[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes BBS, RECARO

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

Post autor: sagano88 » śr sty 13, 2010 01:04

Co do flaszeczki to jestem jak najbardziej za :grin: . Zobaczymy jak z kasa bede stal i wtedy padnie wybor co do zawieszki.
Jesli chodzi o laminaty to ja poprzestaje na moich dwoch zakupach (lotki i progow) i laminatu tez juz nie bedzie! Gdybym spal na "sianku" to oczywiscie wolalbym wszystko ori z ABS'u ale kupno progow w dobrej cenie graniczy z cudem :blush: a lotka raczej nie jest narazona na jakies "przykrosci" wiec mysle ze jakos bedzie sie to wozilo bez problemu :)
Niedlugo wszystko (lacznie z obecnymi dokladeczkami) wyladuje u lakiernika a potem na autku. A z czasem bedzie sie czegos szukac ale juz "only ABS"


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
QCHARZ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 362
Rejestracja: sob lis 01, 2008 16:19
Lokalizacja: Kietrz
Kontakt:

Post autor: QCHARZ » śr sty 13, 2010 01:32

witam ciekawy projekt gdzie kupowałeś dokładki??


SPRZEDAM BBS RC330 8J18 et32 5X100 - 25 JAHRE http://allegro.pl/show_item.php?item=2759538556

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

Post autor: sagano88 » śr sty 13, 2010 01:50

Dzieki!

Krok po kroczku pomalu dzialam ;)
Dokladki kupione w http://WWW.JTS.DT.PL" onclick="window.open(this.href);return false;

EDIT:
Witam!

Nareszcie moge wam przedstawic moj caly komplecik do odmiany autka :grin: . (No prawie caly bo brak zawieszki ;) ).
Sa to:
-Lotka R32
-Progi R32
-Alu 17" "TSW Hockenheim R"
Obrazek
Teraz pozostalo lakierowanie elementow i jak zapowiadalem polerka felg :food:
Mody ida do przodu...


Obrazek
Only VW

mikew_86
Forum Master
Forum Master
Posty: 1185
Rejestracja: pn mar 16, 2009 18:26

Post autor: mikew_86 » śr sty 13, 2010 13:56

Ładne progi i daszek. :)

Mnie jednak obecna zima przekonała do tego żeby nie inwestować ani w progi ani w żadne dokładki. Zwykłą nielakierowaną trę po śniegu i nie ma żalu, a taka lakierowana... aż przykro byłoby słuchać jak szura.



Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Post autor: steniu4 » śr sty 13, 2010 14:05

mikew_86 pisze:Mnie jednak obecna zima przekonała do tego żeby nie inwestować ani w progi ani w żadne dokładki. Zwykłą nielakierowaną trę po śniegu i nie ma żalu, a taka lakierowana... aż przykro byłoby słuchać jak szura.
do tego samego wniosku doszedłem a miałem ochotę coś wykombinować... Chyba, że seria zderzak na zime a na full sezon cos innego :P
sagano88, fajne graty. Nie mogę się doczekać aż obejrzę poskładane...
3mam kciuki za Twój project :bajer:


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

Post autor: sagano88 » czw sty 14, 2010 19:41

Kurcze Panowie...!

Jakis czas temu postanowilem zmienic sobie "CUP HOLDER" na nowszy jednak po zakupie okazalo sie ze nie pasuje do mojej wersji :(. Otoz okazalo sie ze uchwyty "po liftowe" sa o 0,5cm. dluzsze przez co wadza o "cos" (konkretnie plastik) na koncu konsoli.
Obrazek

Po lewej zaznaczylem kolkiem w czym tkwi moj problem. Po prawej moj stary uchwyt.
Obrazek Obrazek

W zwiazku z tym postanowilem nic nie kombinowac i m.in. uchwyt na SPRZEDAZ :hmm:
Ostatnio zmieniony czw sty 14, 2010 19:42 przez sagano88, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
Maximus-83
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 526
Rejestracja: sob cze 20, 2009 23:29
Lokalizacja: Neutomischel (Wlkp)
Kontakt:

Post autor: Maximus-83 » czw sty 14, 2010 20:04

sagano88, jak już poszedłeś bardziej w styl R32 niż w 25 Jahe mogłeś zderzak przedni wymienić na takowy.


Obrazek

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

Post autor: sagano88 » czw sty 14, 2010 20:35

Maximus-83 przyznam Ci ze od poczatku marzyla mi sie eRka ale to inna bajka... Bedzie to wygladalo cos pomiedzy tymi dwoma w podpisie. Tak jest oryginalnie i mysle ze ladnie sie to kompnuje zwlaszcza w wypadku tego po prawej ktory jest moim pierwowzorem :hmm:
Niedlugo wszystko zagosci na autku lacznie z czarnym grillem i lampkami wiec zobaczymy :)

EDIT:
Dzisiaj Golfik dostal konkretne ZIMOWE MYCIE :grin:
Obrazek

EDIT:
Oj nic sie nie dzieje w temacie... :(
I trzeba to zmienic! :grin: Zapowiadam co bedzie sie modzilo w najblizszym czasie.
- Czekam za przesyleczka z czarna folia termoplastyczna na slupki. Po dlugim zastanawianiu czy Mat? czy Polysk? wybor padl na Polysk! I tak w czern pojda slupki, grill i lusterka (i tu aprospos)...
- Apropo lusterka kusi mnie zakupic prawe z anglika (wlasciwie to jak by juz bylo u mnie ;) ) Co myslicie o lusterku? Bo ze mna to jak z baba w ciazy - raz mi sie widzi a raz sam nie wiem? Takie z MK5 to taaak! Ale to w dalekiej przyszlosci :grin:
Ostatnio zmieniony czw sty 14, 2010 20:38 przez sagano88, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
Frykas
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2704
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 14:40
Lokalizacja: Łęczyca Łódź
Kontakt:

Post autor: Frykas » ndz sty 24, 2010 13:06

lusterko anglika jak najbardziej !! :) co by symetrycznie bylo po dwoch stronach :)


Mój Borowik
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2052734#2052734
[img]http://i131.photobucket.com/albums/p282/ruckus-kamil/PODPISGOLF.jpg[/img]

Awatar użytkownika
XenO
Forum Master
Forum Master
Posty: 1095
Rejestracja: czw mar 03, 2005 19:39
Lokalizacja: Człuchów
Kontakt:

Post autor: XenO » ndz sty 24, 2010 18:06

Pozostaje czekać aż cały zakupiony sprzęt wyląduje na aucie a co do lusterek to dwa identyczne to przynjamniej tak normalnie wygląda :grin:


Mk4 GTI 1.8 T
Mój VW -- viewtopic.php?f=160&t=221264
Moje aukcje - zobacz warto !!!
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=1959642" onclick="window.open(this.href);return false;
http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/Tamj/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
strumyk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 141
Rejestracja: śr kwie 02, 2008 09:56
Lokalizacja: Pomorskie

Post autor: strumyk » śr sty 27, 2010 09:49

Fajne mody w przygotowaniu, ciekawy jestem jak będzie się prezentował MK4 po dodaniu progów i kółek :) elementy do wnętrza bardzo fajne, az szkoda ze nie pasują. Powodzenia! pozdro


Mój MK4 ->http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=298948

Awatar użytkownika
brz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1350
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:50
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: brz » śr sty 27, 2010 10:06

sagano88 pisze:Co myslicie o lusterku?
Ogólnie czasem się przydaje. ;]

A tak na serio to nie zastanawiaj się tylko zakładaj - poprawa wyglądu auta i poszerzenie kąta widzenia.


Obrazek
t h e r e ' s •• m o r e •• t o •• l i f e •• t h a n •• c a r s •• a n d •• g i r l s •• b u t •• n o t •• m u c h

SPRZEDAM RESZTKI GRATÓW PO GOLFIE --> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=293690" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

Post autor: sagano88 » śr sty 27, 2010 21:23

strumyk pisze:Fajne mody w przygotowaniu, ciekawy jestem jak będzie się prezentował MK4 po dodaniu progów i kółek
Dzieki strumyk. Prezentowac ma sie tak jak ten na ponizszym zdjeciu (Pierwszy wypatrzony i podobajacy sie do dzis godny do nasladowania MK4) dlatego polowalem wtedy na Twoje Felgi :hmm:
Obrazek
Tylko ten ma progi R-line'y. Teraz ma to byc cos pomiedzy tymi dwoma z mojego podpisu czyli:
- Ciemne lampki,
- Czarny grill,
- Progi R32,
- Daszek R32,
- Dokladki w kolor (i tu nie wiem czy odrazu kupic 25 Jahre? czy prysnac ori jak wyzej?)
- Do tego slupki tez w czern,
- Gladka listwa i ciemne obrysy...

Czyli ogolnie w wiekszosci w stylu jak na tym zdjeciu tylko ze z innymi Alu i znakiem zapytania co do dokladki.


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Post autor: steniu4 » śr sty 27, 2010 21:30

- Dokladki w kolor (i tu nie wiem czy odrazu kupic 25 Jahre? czy prysnac ori jak wyzej?)
Mi osobiście się niekoniecznie podoba Jahre. Kojarzy mi się z pługiem, a tak na serio to zbyt drastycznie łamie linię golfa, który oryginalnie ładnie załamuje sie w dół i wszystko chowa a jahre zadziera ten nos niczym pysk rekina... :P


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości