[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes BBS, RECARO

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

Post autor: sagano88 » śr sty 27, 2010 22:43

steniu4 pisze:
- Dokladki w kolor (i tu nie wiem czy odrazu kupic 25 Jahre? czy prysnac ori jak wyzej?)
Mi osobiście się niekoniecznie podoba Jahre. Kojarzy mi się z pługiem, a tak na serio to zbyt drastycznie łamie linię golfa, który oryginalnie ładnie załamuje sie w dół i wszystko chowa a jahre zadziera ten nos niczym pysk rekina... :P
I tu masz racje! Mi tez nie od zawsze podobaly sie Jahre i musialo troche minac zanim sie z nimi oswoilem. Jednak ostatnio spodobaly mi sie zwlasza w wydaniu trzeci5 i ponizszego zdjatka dodajac autku charakteru i wizualnie obnizajac przod:
Obrazek Obrazek
Natomiast ostatnimi czasy mam przed oczami obraz tego nastepnego ponizej Golfa (do ktorego bedzie podobny moj) i wyglada mi jakos tak jak "Dziewica bez wyrazu" i zniecheca mnie do zwyklej:
Obrazek


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
Frykas
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2704
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 14:40
Lokalizacja: Łęczyca Łódź
Kontakt:

Post autor: Frykas » śr sty 27, 2010 23:43

Jahre sa fajne ;) dawaj Jahre i te progi Rline moga byc do kompletu ;)


Mój Borowik
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2052734#2052734
[img]http://i131.photobucket.com/albums/p282/ruckus-kamil/PODPISGOLF.jpg[/img]

Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Post autor: steniu4 » czw sty 28, 2010 20:47

sagano88 pisze:I tu masz racje! Mi tez nie od zawsze podobaly sie Jahre i musialo troche minac zanim sie z nimi oswoilem. Jednak ostatnio spodobaly mi sie zwlasza w wydaniu trzeci5 i ponizszego zdjatka dodajac autku charakteru i wizualnie obnizajac przod:
Przyznam, że te dwie pierwsze foty do mnie przemawiają, za to ta lakierowana seria niekoniecznie i już wiem, że u siebie nie pomaluję. Z resztą i tak szuram przodem po śniegu i czasem po krawężnikach i lakier bym zdrapał... przy okazji zobaczyłem sobie jak się komponują czarne lusterka bo zastanawiam się czy jak będę robił dach na czarno to prysnąć też lusterka... :chytry:


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
strumyk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 141
Rejestracja: śr kwie 02, 2008 09:56
Lokalizacja: Pomorskie

Post autor: strumyk » pt sty 29, 2010 09:28

a mi dzięki tym zdjęciom wpadły w oko czarne słupki... godziwie to wygląda :) sam musze pomysleć czy jak na dworze będzie wiosna i w końcu zabiorę sie za auto to czy nie zrobić tego u siebie :okej:



Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

Post autor: sagano88 » pt sty 29, 2010 17:24

Widze ze fotki robia Furrore :hmm: . Ten pierwszy wyjasnia! - Do takiego czegos chcialbym kiedys dotrzec ;) Tylko w mojej wersji bedzie z progami eRki bo Jahre jakos nigdy mi sie nie widzialy :P.
A tu nowe graciki ktore rowniez musza poczekac na cieplejsze dni i wyladuja na autku (no moze poza lusterkiem ktore wyladuje niebawem) :)

- PRAWE DUZE LUSTERKO
Obrazek Obrazek

- Folia Termoplastyczna, ktora wyladuje na SLUPKACH, GRILLU i LUSTERKACH
Obrazek


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Post autor: steniu4 » sob sty 30, 2010 17:10

sagano88, idziesz dobrze. Zlewałem u siebie cały czas duże prawe lusterko szczerze mówiąc, ale coraz częściej o nim myślę...
Tym samym czekam na fotkę twojej maszyny. Słupki jak zrobisz, to później (na wiosnę) będziesz miał jeszcze jednego golfa do zrobienia słupków :D


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » sob sty 30, 2010 17:15

steniu4 pisze:sagano88, idziesz dobrze. Zlewałem u siebie cały czas duże prawe lusterko szczerze mówiąc, ale coraz częściej o nim myślę...
Montuj. Sam się zdziwisz o ile więcej widać :bigok:


Obrazek

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

Post autor: sagano88 » sob sty 30, 2010 20:42

steniu4 pisze:sagano88, idziesz dobrze. Zlewałem u siebie cały czas duże prawe lusterko szczerze mówiąc, ale coraz częściej o nim myślę...
Tym samym czekam na fotkę twojej maszyny. Słupki jak zrobisz, to później (na wiosnę) będziesz miał jeszcze jednego golfa do zrobienia słupków :D
A Dzieki, dzieki! :grin: Lusterko nawinelo sie za grosze (50zl. w elektryce i pod kolor) wiec pokusilem sie i zakupilem. I tak kiedys marza mi sie od MK5 z kierunkiem i znajac moj uparty charakter kiedys takie zagoszcza - ale to daleka przyszlosc ;). Co do folii to pewnie bedzie montowana u kropaz-a bo u siebie nie mam za bardzo warunkow. Ale poki co trzeba czekac na cieplejsze dni - moze ustawi sie wtedy jakies zbiorowe robienie slupkow? :hmm: :pub:
Ostatnio zmieniony sob sty 30, 2010 20:50 przez sagano88, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » sob sty 30, 2010 20:50

sagano88, do montażu nie potrezbujesz warunków :D Ja swoje robiłem na podwórku ciąłem w powietrzu i nakładałem. Teraz bym zrobił to inaczej, ale się trzyma i nie najgorzej wygląda :)


Obrazek

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

Post autor: sagano88 » sob sty 30, 2010 21:30

[b]truckman[/b] pisze:sagano88, do montażu nie potrezbujesz warunków :D Ja swoje robiłem na podwórku ciąłem w powietrzu i nakładałem. Teraz bym zrobił to inaczej, ale się trzyma i nie najgorzej wygląda :)
Heh! to gratuluje zapalu! :bigok: Najchetniej tez chcialbym juz miec to za soba Ale preferuje wygodne garazowe warunki ;). Rozmawialem tez z gosciem ktory ma agencje reklamowa (na co dzien spotyka sie z takimi foliami) i powiedzial zeby lepiej poczekac na cieplejsze dni to folia przy dopasowywaniu nie popeka i ladnie zlapie, do tego dochodzi brudne autko jak to w zimie i wszystko jasne. Fakt ze kiedy z nim gadalem byly -20°C mrozy i padal snieg a taka pogoda raczej nie zacheca do prac na dworze ;). Na dodatek dowiedzialem sie od niego ze moglem zakupic taka folie w Pozku ulice dalej gdzie mieszkam za polowe mniejsza cene :rotfl: Ale cuz Alledrogo nawinelo sie pierwsze (bo w sumie gdyby nie przesylka wyszlo by na jedno).
A truckman mam do Ciebie pytanko? Gdzie robiles przednia listwe na gladko i ile Cie to wynioslo? Bo jak gdzies w okol. PO i niedrogo to tez bym sie skusil.
Najchetniej to chcialbym pozbyc sie wszelkich dziurek w zdesiu po wkretach na tablice i umiescic ja w bardziej bezszkodowym miejscu. Sa od tego "magicy"? :)


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » sob sty 30, 2010 21:33

sagano88 pisze:A truckman mam do Ciebie pytanko? Gdzie robiles przednia listwe na gladko i ile Cie to wynioslo? Bo jak gdzies w okol. PO i niedrogo to tez bym sie skusil.
Sam robiłem :bigok:
Najchetniej to chcialbym pozbyc sie wszelkich dziurek w zdesiu po wkretach na tablice i umiescic ja w bardziej bezszkodowym miejscu. Sa od tego "magicy"?
Po przyszłym weekendzie ja będę magikiem od tego :P Mam 6 dziur po tablicy, trzeba to usunąć :okej:

Usunięcie dziurek wiąże się z ponownym lakierowaniem zderzaka.
Ostatnio zmieniony sob sty 30, 2010 21:35 przez truckman, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

Post autor: sagano88 » sob sty 30, 2010 21:55

truckman pisze:Sam robiłem
No to szacuneczek! :bigok: W koncu zdolnosci modelarskie to dobra rzecz w takim wypadku! Chyba bedziemy musieli sie spotkac... :hmm:
truckman pisze:Po przyszłym weekendzie ja będę magikiem od tego Mam 6 dziur po tablicy, trzeba to usunąć
Usunięcie dziurek wiąże się z ponownym lakierowaniem zderzaka.
Wiem ze bez lakierownia sie nie obejdzie ale czego sie nie robi dla zaspokojenia satysfakcji :D

EDIT:
Witam po krotkiej przerwie!

Z racji tego ze musialem popisac troche prace dyplomowa w temacie zrobil sie malutki przestoj.
Dzis dzieki pomocy kropaza i "kropek garage" :P (PODZIEKOWANIA) nareszcie wyladowalo Lusterko od anglika. Narazie w kolorze ale bedzie w czerni. :)
Obrazek
Obrazek


A tutaj zapowiedz i maly przykladzik co wyladuje na dniach :D
Obrazek
Obrazek


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » ndz lut 07, 2010 23:28

Apropo zderzaka to jednak nie pogoda na takie bzdety. Najwazniejsze przed zabawa to kupic o 1 puszke spreju więcej ;)


Obrazek

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

Post autor: sagano88 » pn lut 08, 2010 00:46

Hehe... :) truckman co do zderzaka czy innych bzdetow jak mowisz pogoda wszystko niweluje :grrr: . Ja dzisiaj chcialem okleic slupki ale kolejna osoba mnie od tego odciagnela, chyba ze chcialbym szybko zgubic folie ;). Takze nie zostaje nic jak czekac na cieplejsze dni i chyba przylacze sie do akcji "ZIMO WYPIER...DALAJ" :P


Obrazek
Only VW

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 6 gości