG » sob cze 09, 2012 09:17

Ale tak jest zawsze. Pierwsze połowo w wykonaniu naszych bardzo dobry, Grecy kompletnie zagubieni. Do tego czerwień i kontuzja podstawowego stopera. Piękna bramka Lewandowskiego, nie wiem jakim cudem piłka nie wpadła przy tej wcześniejszej sytuacji :? A później druga połowa i nic tylko zadać pytań: gdzie się oni podziali? Oglądając mecz u mnie zastanawialiśmy się co im Smuda w szatni naopowiadał.. Aż tak się wypalić to oni nie mogli. Dobrze, że chociaż Tytoń karniaka obronił. Po obejrzeniu meczu Rosji z Czechami doszedłem do wniosku, że z nami pojadą...obie drużyny.


2015 - ... Mocy przybywaj?
2010 - 2014 Golf .:R20

gluszcz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1565
Rejestracja: sob lis 10, 2007 18:24
Lokalizacja: EBE
Kontakt:

OFF topic, czyli wątek o wszystkim i niczym

Post autor: gluszcz » sob cze 09, 2012 10:01

napompowany balon pękł,jest jak zawsze -miękkie ptysie-sportowo słabo,charakternie dramatycznie słabo- wstyd!
Ruscy nas rozrzucą jak gnój na polu /na boisku/ bo na ulicy liczę na naszych :grin:



Awatar użytkownika
MatthewG
VW Baron
VW Baron
Posty: 3091
Rejestracja: pn cze 07, 2010 15:25
Lokalizacja: Polska

OFF topic, czyli wątek o wszystkim i niczym

Post autor: MatthewG » sob cze 09, 2012 10:29

W tym rzecz, że na ulicy to my się nikogo nie musimy obawiać :grin: Gdyby tak było na boisku.. Dzisiaj też dwa bardzo ciekawe mecze, muszę obejrzeć naszych przyszłych rywali w 1/8 :grin:


2015 - ... Mocy przybywaj?
2010 - 2014 Golf .:R20

ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf R”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości