[golf mk2] by garyvw

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Garyvw
Forum Master
Forum Master
Posty: 1789
Rejestracja: ndz lut 04, 2007 11:06
Lokalizacja: Bonin/Koszalin
Kontakt:

Post autor: Garyvw » pt maja 09, 2008 16:28

olozwirski, rejden123, ja rowniez jestem tego zdania, na rs-ach byloby napewno cudnie

szczypior, ano trza cos zmienic :helm:

idgray, dzieki za swietne foto :bigok: kolka juz sprzedane, poszly do sopotu, obecnie jezdzi na nich biala jetta mk2 coupe

teraz pozostalo mi szukac, jezeli chodzi o rs-y to upatrzylem juz sobie pewien komplecik, ale niestety okazalo sie,ze nie wyrobie sie z kasa i nie stac mnie na te piekne kolka w tej chwili,dlatego tez na 90% beda rm-y, jezeli oczywiscie uda mi sie znalezc cos wartego uwagi, narazie ciagle szukam

pozdraVWiam


Obrazek

Awatar użytkownika
GRZANA
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5822
Rejestracja: czw maja 11, 2006 22:37
Lokalizacja: Wawa/EOP
Kontakt:

Post autor: GRZANA » pt maja 09, 2008 22:06

jak RM to tylko szerokie bo jak zalozysz seryjnego rma to szalu nie bedzie :/ moze zapoluj na th line? :D


[b][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2116873#2116873]MÓJ MKII ABF[/url] 149,0KM@6234,0rpm 183,6Nm@4411,0rpm :) - nowe foty, nowe mody str.23

SPRZEDAM SKRZYNIE CDA OD ABFa - 667069878[/b]

Awatar użytkownika
Garyvw
Forum Master
Forum Master
Posty: 1789
Rejestracja: ndz lut 04, 2007 11:06
Lokalizacja: Bonin/Koszalin
Kontakt:

Post autor: Garyvw » sob maja 10, 2008 00:16

GRZANA, juz sa rm-y,niestety na standardowych rantach, jak kiedys bedzie kasa, to postaram sie o szersze,narazie poki co bede na takich smigal,

niestety na th-line nie mam kasiorki,i podejrzewam,ze dlugo,dlugo jeszcze nie bedzie mnie stac na te piekne kolka


Obrazek

Awatar użytkownika
RMK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 442
Rejestracja: pt paź 14, 2005 22:28
Lokalizacja: Eletric Avenue!
Kontakt:

Post autor: RMK » sob maja 10, 2008 01:20

Sorry, ale moim zdaniem to "zamienił stryjek siekierke na kijek". Na MLach było dobrze, teraz będzie gorzej, gdyż jak Grzaneczka napisał zwykłe RMy nie robią szału.


[img]http://grono.net.s3.amazonaws.com/gallery-80825977.jpg[/img]

Awatar użytkownika
rejden
Forum Master
Forum Master
Posty: 1202
Rejestracja: czw mar 22, 2007 00:15
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: rejden » sob maja 10, 2008 01:38

Gary daj fotki na RM-ach



Awatar użytkownika
idgray
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2185
Rejestracja: wt paź 03, 2006 07:16
Lokalizacja: Żdżary
Kontakt:

Post autor: idgray » pn maja 12, 2008 09:34

oczywiście środki na biało :bajer:



Awatar użytkownika
Garyvw
Forum Master
Forum Master
Posty: 1789
Rejestracja: ndz lut 04, 2007 11:06
Lokalizacja: Bonin/Koszalin
Kontakt:

Post autor: Garyvw » pn maja 12, 2008 16:07

Oto fotki na rm-ach, narazie tylko takie trzy, pozniej postaram sie cyknac wiecej:

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Mi sie osobiscie golfik na tych kolkach bardzo podoba, byc moze auto nie jest juz tak szalowe,ale mi sie podoba,a przy tym jest troszke wyzej, co mnie bardzo cieszy,poniewaz znudzila mi sie juz mega gleba, chcialbym moc pojezdzic troche gofrem, a na schmidt-ach i obecnym zawiasie ,ciezko sie u nas jezdzi,
W tym sezonie kolka nie zmienia swojego wygladu, ale na przyszly beben bedzie pomalowany, no i z czasem jak bedzie kasiorka, bede szukal szerszych rancikow,

pozdraVWiam :pub:
Ostatnio zmieniony pn maja 12, 2008 16:08 przez Garyvw, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

Awatar użytkownika
*daniel*
Forum Master
Forum Master
Posty: 1366
Rejestracja: wt sty 24, 2006 12:15
Lokalizacja: z garażu
Kontakt:

Post autor: *daniel* » pn maja 12, 2008 17:05

Garyvw, najbardziej to mi się podoba to że jak coś zaplanujesz to robisz to i to w mega błsykawicznym tempie!a nie jak niektórzy oczywiście bez obrazy bujają w obłokach że kupią sobie to tamto posadzą max itd bleble ble......blabla bla a póżniej się okazuje że jednak zmiana koncepji i auto do żyda lub niestety brak hajsu na gadżety!zmiana kół dlamnie na bardzo duży plus jest dlamnie o wiele lepiej bo super wygląda jak sie howaja koła w mk2!niezmianiaj nic żadnych dystansów malowania kombinowania itd!jest mega zostaw jak jest i niesuchaj innych!pozdro ale sie rozpoisałem :P


moje byłe mk3 GTD SPECIAL
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=81913&postdays=0&postorder=asc&start=480
obecny dupowóż passat b4 kombi na gwincie
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=261704&postdays=0&postorder=asc&start=90

Awatar użytkownika
Kowal_
płk Gleba
płk Gleba
Posty: 1732
Rejestracja: ndz mar 19, 2006 00:06
Lokalizacja: Gliwice
Auto: VW Passat CC
Silnik: CCZA

Post autor: Kowal_ » pn maja 12, 2008 17:07

No Marcin bardzo ładnie :)

Jaka na nich jest oponka?

Trochę się widzę spóźniłem, ale są u mnie do wzięcia OZ Turbo 7,5 lub 8/15.. z solidnym kawałem rantu... i to za fajną cenę.. sam się zastanawiam tylko 3 raz w ciągu pół roku rozkręcać/skręcać RMy mnie się nie uśmiecha..


330KM/450Nm

Awatar użytkownika
Garyvw
Forum Master
Forum Master
Posty: 1789
Rejestracja: ndz lut 04, 2007 11:06
Lokalizacja: Bonin/Koszalin
Kontakt:

Post autor: Garyvw » pn maja 12, 2008 17:13

*daniel*, dzieki panie za dobre slowo :bigok:


mkowalm, oponki to 195/45, a odnosnie kol to powiem,ci szczerze,ze napalilem sie na bbs-y, i dlatego tez (pomimo tego,ze OZ,sa sliczne) raczej bym ich nie kupil

pozdraVWiam :bigok:


Obrazek

Awatar użytkownika
Maciek23
Forum Master
Forum Master
Posty: 1814
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 06:41
Lokalizacja: mazowieckie / pomorskie

Post autor: Maciek23 » pn maja 12, 2008 17:15

Ktos pisal ze zmieniles siekierke na kijek. ja mysle ze zmieniles siekierke na pile lancuchowa :pub: Dla mnie kozak. Zaczyna byc klasycznie i ze smakiem. Teraz bym zmienil na gril z chronowana obwodka i robil w strone culta bo predyspozycje ma spore ten samochod juz :okej: Wydeszek tez by sie juz przydalo wymienic na kwasowke. Przednie lampki sa ok ale tylne sa juz dziwne troche. Ale wierze w ciebie.
A wracajac do dziur to jesli w koszalinie sa spore to w wawie sa doliny na drodze
Ostatnio zmieniony pn maja 12, 2008 17:17 przez Maciek23, łącznie zmieniany 2 razy.



Glocu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 998
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 18:57
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: Glocu » pn maja 12, 2008 17:15

Garyvw, no ładnie ładnie wygląda :bajer:
ale szerszy rancik aż sie prosi tutaj :bajer: ale wiadomo że to do tanich rzeczy nie należy ale liczy sie zamiana koncepcji i autko zupełnie inaczej wygląda niż na poprzednim setupie :bigok: powodzenia w dalszych modach :bigok:
btw co jeszcze planujesz :chytry: :chytry:



Awatar użytkownika
dejman
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: sob lip 01, 2006 16:43
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: dejman » pn maja 12, 2008 17:39

Garyvw pisze:Oto fotki na rm-ach
:food: swietnie sie prezentuje białas dla mnei rewelka zarowno w obecnym jak i poprzednim wcieleniu ;)


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=141184/]>>>Mój VW Golf MK3 GT Special<<<[/url]

Awatar użytkownika
Garyvw
Forum Master
Forum Master
Posty: 1789
Rejestracja: ndz lut 04, 2007 11:06
Lokalizacja: Bonin/Koszalin
Kontakt:

Post autor: Garyvw » pn maja 12, 2008 17:52

Maciek23, dzieki za komentarzyk,odnosnie wymienionych przez ciebie rzeczy, w biezacym roku chcialbym zmienic tlumiczek,na ori z gti 16v, a reszty narazie nie zmieniam (grill,lamy tyl,zostaja),
a odnosnie dziur to faktycznie w samym koszalinie nie jest tragicznie,ale poza koszalkowem, w jego okolicach juz tak dobrze nie jest, dlatego tez zdecydowalem sie zmienic kolka na wieksze, zawsze to troszku wyzej :grin:

Glocu, tak naprawde to chcialbym zrobic w autku jeszcze sporo ,ale brak kasiorki mnie strasznie ogranicza, mam jedynie nadzieje,ze w tym sezonie pojawi sie olistwowanie od gti i ori tlumiczek,rowniez od gti

dejman, podziekowal :bigok:
Ostatnio zmieniony pn maja 12, 2008 17:53 przez Garyvw, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości