Worthersee Tour 2012 - str 4 wybraliśmy już hotel !!

Forum entuzjastów Golfa R, R32

Moderatorzy: G0 Karcio, zlos, VIP

Awatar użytkownika
Radas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 864
Rejestracja: pt lis 21, 2008 21:41
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Worthersee Tour 2012

Post autor: Radas » czw sty 19, 2012 18:03

FlorekGTI pisze:A golfy GTI się łapią na wyjazd ? Nie powinny mocno odstawać na trasie :smoke: W tamtym roku z kumplami musieliśmy sobie dzień wolnego po powrocie zrobić żeby odpocząć po "wczasach" :D
Podobno w tym roku nie wpuszczają "GTI" musi być R :helm:
FlorekGTI pisze: W tamtym roku z kumplami musieliśmy sobie dzień wolnego po powrocie zrobić żeby odpocząć po "wczasach" :D
to znaczy że impreza się udała :hmm:



Awatar użytkownika
Kulon
Forum Master
Forum Master
Posty: 1994
Rejestracja: pt cze 15, 2007 15:38
Kontakt:

Worthersee Tour 2012

Post autor: Kulon » czw sty 19, 2012 18:04

FlorekGTI pisze:A golfy GTI się łapią na wyjazd ? Nie powinny mocno odstawać na trasie :smoke: W tamtym roku z kumplami musieliśmy sobie dzień wolnego po powrocie zrobić żeby odpocząć po "wczasach" :D
z tego co mi wiadomo to auto nie jest kryterium za lub przeciw wyjazdu - są zbierane chętne OSOBY


Jeżeli miewasz problemy z kobietami, to miej na uwadze to, że z problemami trzeba się czasem przespać.
PL
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Awatar użytkownika
KonradzikIV
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2722
Rejestracja: pn gru 17, 2007 15:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Worthersee Tour 2012

Post autor: KonradzikIV » czw sty 19, 2012 18:28

Panowie,

na razie zbieramy chętnych do ewentualnych rezerwacji miejsc itp,

takie tematy jak kto z kim to myślę że już bliżej samego wyjazdu kiedy będziemy mieli pewność kto jedzie a kto nie

u mnie np wszystko niestety zależy od monety, chęci mam na eR ale może skończyć się w bidoklepie...

nie ważne czym - jedziemy się dobrze bawić :)


Obrazek

Awatar użytkownika
Kulon
Forum Master
Forum Master
Posty: 1994
Rejestracja: pt cze 15, 2007 15:38
Kontakt:

Worthersee Tour 2012

Post autor: Kulon » czw sty 19, 2012 18:34

KonradzikIV pisze:nie ważne czym - jedziemy się dobrze bawić
:hura: przede wszystkim


Jeżeli miewasz problemy z kobietami, to miej na uwadze to, że z problemami trzeba się czasem przespać.
PL
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Awatar użytkownika
FlorekGTI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: czw lis 19, 2009 18:04
Lokalizacja: WSC

Worthersee Tour 2012

Post autor: FlorekGTI » czw sty 19, 2012 19:18

Hehehe już myślałem że jedziecie paczką eRek i trzeba się za wami z 2 km trzymać co by Wam widoku nie psuć :helm: ale skoro tak nie jest to muszę parę buteleczek więcej dobrej samoróby do bagarka włożyć :hmm:



Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

Worthersee Tour 2012

Post autor: Rybak » czw sty 19, 2012 23:32

KonradzikIV pisze:nie ważne czym - jedziemy się dobrze bawić
Dokładnie,liczy się przede wszystkim zabawa w dobrym towarzystwie.A kto czym przyjeżdża to już jest sprawa drugo,a nawet trzeciorzędna.Przypomniało mi się jedno powiedzenie:nie to złoto co się świeci :-)



tomek-tarnow
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: ndz lut 21, 2010 14:19
Lokalizacja: Tarnów

Worthersee Tour 2012

Post autor: tomek-tarnow » wt sty 24, 2012 12:27

ja z innej beczki ktos kto tam byl juz ten zlot wygloda od strony organizacyjnej ?? s ajakies pola namiotowe ? gdzie sie auto parkuje? piszecie cos o niemacach ? w jakim to kontekscie ??
jakies organizacyjne detale bym poprosil
pozdr.



Awatar użytkownika
KonradzikIV
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2722
Rejestracja: pn gru 17, 2007 15:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Worthersee Tour 2012

Post autor: KonradzikIV » wt sty 24, 2012 12:50

tomek-tarnow pisze:ja z innej beczki ktos kto tam byl juz ten zlot wygloda od strony organizacyjnej ?? s ajakies pola namiotowe ? gdzie sie auto parkuje? piszecie cos o niemacach ? w jakim to kontekscie ?? jakies organizacyjne detale bym poprosil pozdr.
oficjalny zlot jest 16-19 maj,

jeśli chodzi o formę - cała oficjalna impreza odbywa się w miasteczku Maria Worth (jak dobrze pamiętam) tam są wystawy vw,audi,skoda,seat i tam jest największy ruch - wszędzie różne stoiska wieczorem impreza praktycznie w samym centrum miasteczka cała ulica bawiących się ludzi. Co ważne w trakcie trwania zlotu aby wjechać autem trzeba zapłacić ok 40 euro + pasażerowie...

oprócz oficjalnej części jest bardzo wiele miejscówek w których "dzieje się" przede wszystkim na shellu, czy też różne inne miejscówki np w drodze na wieżę widokową no i sama wieża, miasteczko Velden. Co do parkowania auta - im bliżej oficjalnego zlotu tym gorzej z parkowaniem... coraz więcej policji i rozstawionych zakazów predkości 30km/h - dlatego w tym roku chcemy zupełnie ominąć oficjalną część.

Pola namiotowe - niby są ale odradzam - Gluszcz wklejał tu kiedyś gdzieś fotki jak wyglądało pole namiotowe podczas naszej pierwszej wizyty nad jeziorem. Nie zapominajmy to są Alpy pogoda zmienia się bardzo szybko wieczorami temperatura jest niska, my rok temu trafiliśmy na mega pogodę a znowu 2 lata temu cały zlot w deszczu.... Trzeba szukać noclegu gdzieś w okolicy jeziora wtedy jest najlepsza okazja żeby usiąść gdzieś przy ulicy i podziwiać auta.

Co do niemców - im bliżej zlotu tym mniej prawdziwych "fanatyków" a więcej wiejskich tuningów rodem z szybkich i wściekłych - może tego nie widać na filmikach ale uwierz mi jest tego masakryczna ilość.


Obrazek

Awatar użytkownika
jakublad
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 86
Rejestracja: pn paź 18, 2010 01:27
Lokalizacja: Zduńska Wola

Re: Worthersee Tour 2012

Post autor: jakublad » wt sty 24, 2012 19:41

gluszcz pisze:
MatthewG pisze:A to kiedy się ten temat pojawi?
przed See :bigok:

1. Konradzik
2. Gluszcz
3. Kulon
4. karpi78
5. Kevin_mkII
6. Radas
7. KoVal
8. vwbartus
9. piter19722
10. MaNo
11. Batman-T3
12. Pekol + Aga
13.Jakublad /takie dostałem info /
Info dobre, wstępnie chętnie wezmę udział, ale... to jeszcze wymaga sprawdzenia kilku rzeczy. W drugiej połowie lutego będę w stanie określić ostatecznie.



Awatar użytkownika
PatrycjaVW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czw paź 01, 2009 22:40
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Worthersee Tour 2012

Post autor: PatrycjaVW » ndz sty 29, 2012 15:04

JA jade !!!! z tego co przeczytałam to chcecie jechac w terminie 9-13 maj , right ? Tylko że musiałaby sie znaleźc wspaniała osobka, która by mnie przygarnęla jako swoja pasażerke... Gwarantuje prześwietne towarzystwo ! No i nie wiem, czy tez cos ogarniac, czy sami sie tym zajmiecie.. Czekam na info !! i nie moge sie doczekac maja , a jeszcze wazniejsza wiad to taka, ze 16 maja obchodze OCZKO!!! (czyt. 21 lat) :D:D:D:D:D takze zapowiadało by sie NIEZLE :D:D:D:D



Awatar użytkownika
PatrycjaVW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czw paź 01, 2009 22:40
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Worthersee Tour 2012

Post autor: PatrycjaVW » ndz sty 29, 2012 15:13

1. Konradzik
2. Gluszcz
3. Kulon
4. karpi78
5. Kevin_mkII
6. Radas
7. KoVal
8. vwbartus
9. piter19722
10. MaNo
11. Batman-T3
12. Pekol + Aga
13.Jakublad /takie dostałem info
14. PatrycjaVW - czy mnie ktos przygarnie do swojego autka? bardzo chce jechac...



Awatar użytkownika
KonradzikIV
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2722
Rejestracja: pn gru 17, 2007 15:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Worthersee Tour 2012

Post autor: KonradzikIV » ndz sty 29, 2012 15:28

PatrycjaVW, dawaj foto i zaraz się znajdą chętni :)


Obrazek

gluszcz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1565
Rejestracja: sob lis 10, 2007 18:24
Lokalizacja: EBE
Kontakt:

Worthersee Tour 2012

Post autor: gluszcz » ndz sty 29, 2012 17:04

KonradzikIV pisze:dawaj foto i zaraz się znajdą chętni :)

hehe ,przecież to wyjazd na event a nie jakieś roksy :-#

PatrycjaVW,

Ktoś będzie miał wolne miejsce to się zapakujesz .Hm ,Lokalizacja: Pomorze - dokładnie ?



Awatar użytkownika
PatrycjaVW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czw paź 01, 2009 22:40
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Worthersee Tour 2012

Post autor: PatrycjaVW » ndz sty 29, 2012 17:16

:bigok:
Ostatnio zmieniony ndz sty 29, 2012 17:18 przez PatrycjaVW, łącznie zmieniany 1 raz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf R”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości