[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style - ZAKOŃCZONY !

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
mikew_86
Forum Master
Forum Master
Posty: 1185
Rejestracja: pn mar 16, 2009 18:26

[golf mk3] Black Devil by POOREK

Post autor: mikew_86 » wt mar 01, 2011 22:33

Ładne mk3 i felga też ciekawa. Fajnie wygląda przy czarnym aucie z tymi czerwonymi środkami.



Awatar użytkownika
PeWu_GT
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 209
Rejestracja: wt kwie 15, 2008 18:55
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: [golf mk3] Black Devil by POOREK

Post autor: PeWu_GT » czw mar 03, 2011 22:31

mikew_86 pisze: felga też ciekawa. Fajnie wygląda z tymi czerwonymi środkami.

:food: :food:

dawaj foty POOREK


~~>Golf III GT TDI <~~
Po co w aucie mam podłogę? przez nią niżej zejść nie mogę!
Obrazek

Awatar użytkownika
pawka508
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 781
Rejestracja: czw sie 05, 2010 20:29
Lokalizacja: Bielsk Podlaski/ Warszawa

[golf mk3] Black Devil by POOREK

Post autor: pawka508 » czw mar 03, 2011 23:10

PeWu_GT,

A u Ciebie coś się dzieje?? ;>



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

[golf mk3] Black Devil by POOREK

Post autor: POOREK » pt mar 04, 2011 00:23

mikew_86, dzięki wielkie :)

pawka508, coś tam się z lekka dzieje... ale przyznać się nie chce ;) może jak dam czadu pierwszy to trochę pomyśli nad swoim postępowaniem :foch: http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=382149" onclick="window.open(this.href);return false; pociśnij mu! :axe:

PeWu_GT, a uważasz, że już jest ten czas żeby pokazać karty? ale jakby co to będzie na Ciebie :jezor: :pub:


od czego by tu zacząć...

marzec za pasem, czasami lepiej jest zbierać fanty i nic nie mówić ;) do rzeczy.. pisałem już że będzie jeszcze bardziej krzykliwie niż rok temu :) pytanie niektórych brzmiało: da się? no nie wiem.. chyba się da ;-) generalnie plan na zimę był wymienić oświetlenie, w rezultacie strzelił do głowy inny pomysł ;) z oświetlenia zawitają takie rzeczy:

włącznik full opcja z halogenami na przód oraz tył:
Obrazek

żółte halogeny:
Obrazek

będzie powrót do pomarańczek ZKW:
Obrazek

blendy krótkie zrobione na czarny połysk:
Obrazek

oklepane Hella Projector Black z krzyżem :) Piotrek :pub:
Obrazek
Obrazek

ramki wymagały dorobienia dwóch zaczepów (itp. :)), więc przy okazji padła decyzja o pomalowaniu ich na czarny połysk:
Obrazek

wyszło tak (dzięki Mateusz :pub: ):
Obrazek

lampy tylne.. nawinięte były ori hella crazy colours (red-black-red)... niestety tak, że gość wykręcił się dupą więc po dłuższych żmudnych poszukiwaniach, zmuszony byłem na nie ori hella crazy colours :crazy: w każdym razie dzięki Piotrek :pub: :
Obrazek

no i tak od czasu do czasu używając photoshopa, wpadłem na pomysł przemalowania felg ;) dla niektórych pewnie będzie to szokiem :P widać z resztą na jednym z powyższych zdjęć, że leżą przygotowane do malowania :)

zacząłem je z ciężkim sercem matowić z czerwonego koloru... 2 podejścia robiłem bo za pierwszym razem nie miałem serca zacząć matowić tego połysku czerwieni...
Obrazek

w momencie jak kupiłem farbę, zaczęło iść z górki ;) osoby które przebywają ze mną trochę, wiedzą że od zawsze miałem słabość do tego koloru na felgach...
Obrazek

później przeniosłem robotę na jeden dzień do domu, ponieważ mrozy się wzmogły i nie szło wytrzymać w garażu:
Obrazek

felgi poszły do malowania razem ze znaczkami w grill i na klapę ;)
Obrazek
Obrazek

zdjęcie ze znaczkami jest do bani bo było przy słabym świetle i obawiałem się że nie będę zadowolony z efektu ;) jednak po odebraniu kół i zobaczeniu przy świetle dziennym, efekt był podobny jak rok temu, w momencie odbierania czerwonych :) dzięki Mateusz również, mam wiesz jaką nadzieję... haha :pub:
Obrazek
Obrazek

jako że pomarańczowe felgi wymagają jakiegoś dopełnienia oprócz znaczków, założyłem na dach bagażnik i pomknąłem do Mińska Mazowieckiego :mrgreen: a z Mińska wracałem tak:
Obrazek

w garażu rozpakowałem tego kota w worku ;) deska zostaje bez malowania kolorze żółto - pomarańczowo/czerwonym:
Obrazek
Obrazek

obecnie znaczek na klapę ma pomalowany środek na czarno, a front jest taki jak był.. ;)
Obrazek


to chyba narazie tyle ;) można powiedzieć że poszedłem chyba w jakiś Hawaii Style :) zostało jeszcze trochę do zrobienia do zbliżającego się sezonu, niestety tak jak pisałem straciłem pracę i trzeba było trochę się zatrzymać z zakupami :) najbliższe plany są takie:
- odnowić polerkę rantów na kołach
- wymienić kierunkowskazy boczne na pomarańczowe, albo ewentualnie na zaślepki wolfsburg edition
- kupić uchwyt mocowania na deskę
- dokupić owiewkę thule 871XT
- jakiś xenon 4300, najchętniej coś ori ;)
- zakręcić się za zrobieniem wysuwanych spryskiwaczy reflektorów

reszta to dalsze plany, które będą mam nadzieję sukcesywnie realizowane w dalszym odstępie czasu... trzy pierwsze punkty są dla mnie priorytetem no i chciałbym również wyskoczyć z xenonem żeby nie było później tego że dokładam czy coś w tym stylu :shock: spryskiwacze zdecydowanie przydałyby się do tego, owiewka odchodzi z tych sześciu rzeczy na ostatnie miejsce ;)

generalnie nie uważam żeby fajerwerki strzelały, sam nie wiem co o tym myśleć... odbiło mi przez zimę i tyle :jezor: poziom postawiłem sobie poziom rok temu wysoko i trudno go będzie chyba utrzymać zmieniając setup auta... ;) próbkę czerwonego mam, wiec jakby co to można wrócić zawsze do stanu wyjściowego :okej:



podsumowując, sezon 2011 - bliżej niż dalej :-) co akurat bardzo mnie cieszy....
Ostatnio zmieniony pt mar 04, 2011 01:35 przez POOREK, łącznie zmieniany 4 razy.


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
pawka508
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 781
Rejestracja: czw sie 05, 2010 20:29
Lokalizacja: Bielsk Podlaski/ Warszawa

[golf mk3] Black Devil by POOREK

Post autor: pawka508 » pt mar 04, 2011 00:37

POOREK,

Nie wierze i jestem w szoku ;] miałem właśnie iść spać ale jak to zobaczyłem to mi oczy tak się otworzyły że jeszcze przez jakiś czas będę patrzył z niedowierzaniem :bigok:
Konkretne graty ogarnąłeś a ten kolorek wali z nóg i ta decha haha dobre ;];] , tak się zastanawiam co jeszcze masz w głowie i jeszcze się nie zaczą ten sezon a zastanawiam się co będzie na następny haha



Awatar użytkownika
cookies
Forum Master
Forum Master
Posty: 1808
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 20:52
Lokalizacja: Elbląg

[golf mk3] Black ??? by POOREK - changes, changes.. str 58

Post autor: cookies » pt mar 04, 2011 08:48

No no zmiana o 360 stopni ehhehe :bigok: napewno wiele osób będzie w szoku :kac:
Powiem tylko tyle że pomimo takich znacznych zmian - wszystko przemyślane i zrobione z głową :pub: będzie robił robotę
Aloha pełną gębą :okej:

powodzenia i oby tak dalęj :bajer:



Awatar użytkownika
sekator87
gr. świętokrzyska
gr. świętokrzyska
Posty: 576
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 15:14
Lokalizacja: Starachowice
Kontakt:

[golf mk3] Black ??? by POOREK - changes, changes.. str 58

Post autor: sekator87 » pt mar 04, 2011 09:23

no wszystkie zmiany na + będzie coś oryginalnego:)


Mój prawie GTI
/\ 22 str. Moja rajdówka - szukam sponsora /\
Komputerowa Diagnostyka VAG. Starachowice i okolice.

Awatar użytkownika
Chaos
Whiskey
Whiskey
Posty: 584
Rejestracja: wt sty 06, 2009 19:34
Lokalizacja: Niepołomice/Kraków

[golf mk3] Black ??? by POOREK - changes, changes.. str 58

Post autor: Chaos » pt mar 04, 2011 09:55

Zima ma to do siebie, że chodzą dziwne myśli po głowie, będzie Pan zadowolony :bigok:



Awatar użytkownika
RafaelloW007
Forum Master
Forum Master
Posty: 1341
Rejestracja: sob sty 17, 2009 16:48

[golf mk3] Black ??? by POOREK - changes, changes.. str 58

Post autor: RafaelloW007 » pt mar 04, 2011 10:32

cookies pisze:No no zmiana o 360 stopni
hehe raczej o 180 :helm: ja wiedziałem o tych planach od dawna więc mnie POOREK nie zaskoczył :jezor: ale i tak miło jest patrzeć jak ktoś skupia się na najmniejszych szczegółach, będzie konkretnie zwracał na siebie uwage w tym sezonie :food:



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Re: [golf mk3] Black Devil by POOREK

Post autor: POOREK » pt mar 04, 2011 10:38

pawka508 pisze:POOREK,

Nie wierze i jestem w szoku ;] miałem właśnie iść spać ale jak to zobaczyłem to mi oczy tak się otworzyły że jeszcze przez jakiś czas będę patrzył z niedowierzaniem :bigok:
Konkretne graty ogarnąłeś a ten kolorek wali z nóg i ta decha haha dobre ;];] , tak się zastanawiam co jeszcze masz w głowie i jeszcze się nie zaczą ten sezon a zastanawiam się co będzie na następny haha
zasnąłeś? :jezor: na zimę 2011/2012 też już mam plan działania, chyba że coś mi się odwidzi :rotfl:
cookies pisze:No no zmiana o 360 stopni ehhehe :bigok: napewno wiele osób będzie w szoku :kac:
Powiem tylko tyle że pomimo takich znacznych zmian - wszystko przemyślane i zrobione z głową :pub: będzie robił robotę
Aloha pełną gębą :okej:

powodzenia i oby tak dalęj :bajer:
dziękuję za miłe słowo :) zmiana jak najbardziej, zobaczymy moją minę jak poskładam bo przyzwyczaiłem się do tego czarnucha na czerwonym kole ;) aporpo tego aloha to właśnie cały czas myślę nad tym czy dać duży pomarańczowy napis aloha na tylną szybę czy nie.. chodzą mi jeszcze po głowie pomarańczowe serca wheel-whores, tyle że jest to już strasznie oklepane i dużo osób to posiada... w sumie podobają mi się, ale jeszcze przemyślę cały temat tych naklejek...
sekator87 pisze:no wszystkie zmiany na + będzie coś oryginalnego:)
trochę było już samochodów z deską, więc można powiedzieć że nie będę pierwszy :) czy czarny golf był? tego nie wiem.. wiem ze jest niebieski :jezor: jestem pewien że drugiego identycznego nie spotkam, reszta stanowi tło :satan:
Kaoz pisze:Zima ma to do siebie, że chodzą dziwne myśli po głowie, będzie Pan zadowolony :bigok:
czy zadowolony to zobaczymy... ale dobrze że już wiosnę widać :-) zimo precz :food:


RafaelloW007, cieszę się że plany udało się pociągnąć niemal do końca bo tego się obawiałem :) teraz czekam co u Ciebie z planów wyszło :food:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Fredi88
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 18:52
Lokalizacja: Hönigsberg
Kontakt:

[golf mk3] Black ??? by POOREK - changes, changes.. str 58

Post autor: Fredi88 » pt mar 04, 2011 10:54

dobre zmiany :) sam mialem plan zeby dac deche na dach i zrobic auto w typowo "plażowym" stylu, ale jednak temat odpuszczam :) U ciebie zdecydowanie zmiana na lepsze :) czekam na foto fantow w komplecie na aucie ;)



Awatar użytkownika
Adrianao8
Kombinator
Kombinator
Posty: 1670
Rejestracja: ndz lut 21, 2010 12:24
Lokalizacja: VW GRUPA CHOJNICE
Kontakt:

[golf mk3] Black ??? by POOREK - changes, changes.. str 58

Post autor: Adrianao8 » pt mar 04, 2011 11:10

Łoooo Panie ale pojechałeś mi osobiście czarnuch z 2010 bardzo się podobał, zobaczymy jak teraz to wszystko wyjdzie na gotowca :bigok:

Będzie tłusto w temacie :okej:



Awatar użytkownika
PeWu_GT
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 209
Rejestracja: wt kwie 15, 2008 18:55
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

[golf mk3] Black ??? by POOREK - changes, changes.. str 58

Post autor: PeWu_GT » pt mar 04, 2011 11:59

o proszę jednak dodałeś już zdjęcia :bajer: Sam jestem ciekaw końcowego efektu jak juz wszystko będzie na czarnuchu :food:

btw. i oddaj mi Projektory :D :D


~~>Golf III GT TDI <~~
Po co w aucie mam podłogę? przez nią niżej zejść nie mogę!
Obrazek

Awatar użytkownika
Baran.
...
...
Posty: 919
Rejestracja: sob sty 10, 2009 01:19
Lokalizacja: Radom

[golf mk3] Black ??? by POOREK - changes, changes.. str 58

Post autor: Baran. » pt mar 04, 2011 12:09

A jedna zdradziłeś plan zmian, a chciałem być pierwszy no trudno, auto będzie kładło na kolana...


Mój 20Jahre ABF
Obrazek
Fotoporada CA
"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości