Kącik posiadaczy MK4

Wymiana doświadczeń użytkowników poszczególnych modeli VW.

Moderator: VIP

wron
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 641
Rejestracja: pn cze 28, 2010 09:49
Lokalizacja: mazowieckie

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: wron » pt lis 28, 2014 11:34

W ogóle kołpaki to już wioska



Awatar użytkownika
bjoern
Forum Master
Forum Master
Posty: 1228
Rejestracja: ndz kwie 08, 2012 12:37
Lokalizacja: Poznań

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: bjoern » pt lis 28, 2014 13:04

... seryjne auto na seryjnym kołpie lepiej wygląda niż na stalówce


AUDI ----> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=577948" onclick="window.open(this.href);return false;
golf w serii -> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=507659" onclick="window.open(this.href);return false;
Sprzedam:
-dystanse przelotowe 8mm ze śrubami- 100zł

Awatar użytkownika
sebekgolf
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2220
Rejestracja: sob wrz 25, 2010 09:48
Lokalizacja: Goteborg/Oberschlesien
Auto: Volvo S60 T6 R-Design, MK4 GT TDI i inne takie

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: sebekgolf » pt lis 28, 2014 14:15

A ja tam twierdzę, że dobra stal nie jest zła. Grunt żeby korozji na niej nie było :grin:

Stanley777 pisze:Mnie to samo czeka jeśli chodzi o mikrostyk w drzwiach pasażera, po otwarciu nie świeci kopertówka nie reagują lampki podsufitki itd, ogólnie wydaje mi się że przez ten mikrostyk świruje reszta. Byłem nawet u elektryka przedstawiłem mu sytuacje, mówię że jest opcja taka i taka a ten do mnie że nie ma sensu się bawić z zimnymi lutami bo to się mija z celem i że lepiej do razu zakupić całość...

No nie ogarniam takich ludzi :? Nie wdawałem się w dalszą dyskusje a zależało mi na tym bo nie wiem czy sporo jest przy tym roboty, robił ktoś taki zabieg sam? :chytry:
Czy koniecznością będzie wyciąganie szyby prowadnic itd żeby dostać się do zdemontowania tego zamka/mikrostyku?

I w sumie mam kolejne pytanie ostatnio aktywowałem poprzez moduł komfortu ryglowanie drzwi, sygnał dźwiękowy zamknięcia otwarcia itd i pytanie w kwestii tego sygnału tj jakiś stłumiony dźwięk klaksonu czy osobny klakson, bo dźwięk jest wręcz komiczny :jezor: i ciekaw jestem czy da się go jakoś zmienić?

Jak zamek z tyłu, to niestety i szyba i prowadnica oddzielająca tą małą szybę do wyjęcia. Z przodu wystarczy blachę zdemontować


Tarpan 1,5 OHV -> Swap 1,4 dohc R.I.P -> Swap 1,6 DOHC R.I.P -> Swap 1,4 DOHC R.I.P ->Swap 1,8 DOHC R.I.P -> Swap 1,8+ DOHC -> Swap 1,8T +++ DOHC in progresssss

Pomagamy Domom Dziecka -> ZŁOMBOL '11/'12 /'14/'15/'16

https://pl-pl.facebook.com/tarpaniatka/

Awatar użytkownika
Stanley777
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 952
Rejestracja: pn lip 18, 2011 11:09
Lokalizacja: Brzesko

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: Stanley777 » pt lis 28, 2014 15:11

Aaa właśnie przepraszam :kac: nie dopisałem że cały czas chodzi o przód pasażera, więc wiem już wszystko :chytry: jeszcze się dobrze sezon zimowy nie zaczął a ja już kminie i spisuje listę co jest do ogarnięcia na przyszły letni sezon. :jezor:


Mój Były Golfik :kwiatek:

ARL+, SkóryRecaro, CzarnyŚrodek,Tempomat, FotochromAmbient, KratkiBora, PodstopnicaNakładkiAudiTT, LamkaW8, ModułyLed6000k, DekoryAlu, FullFIS + HypeFIS, CarAudio + MFD/TV/Yatour, CzarnyFront, PrzódTyłV6, GładkaListwa, PrzelotKwas2.5", SwapHebli312/256, ZawieszenieKWv3, PoliuretanStrongFlex, TomasonTN1


Obrazek Obrazek

Także Teeegooo... ;]]] :hmm: :food: :satan: :ass:

https://naforum.zapodaj.net/images/ba7c6910c46c.jpg

Awatar użytkownika
HojaNT
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 612
Rejestracja: wt cze 14, 2011 16:46
Lokalizacja: Gostyń

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: HojaNT » pt lis 28, 2014 18:54

Azgorath, dla mnie kolejne auto marzeń to mk6 na kratach np 2.0 GTD czy cuś takiego - no ale mogę na razie tylko pomarzyć :). Mój wybranek ma raczej dobrą kondycje i myślę - że będzie służył :). No a na gazie na prawdę auto przyśpiesza zdrowo :) - jazda próbna zaliczona pozytywnie na benzynie auto głośniejsze a wgl fajnie chodzi jak dobrze się wydech rozgrzeje :).


joseph82, to źle czy dobrze :bajer: ? Zobaczymy kto będzie pierwszy :hmm: :hmm:

RRRR - to już grube $$ a druga sprawa jeszcze ciężej poszukać dobrego egzemplarza niż 2.8 - jechałem ori R środek na dzień dobry jest tak jak ma być nie trzeba nic robić - ale nie dałbym tych 30 40 tysięcy już wolałbym dołożyć o ile bym miał tyle kasiorki do mk6 GTD itp.


Kołpak :rotfl:

odmalowana czarna stal i si :). ew jak ktoś bogaty to skromna ori felga :grin:


Kupię:
- Wahacze regulowane do 4motion
- Gwint 4 motion

Moje MK4 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=579960" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: truckman » pt lis 28, 2014 19:04

Diesla chłopie do benzyny porownujesz :rotfl:


Obrazek

Awatar użytkownika
peter_86
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 249
Rejestracja: wt sie 15, 2006 09:27
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: peter_86 » pt lis 28, 2014 19:04

Zapewne nie jedna osoba wymieniała z Was maglownice w mk4, co polecacie? szukać używki czy regeneracja? mam nietypową usterkę, wspomaganie działa pompuje, ale tłucze niemiłosiernie, od jazdy na glebie wytarła się listwa, drążki pracują pod kątem i taki efekt..



Awatar użytkownika
HojaNT
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 612
Rejestracja: wt cze 14, 2011 16:46
Lokalizacja: Gostyń

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: HojaNT » pt lis 28, 2014 19:06

truckman, tzn


Kupię:
- Wahacze regulowane do 4motion
- Gwint 4 motion

Moje MK4 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=579960" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Azgorath
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 693
Rejestracja: czw kwie 18, 2013 11:09

Re: Kącik posiadaczy MK4

Post autor: Azgorath » pt lis 28, 2014 20:00

HojaNT pisze:Azgorath, dla mnie kolejne auto marzeń to mk6 na kratach np 2.0 GTD czy cuś takiego - no ale mogę na razie tylko pomarzyć :). Mój wybranek ma raczej dobrą kondycje i myślę - że będzie służył :). No a na gazie na prawdę auto przyśpiesza zdrowo :) - jazda próbna zaliczona pozytywnie na benzynie auto głośniejsze a wgl fajnie chodzi jak dobrze się wydech rozgrzeje :).
Mnie też się marzy mk6, ale jak nazbieram hajsu i będę przymierzał się do kupna, to tylko wersja na wypasie, też chciałbym 2.0 GTD, ale jak będę dalej robił tak jak teraz w dużej większości odcinki po 10 km głównie po mieście, to nie ma najmniejszego sensu :P
Ciekawe kiedy wyjdą instalacje dla uturbionych silników na wtrysku bezpośrednim, z tego co czytałem, to wtedy wtryskiwacze gazu zastąpiłyby benzynowe, auto odpalałoby i ogólnie jeździłoby w 100% na LPG, tylko co wtedy z całym układem paliwowym, skoro będzie nie do użytku... Najrozsądniej by było wymontować bak i w jego miejsce butlę dać :los2:



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: Kamel » pt lis 28, 2014 20:48

HojaNT pisze:truckman, tzn
Może chodziło o porównanie lwa do bociana - czyt. wrum, wrum do kle, kle, kle :bigok:


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
Stanley777
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 952
Rejestracja: pn lip 18, 2011 11:09
Lokalizacja: Brzesko

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: Stanley777 » pt lis 28, 2014 20:55

Golfzgaaazem... Das Auto! :jezor:


Mój Były Golfik :kwiatek:

ARL+, SkóryRecaro, CzarnyŚrodek,Tempomat, FotochromAmbient, KratkiBora, PodstopnicaNakładkiAudiTT, LamkaW8, ModułyLed6000k, DekoryAlu, FullFIS + HypeFIS, CarAudio + MFD/TV/Yatour, CzarnyFront, PrzódTyłV6, GładkaListwa, PrzelotKwas2.5", SwapHebli312/256, ZawieszenieKWv3, PoliuretanStrongFlex, TomasonTN1


Obrazek Obrazek

Także Teeegooo... ;]]] :hmm: :food: :satan: :ass:

https://naforum.zapodaj.net/images/ba7c6910c46c.jpg

Awatar użytkownika
Szamper
OEM+
OEM+
Posty: 403
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 17:53
Lokalizacja: Oberschlesien
Auto: 7R Variant, 4R32
Kontakt:

Re: Kącik posiadaczy MK4

Post autor: Szamper » pt lis 28, 2014 21:53

truckman pisze:Diesla chłopie do benzyny porownujesz :rotfl:
Trakus dobrze prawi


Obrazek

Awatar użytkownika
KoJ@K
...
...
Posty: 5923
Rejestracja: pt maja 28, 2010 08:45
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: KoJ@K » pt lis 28, 2014 22:17

peter_86, też Ci magiel uj strzelił ?! :kac:


Obrazek

Awatar użytkownika
sliwa404
Forum Master
Forum Master
Posty: 1885
Rejestracja: śr kwie 09, 2014 21:39
Lokalizacja: Nowa Sól

Re: Kącik posiadaczy MK4

Post autor: sliwa404 » pt lis 28, 2014 22:27

Mi też ;d



ODPOWIEDZ

Wróć do „Kąciki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości