Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Forum entuzjastów Golfa R, R32

Moderatorzy: G0 Karcio, zlos, VIP

szybkistefan
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 115
Rejestracja: pn lis 01, 2010 16:59
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Zna ktoś to R32??

Post autor: szybkistefan » śr gru 01, 2010 22:00

Kolega w R32 ma 142tyś i kierownica jest igiełka. A tu mniej przebiegu a kiera tragedia.



Awatar użytkownika
xxxPALUCHxxx
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 967
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 19:24
Lokalizacja: POLSKA

Re: Zna ktoś to R32??

Post autor: xxxPALUCHxxx » pt gru 03, 2010 19:48

w zeszlym roku na allegro byla "podobna" erka ale z uszkodoznym tylem..rowniez na francuskich tablicach..
pozniej ta sama erka byla juz wystawiona jako auto bezwypadkowe..ktos nawet nie potrudzil sie o zakrycie tablic rejestracyjnych...
dla zaintersowanych mam kilka zdjec:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


______LET's GOLF______
Obrazek

MIGAJACA KONTROLKA AKUMULATORA / ALTERNATORA -> potrzebuje pomocy :
viewtopic.php?f=140&t=398583

Awatar użytkownika
andrzej300
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 452
Rejestracja: pn kwie 12, 2010 20:39
Lokalizacja: małopolska

Zna ktoś to R32??

Post autor: andrzej300 » pt gru 03, 2010 21:30

spoko nie ma tragedii, jest lekko liźnięte tylko sam bym takie auto łyknął do zrobienia po KASIE :grin:
najlepiej właśnie kupować walone w tył niż w przód.



Awatar użytkownika
Woski
Forum Master
Forum Master
Posty: 1482
Rejestracja: ndz wrz 25, 2005 12:13
Lokalizacja: bad homburg

Zna ktoś to R32??

Post autor: Woski » sob gru 04, 2010 03:15

andrzej300 pisze:jest lekko liźnięte tylko sam bym takie auto łyknął do zrobienia po KASIE :grin:
Twoje audi tez taki bylo ? Chcialbys jezdzic takim autem po zrobieniu ? Ja nie ! Jesli nie stac mnie na bezwypadkowe R32, to kupuje cos innego.. Proste- nic na sile, i ponad stan.. Niestey wiekszosc polakow woli naciagany na ramie nowszy model, niz idealnego poprzednika... To naprawde chore :?



Awatar użytkownika
andrzej300
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 452
Rejestracja: pn kwie 12, 2010 20:39
Lokalizacja: małopolska

Zna ktoś to R32??

Post autor: andrzej300 » sob gru 04, 2010 11:19

to co na złom ma ktoś oddać ten egzemplarz? przecież to jest tylko auto, i wszystko ludzie robią, nie kosmici..ogólnie to by wartało się temu przyjrzeć jak to jest zrobione...ludzie przywożą różne cuda jedne po wypadku drugie po stłuczce, a trzecie z uszkodzonym silnikiem..



Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Zna ktoś to R32??

Post autor: truckman » sob gru 04, 2010 13:53

Woski, ja bym chciał. Moje było poważniej uszkodzone( kupione jako bezwypadek, ale sam skasowałem) i jeździ, ma się dobrze zostawia 2 ślady i nie ściąga na boki. Kwestia zrobienia.


Obrazek

Awatar użytkownika
andrzej300
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 452
Rejestracja: pn kwie 12, 2010 20:39
Lokalizacja: małopolska

Zna ktoś to R32??

Post autor: andrzej300 » sob gru 04, 2010 17:06

dokładnie....ewentualnie można kupić rozbitka i samemu zrobić, skoro 80% aut ~10 letnich miało przygody



Awatar użytkownika
guziolek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1400
Rejestracja: czw mar 11, 2010 14:31
Lokalizacja: Lublin okolice
Kontakt:

Re: Zna ktoś to R32??

Post autor: guziolek » ndz gru 05, 2010 00:00

jhosef pisze:
Rokoś pisze:niezle kiera wyslizgana
w 108 tysięcy raczej tak skóry nie zedrzesz, chyba ze masz szorstką skórę na dłoniach :bajer:

Mógłby ją obszyć skoro taki przebieg wpisuje. Spod czarnego lakieru skóry prześwituje juz skóra właściwia...
Nom ten co nim jeździł to chyba w rękawicach z papierem ściernym żeby się łapy lepiej do kierownicy kleiły :hehe:
U mnie na budziku 180000, a ile na prawdę to nikt nie wie, ale na kierownicy to tylko delikatne znaczki że używana była.



szybkistefan
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 115
Rejestracja: pn lis 01, 2010 16:59
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Zna ktoś to R32??

Post autor: szybkistefan » ndz gru 05, 2010 04:15

2002 rok, 142tyś km, duża ori navi i dvd, doinwestowany, zadbany, zarejestrowany w Polsce 35tyś zł OKAZJA !!!
Ostatnio zmieniony pn gru 05, 2011 19:28 przez szybkistefan, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
daniel1d
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2250
Rejestracja: pt paź 24, 2008 21:36
Lokalizacja: Siedlce

Re: Zna ktoś to R32??

Post autor: daniel1d » ndz gru 19, 2010 23:24

Oglądałem to srebrne R32 http://otomoto.pl/volkswagen-golf-r32-j ... 84506.html" onclick="window.open(this.href);return false; ,przez telefon sprzedający mówił że auto miało malowany tylko jeden błotnik po oględzinach okazało się że nie był malowany tylko dach i tylna klapa ale ona jest chyba od innego samochodu,reszta elementów jest malowana i wszędzie praktycznie jest szpachla oprócz przedniej maski która jest od środka na całej długości rantu zardzewiała, na niektórych elementach miernik pokazywał ponad 700mikronów.Nie dość że był cały malowany to chyba ktoś to robił w stodole jest sporo zacieków,uszczelki w niektórych miejscach są również zamalowane na srebrno,gdzie nie gdzie są jakieś brudy zamalowane.Tarcze hamulcowe do wymiany,olej najprawdopodobniej nie był zmieniany od 40tyś km..Po podłączeniu vaga wszędzie praktycznie są błędy w silniku 11,również w haldexie jest błąd" mechaniczne uszkodzenie sprzęgła" więc haldex pewnie długo może nie pociągnąć.Jedynie przebieg wygląda na oryginalny według vinu.


www.proturbo.com.pl

tomek799
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 152
Rejestracja: śr maja 26, 2010 23:28
Lokalizacja: kr

Zna ktoś to R32??

Post autor: tomek799 » ndz gru 19, 2010 23:54

tych r32 w polsce to jak na lekarstwo
moze samemu lepiej po takie auto jechac do germanii? chociaz ceny sa tam wysokie. powyzej 40 tys i to czesto grubo powyzej... (tak jak z ciekawosci patrzylem na mobile)



Awatar użytkownika
Yuri
Forum Master
Forum Master
Posty: 1249
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 02:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Zna ktoś to R32??

Post autor: Yuri » pn gru 20, 2010 00:46

tomek799 pisze:tych r32 w polsce to jak na lekarstwo
moze samemu lepiej po takie auto jechac do germanii? chociaz ceny sa tam wysokie. powyzej 40 tys i to czesto grubo powyzej... (tak jak z ciekawosci patrzylem na mobile)
No niestety cholernie trzymają ceny te eRki. W przyszłym roku miałem się poważnie zacząć rozglądać, ale w Polsce w 99% to szroty, a znowu wywalić w Niemczech ponad 40 tys. (dojdą opłaty) za jakiś ładny egzemplarz to nie wiem czy nie lepiej szukać Mk5 GTI i zrobić program. Tyle, że ten Haldex kusi :).



Mekto
-
-
Posty: 530
Rejestracja: pn wrz 25, 2006 21:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Zna ktoś to R32??

Post autor: Mekto » pn gru 20, 2010 09:37

daniel1d, a nie mówiłem?? Cudów nie ma. Ja też kilka oglądałem i to w MK5. Te poniżej średniej cenowej to zwykłe szroty w które trzeba zainwestować kupę kasy.

Mam na oku jedną sztukę - jak wytrzyma do marca to się przejadę - teraz na zimę już mi się nie chce szukać.



gluszcz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1565
Rejestracja: sob lis 10, 2007 18:24
Lokalizacja: EBE
Kontakt:

Zna ktoś to R32??

Post autor: gluszcz » pn gru 20, 2010 11:30

Jako że sam sie ogladam za R 32 to bede sledził temat i mam propozycje :bigok: nie wrzucajmy samych linków do aukcji ,bo one przedawniaja się , wrzucac zrzuty z ekranu lub tym podobne by było wiadome o jakie auto chodzi.Byłem ogladać to zdekompletowane , niebieskie r32 w 5 furtkach w Słupsku :grrr: .Opiszę auto jak znajde chwilę może komus podpasuje ..
szybkistefan pisze:2002 rok, 142tyś km, duża ori navi i dvd, doinwestowany, zadbany, zarejestrowany w Polsce 35tyś zł OKAZJA !!!
Napisz cos wiecej ,nie widziałem tego auta ale przesyłałes mi fotki na @@@@ .Znajomy ogladał auto pod moim kątem ale nie był zachwycony/niektore elementy stylistyczne z tego co pamietam/były nie ori. Moze warto się do Ciebie wybrać :bajer:

Byłem ogladać to R ,wisiało jakis czas temu na allegro
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Więc w skrócie
Auto sprowadzone z Dani , po kradzieży ......tutaj jest wiele znaków zapytania co,jak i dlaczego ,dowód jest na osobę prywatną/posiadm fotki /na chwile gdy ja byłem brak kluczyków .Umowa jak cos z właścicielem auta pisana oczywiście na kolanie.
-auto ma historię w serwisie -ostatni wpis 19.08.2010 przy przebiegu 54.000 km :food: , jeden właściciel /mam namiary na kolesia/
Auto całe malowane ,blotniki przód od 250-400m,drzwi do 350 m,klapa do 300 m ,dach do 400m,tylny prawy slupek do 450m -tak pokazywał taki sobie miernik lakieru,wymieniona przednia szyba na oryginał vw pod czujnik.
Silnik wizualnie wygladał na zdrowy,po zdjeciu korkaoleju wszystko w zasiegu oko czysciutkie, olej tez ideał,g12 czyściutki,płyn ham-brak ....
Co do brakujacych elementów -wszystkie charakterystyczne elementy stylistyczne dla r32 na zewn. i wewn. została deska i uszkodzony tylny daszek-jakaś *#cenzura#* urwała go przy próbie demontażu.Niestety sprzedajacy nie podał całej listy brakujacych elementów na aukcji - barkuje także ecu auta + odcięte przy wtyczkach 2 wiząki silnika /40 i 80 pinów :grrr: /pocieta wiazka xen. przy lampach ,wiazka ham . i przewody ham/,pociete kable przy aku i napewno cos jeszcze sie znajdzie :grrr: :grrr: .Zdemontowane tarcze ,zaciski ,jarzma na przodzie i zalozone felgi 15' :panna: ,brak zamków i stacyki .Widac slady po transporcie auta i załadunku widlakiem .Auto nie dla mnie ale moim zdaniem warte uwagi ,jesli ktos szuka r32 na wyprucie do gołej blachy i zrobienie wyscigówki :satan: .
Oczywiście trzeba sie dobrze zorientować co i jak .wstepnie nowy ecu 3,3tyś.,wizki 1,3 i 2 tysie cena getem .Cena była około 24 tyś. ale po rozmowie staneło na 20 :bajer: .Do tego bieżemy rzeczoznawce który opisuje auto /że zdekompletowane i uszkodzone / i koszta rejestracji robia sie małe . Na umowie zaznaczamy ze auto uszkodzone.Mam watpliwości co do historii sprzedającego ale tematu juz nie drązyłem gdyż szukam innego R .
Ostatnio zmieniony wt gru 21, 2010 02:28 przez gluszcz, łącznie zmieniany 2 razy.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf R”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości