VW Golf mk3 GL by vwosiu

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
vwosiu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 767
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 14:46
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: vwosiu » wt sty 13, 2009 23:58

_asmo_ pisze:nie wiesz czy maja do mk2, bo jak tak to sobie pojade kupic ;-)
_asmo_, w piątek będę w ASO i ci się zapytam czy są dostępne do mk2 i jak cenowo. reszte pisałem ci na gg
wiem już że stalówki skończone mają nową barwę w sobotę odbieram w piątek jeszcze conieco z aso do środka trafiła nowa gałka zmiany biegów zdjęcia wszystkiego w weekend porobię :bajer:



Awatar użytkownika
Stefano_R
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 95
Rejestracja: śr sty 03, 2007 00:01
Lokalizacja: Zoppot

Post autor: Stefano_R » śr sty 14, 2009 02:16

dobryy na tej stali.... :bigok:
czarne dekle lepsze :helm:
chyba na lepsze wyszła ta pomyłka z kolorem Twoich stalek, ja też z początku miałem chrapkę na czarną stal, ale kupowałem już gotową i też jest srebrna (btw w tym samym rozmiarze) :helm:
lepiej sie te koła w srebrnym prezentują :bajer:
ciekawa sprawa z tymi dekielkami w aso, nie spodziewałbym się że jeszcze da rade je dostać ;p
Ostatnio zmieniony śr sty 14, 2009 02:21 przez Stefano_R, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
Domin_VW
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: śr sie 02, 2006 15:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Domin_VW » śr sty 14, 2009 17:15

Stefano_R, zapodaj takie do swoich stalówek...napewno koła zyskają nowego uroku :wink:


Moje GTI US Edition => http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=196952

Awatar użytkownika
Stefano_R
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 95
Rejestracja: śr sty 03, 2007 00:01
Lokalizacja: Zoppot

Post autor: Stefano_R » śr sty 14, 2009 17:23

Domin_VW pisze:Stefano_R, zapodaj takie do swoich stalówek...napewno koła zyskają nowego uroku :wink:
mam takie w garażu, nawet na chwilkę je założyłem, ale jakoś mi nie pasowały do całości



Awatar użytkownika
*daniel*
Forum Master
Forum Master
Posty: 1366
Rejestracja: wt sty 24, 2006 12:15
Lokalizacja: z garażu
Kontakt:

Post autor: *daniel* » śr sty 14, 2009 17:59

vwosiu, czekamy na foty z nowym deklem i nowym lakierem ori


moje byłe mk3 GTD SPECIAL
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=81913&postdays=0&postorder=asc&start=480
obecny dupowóż passat b4 kombi na gwincie
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=261704&postdays=0&postorder=asc&start=90

Awatar użytkownika
vwosiu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 767
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 14:46
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: vwosiu » czw sty 15, 2009 00:02

Stefano_R pisze:dobryy na tej stali.... :bigok:
czarne dekle lepsze :helm:
dobrze że mam ten i ten i srebrny bo dla mnie wsio pasuje
Stefano_R pisze:chyba na lepsze wyszła ta pomyłka z kolorem Twoich stalek, ja też z początku miałem chrapkę na czarną stal, ale kupowałem już gotową i też jest srebrna (btw w tym samym rozmiarze) :helm:
od początku miałem założenie na czarne koło w tym aucie ale stało się jak piszesz :grin: jednakże za bardzo ten odcień dawał mi po oczach i stalówki zmieniły odcień jak to wygląda w zasadzie jeszcze nie wiem w weekend będę je miał przed oczyma a rozmiar jedyny słuszny :grin:
Stefano_R pisze:ciekawa sprawa z tymi dekielkami w aso, nie spodziewałbym się że jeszcze da rade je dostać ;p
i na dodatek w miarę normalna cena bo na allegro widziałem 2 komplety jak sie sprzedały i wychodziło okolo 70 80 zł z przesyłką a tutaj nowe i 17.50 szt
Domin_VW pisze:Stefano_R, zapodaj takie do swoich stalówek...napewno koła zyskają nowego uroku :wink:
Stefano_R, dobrze ci Domin_VW, pisze :helm: przymierz kiedyś i zrób foto bo z chęcią zobaczę to u ciebie dzięki :pub:
*daniel* pisze:vwosiu, czekamy na foty z nowym deklem i nowym lakierem ori
ty to czekaj aż na żywo zobaczysz :grin: w weekend jak będzie czas założę samą stalówkę na auto i dekla zobaczę jak to się ma
za jakiś czas dopiero wstrzelę gumy na koła



Awatar użytkownika
Kri$
Forum Master
Forum Master
Posty: 1112
Rejestracja: śr paź 31, 2007 15:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Kri$ » czw sty 15, 2009 20:49

Zajebiaszczo prezentuje sie na tych stalowkach, ale najwieksza miazge robi i tak zdjecie "stjuningowanego" hokeja :)
Jak na GL to swietnie Golfa zrobiles - jednak HBM na tyl, gwint i ladne kolo daja efekt.


Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
vwosiu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 767
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 14:46
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: vwosiu » czw sty 15, 2009 22:03

_asmo_, mnie również było miło :pub: a moja o dziwo nie marudziła dzisiaj :grin:
poprawiać można bez końca w tym aucie sam widziałeś jak to wygląda :grin: co do lamp mam podobne zdanie a
ty tam troszcz się o swoją jette :bigok: do zobaczenia :pub:
Kri$ pisze:Zajebiaszczo prezentuje sie na tych stalowkach, ale najwieksza miazge robi i tak zdjecie "stjuningowanego" hokeja :)
hokej dużo wytrzymał za dnia zrobię jakoś wyraźniejsze zdjęcie co z niego zostało :grin: ale przynajmniej wiem że wiele potrzeba by go uszkodzić :grin:
Kri$ pisze:ak na GL to swietnie Golfa zrobiles - jednak HBM na tyl, gwint i ladne kolo daja efekt.
jeszcze drobne rzeczy się zmienią i dojdą nowe rzeczy, koło zawias i detale czego chciec więcej :bigok: :pub:


odebrałem resztę gratów z aso drugie 2 dekle do kompletu dotarły z niemiec i inne
i do środka nowa gałka
ObrazekObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony czw sty 15, 2009 22:05 przez vwosiu, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Kri$
Forum Master
Forum Master
Posty: 1112
Rejestracja: śr paź 31, 2007 15:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Kri$ » czw sty 15, 2009 22:23

vwosiu pisze:ale przynajmniej wiem że wiele potrzeba by go uszkodzić
No moj daje rade, a bywaly momenty, ze sie wyginal az do pozycji poziomej :)
Ja u siebie na wiosne na razie felgi tylko, a potem jak bedzie kasa to na przod In.Pro + zenon a na tyl byc moze HBM, ale akurat lampy tylne GT i przednie 2xH1 smoked na razie wystarcza - najwazniejszy plan to w miare fajna felga.


Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
vwosiu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 767
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 14:46
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: vwosiu » pn sty 19, 2009 00:13

Kri$ pisze:No moj daje rade, a bywaly momenty, ze sie wyginal az do pozycji poziomej :)
u mnie było tak samo z tą podróbą jednakże poślizgu blisko krawężnika nie przeżyła jutro zagości ori wąski hokej dzięki znajomemu :pub:
Kri$, gleba już jest teraz kolo do ciebie i detale rób tak jak piszesz


wczoraj przywiozłem koła po lakierowaniu lekko się zmieniło
ObrazekObrazekObrazekObrazek
i przymierzony kolejny dekiel ten przynajmniej bardzo dobrze trzyma się na śrubach
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek



Awatar użytkownika
djtomek
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2256
Rejestracja: śr maja 16, 2007 10:05
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: djtomek » pn sty 19, 2009 08:28

vwosiu, z czarnym deklem bajka !!!!!!! chociaz srebrny też daje rade :) ehhe daj po dwa rozna na kazda os :)


moje byle gti..
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=103949&postdays=0&postorder=asc&start=795
moja była octavia:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=267091&postdays=0&postorder=asc&start=60

Awatar użytkownika
*daniel*
Forum Master
Forum Master
Posty: 1366
Rejestracja: wt sty 24, 2006 12:15
Lokalizacja: z garażu
Kontakt:

Post autor: *daniel* » pn sty 19, 2009 12:05

poezja na czarnym deklu jest! zakładaj gumiaki na stal!lakier pięknie siadł o wiele lepiej wyglądaja jak moje :bajer:


moje byłe mk3 GTD SPECIAL
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=81913&postdays=0&postorder=asc&start=480
obecny dupowóż passat b4 kombi na gwincie
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=261704&postdays=0&postorder=asc&start=90

Awatar użytkownika
zeton
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 650
Rejestracja: śr paź 10, 2007 13:23
Lokalizacja: NoVWa Sól
Kontakt:

Post autor: zeton » wt sty 20, 2009 15:08

noo kolego jest mega wielki szacun dla ciebie i czapki z głów teraz chce do siebie zapakować poszerzana stal i gwinta pozdrawiam :prayer: :prayer: :prayer: :prayer:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości