Kącik posiadaczy MK4

Wymiana doświadczeń użytkowników poszczególnych modeli VW.

Moderator: VIP

karacz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 480
Rejestracja: pt sie 22, 2014 09:44

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: karacz » czw lip 23, 2015 13:39

mi to ściąga zawsze na lewo :grrr:



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: Qto » czw lip 23, 2015 13:47

Robson91 pisze:Tylko żeby go doładowywał do końca
czyli że co :chytry:

Ja miałem Futury w dwóch autach...nie polecam

Ostatnio zaskoczył mnie Bosch...chyba S4...auto stało tydzień nie jeżdżone, a że mam na stałe podpiętą kamerkę i nawigacje to był problem z odpaleniem...rozrusznik zrobił niemrawo dwa obroty ale silnik nie zaskoczył, słysząc że jest problem z aku odpuściłem szybko kręcenie dlatego że czasami są problemy z odpaleniem za pierwszym razem kiedy auto stoi na słońcu - za drugim razem pali normalnie :kac: . Kolejna próba...kręcę tyle na ile pozwoli aku - czyli kilka obrotów...niestety silnik nie zaskoczył...przy trzeciej próbie rozrusznik już nie miał siły zakręcić i tutaj zdziwienie maksymalne - nie wyzerował się licznik :shock: ...czyli napięcie nie spadło jakoś drastycznie pomimo ewidentnego braku prądu.



Awatar użytkownika
Paviarotti
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3931
Rejestracja: wt paź 18, 2011 22:39
Lokalizacja: Jędrzejów

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: Paviarotti » czw lip 23, 2015 13:59

yogi_ziom, nie sprawdzałem, w sumie nie powinna się zmienić, bo rozkręcone było chyba na tej jednej śrubie sworznia.
Ale podjadę chyba jutro obczaić czy się coś zmieniła, bo już nie mam pomysłów. W sumie jakby się zmieniła to by też przy jeździe na wprost bez gazu go ściągało, a jest dobrze.


Obrazek

karacz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 480
Rejestracja: pt sie 22, 2014 09:44

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: karacz » czw lip 23, 2015 14:00

Takie pytanie wkładając gwint mtsa zmieniać łaczniki stabilizatorów? czy ori wystarcza?
dodatkowe pytanie na przegladzie patrza na gwint?



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: Qto » czw lip 23, 2015 14:21

Paviarotti pisze:rozkręcone było chyba na tej jednej śrubie sworznia
nie wiem czy wysunąłbyś półoś... a jeśli sworzeń był odkręcony to jednak zbieżność poszła się kochać
karacz pisze:wkładając gwint mtsa zmieniać łaczniki stabilizatorów? czy ori wystarcza?
nie masz przypadkiem na myśli stabilizatora ? łączniki zostają... a stabi w zależności jak nisko chcesz zejść
karacz pisze:przegladzie patrza na gwint?
mnie się gość pytał co to za samoróbka :los2: ...tylko z tyłu miałem gwint
Później założyłem z przodu, pojechałem na ustawienie świateł i...na stacji diagnostycznej nie ustawili mi świateł bo:
- nie mogłem dojechać do końca linii diagnostycznej gdzie był przyrząd do ustawienia świateł
- w ogóle nie wjechałem na linię diagnostyczną bo wkoło kanału był krawężnik 8cm - ponoć przepisowy...że niby jest to minimalny prześwit - nie udało mi się tego znaleźć w żadnym rozporządzeniu czy czymś podobnym...i w ten sposób dowiedziałem się na dwóch stacjach że moje auto nie przejdzie przeglądu :rotfl:



karacz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 480
Rejestracja: pt sie 22, 2014 09:44

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: karacz » czw lip 23, 2015 16:03

http://www.mapet-tuning.com/sklep/cznik ... l83sgucu97" onclick="window.open(this.href);return false;
dokładnie o to mi chodzi ;)



Awatar użytkownika
Paviarotti
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3931
Rejestracja: wt paź 18, 2011 22:39
Lokalizacja: Jędrzejów

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: Paviarotti » czw lip 23, 2015 17:04

Qto pisze:nie wiem czy wysunąłbyś półoś... a jeśli sworzeń był odkręcony to jednak zbieżność poszła się kochać
Hmm, ale nawet jeśli by się trochę zmieniła to nie ściągało by tak piekielnie przy przyspieszaniu chyba :) przy delikatnym gazie jest ok, ale jak się dociśnie i puści kierę to skręca ostro.


Obrazek

Awatar użytkownika
bjoern
Forum Master
Forum Master
Posty: 1228
Rejestracja: ndz kwie 08, 2012 12:37
Lokalizacja: Poznań

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: bjoern » czw lip 23, 2015 17:06

Paviarotti, może podczas zbijania poluzowała się półoś i dlatego przy przyśpieszaniu znosi, a może tak jak mówią z tym sworzniem, dziwna sprawa :jezor:

karacz, nie musisz tego kupować ;)


AUDI ----> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=577948" onclick="window.open(this.href);return false;
golf w serii -> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=507659" onclick="window.open(this.href);return false;
Sprzedam:
-dystanse przelotowe 8mm ze śrubami- 100zł

Awatar użytkownika
Robson91
VW Baron
VW Baron
Posty: 3352
Rejestracja: pn cze 11, 2012 11:51
Lokalizacja: Małopolskie

Re: Kącik posiadaczy MK4

Post autor: Robson91 » czw lip 23, 2015 17:33

Qto pisze:
karacz pisze:przegladzie patrza na gwint?
mnie się gość pytał co to za samoróbka :los2: ...tylko z tyłu miałem gwint
Później założyłem z przodu, pojechałem na ustawienie świateł i...na stacji diagnostycznej nie ustawili mi świateł bo:
- nie mogłem dojechać do końca linii diagnostycznej gdzie był przyrząd do ustawienia świateł
- w ogóle nie wjechałem na linię diagnostyczną bo wkoło kanału był krawężnik 8cm - ponoć przepisowy...że niby jest to minimalny prześwit - nie udało mi się tego znaleźć w żadnym rozporządzeniu czy czymś podobnym...i w ten sposób dowiedziałem się na dwóch stacjach że moje auto nie przejdzie przeglądu :rotfl:
Ja pojechałem ustawić światła to gość mówi żebym wysiadł i on wjedzie na co musiałem mu powiedzieć że nie ma opcji bo jest obniżone i urwie coś albo mi albo sobie :D bo wjazd na rolki przy większej prędkości skutkował całusem zderzaka z podłoga :D

Wysłane z mojego Monster X5 Pro przy użyciu Tapatalka
Paviarotti pisze:yogi_ziom, nie sprawdzałem, w sumie nie powinna się zmienić, bo rozkręcone było chyba na tej jednej śrubie sworznia.
Ale podjadę chyba jutro obczaić czy się coś zmieniła, bo już nie mam pomysłów. W sumie jakby się zmieniła to by też przy jeździe na wprost bez gazu go ściągało, a jest dobrze.
Raczej trudno wyjąć półoś bez luzowania wahacza

Wysłane z mojego Monster X5 Pro przy użyciu Tapatalka


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=533635" onclick="window.open(this.href);return false; powoli do przodu...

Obrazek

Awatar użytkownika
KoJ@K
...
...
Posty: 5923
Rejestracja: pt maja 28, 2010 08:45
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: KoJ@K » czw lip 23, 2015 17:40

Dzisiaj wyjezdzajac z przegladu za mną wjezdzal jakis dziadzia citroenem, odjechalem, stanalem na boku z chlopakami na bajerke, po chwile wola nas diagnosta, zeby pomóc wyciągnac dziadzie, bo wjechal autem do kanalu. :rotfl: a ja myslalem, ze to na yt tylko takie jajca. :los2:


Obrazek

Awatar użytkownika
golf3dawid
Forum Master
Forum Master
Posty: 1502
Rejestracja: pn lis 01, 2010 23:34
Lokalizacja: Sosnowiec

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: golf3dawid » czw lip 23, 2015 18:16

:grin:


Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.

Mój Golf MK4 Smoked Front

Obrazek

Awatar użytkownika
Robson91
VW Baron
VW Baron
Posty: 3352
Rejestracja: pn cze 11, 2012 11:51
Lokalizacja: Małopolskie

Re: Kącik posiadaczy MK4

Post autor: Robson91 » czw lip 23, 2015 18:31

Skądś się na tym yt biorą takie filmy :D i będą ci piedrolić że ty stwarzasz większe zagrożenie bo ci felga wystaje niż taki dziadzia co nawet prosto jeździć nie potrafi ;)

Wysłane z mojego Monster X5 Pro przy użyciu Tapatalka


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=533635" onclick="window.open(this.href);return false; powoli do przodu...

Obrazek

karacz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 480
Rejestracja: pt sie 22, 2014 09:44

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: karacz » czw lip 23, 2015 19:21

Po założeniu gwintu zbieżność i ustawianie świateł obowiązkowa?



Awatar użytkownika
Paviarotti
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3931
Rejestracja: wt paź 18, 2011 22:39
Lokalizacja: Jędrzejów

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: Paviarotti » czw lip 23, 2015 19:22

karacz, tak jest


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kąciki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości